Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Рак в Любові

Вулканічна натура жінки Близнюка, з’являється в житті чоловіка Раку як «холодний душ», вона непередбачувана і не зрозуміла йому. Світогляд Раку, абсолютно протилежно жінці Близнюка. Чоловік Рак шукає материнської любові, образ святої в жінці, а це не відповідає урагану Близнюка. Рак шукає благополучну і спокійне життя, проте жінка Близнюк дасть йому життя яскраве, насичене враженнями і пригодами. Вони дуже різні і невиправдані надії можуть розчарувати їх обох.

Але ж гороскоп діагнози не ставить, і у випадку зв’язку жінки Близнюка і чоловіки Раку можуть бути приємні винятки. Закохавшись в жінку Близнюки, Рак ризикує витратити весь свій потік енергії на її підкорення, але знесилений і задоволений Рак знайде спокій на плечі коханої. Жінка Близнюк змусить знову і знову домагатися себе, це її гра, її життя. У ній вона ніби хитра мишка, провокуюча ледачого кота пограти в догонялки.

Небагатослівний Рак, цілком може раптово зникнути з життя жінки, відчуваючи боягузтво перед поясненнями. Найважче чоловікові Раку, якщо він все ж втратить голову від кохання до жінки Близнюка. Її уїдливість і постійні подшучіванія, можуть стати випробуванням для вразливої душі Раку. Чоловікові Раку подобається бути жертвою, він обожнює, коли його жаліють, приймають його слабкості. Таких чоловіків називають зазвичай «мамин синок».

Стосунки пари схожі на американські гірки, такі ж різкі перепади мікроклімату, злети і падіння. Жінка Близнюк відчуває себе комфортно у вічному екстримі, він же вірить, що ось-ось все налагодиться і стабілізується. Жінка Близнюк це цинічна, азартна, уперта особистість, їй притаманні словесні катування над більш слабким партнером.

Перчинка жінки Близнюка змусить лагідного чоловіка Раку стати іншим, у ліжку ж обидва випробують усі грані задоволення. Вони чудово відчувають перепади партнера і вміють адаптуватися під хвилю темпераменту. Багато незабутніх вражень вони можуть подарувати один одному, показати світ у своїх барвах, провести по своїй дорозі пізнання прекрасного в цьому світі.

Такі пари, цілком можуть брати участь в організації фондів милосердя або збору коштів для хворої дитини. Жінка Близнюк, підштовхуючи чоловіка Раку, може прищепити йому активний спосіб життя і відпочинку, відмовитися від категоричності в деяких питаннях. Ця пара буде багато подорожувати, цілком ймовірно стане багатодітною, або любителями великої кількості домашніх вихованців.

По сумісності жінки-Близнюків і чоловіка-Рака — це досить дивна і не дуже підходяща пара: відкрита зовнішнього світу, жваво цікавиться всім навколо жінка і домашній, замкнутий чоловік. В цих відносинах на перше місце виходить фізичне тяжіння: у ліжку жінка-Близнюки і чоловік-Рак відчувають, що створені одне для одного, настільки їм разом невимушено і добре. І найприємніше, що почуття новизни може не залишати їх союз і багато місяців.

У звичайному житті вони занадто різні, кожен зі своїми мріями і цілями. У обережного чоловіка-Рака і непосидючій жінки-Близнюки абсолютно різний темп життя — вони навіть з різною швидкістю ходять і говорять, — і хто б міг подумати, що саме ця несхожість стане основою для їх сексуальної гармонії.

Правда, одного цього недостатньо, щоб створити міцну сім’ю, тим більше що самі погляди на сім’ю у них протилежні. Для чоловіка-Рака дім і сім’я — це все, що стосується жінки-Близнюків, то вона не відчуває тяги до заміжжя і ведення господарства. Головне для неї — її свобода, яку вона боїться втратити.

Союз-Близнюки Рак в сумісності може бути успішним, якщо вони обоє підходять до нього як до усвідомленого партнерства і бачать, яку користь можуть принести один одному. Тоді кожен направляє свої здібності на загальну ціль, і в підсумку вони багато чого домагаються.

В ідеальних стосунках між чоловіком-Рак і жінкою-Близнюками, фундаментом, на якому тримається весь союз, є довіра. Вони довіряють один одному більше, ніж кому б то не було ще, відчувають підтримку один одного, цінують партнера за те, що він доповнює їх. Рак задоволений, що Близнюки бере на себе спілкування з навколишнім світом. Близнюкам подобається, що Рак більш господарський, ніж вона сама.

Також пара Близнюки-Рак чудово розуміє, що у них обов’язково повинні бути якісь спільні цілі, щось таке, щоб об’єднувало їх, інакше вони розбіжаться в різні боки. Це може бути спільний бізнес, побут, діти. Обидва партнера бачать вигоду в тому, щоб залишатися разом і намагаються зрозуміти і прийняти свого супутника таким, який він є, бачити в ньому позитивні якості і їх використовувати. Дуже часто чоловік-Рак і жінка-Близнюки досягають чудових результатів у матеріальному плані: у них зазвичай багатий будинок, виховані діти, яким приділяється багато уваги, вдалий бізнес і багато чого ще.

Відома стара прислів’я: «Що у Раку на душі, у Близнюків шумить у голові. Не будемо цю прислів’я оскаржувати. Раки справді сильні своїми почуттями, а Близнюки — своїм інтелектом. Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Рак суттєвої різниці, не тільки в поглядах і думках, переконаннях, але навіть різна реакція на одні й ті ж подразники ззовні, з боку. Звідси й повна неузгодженість дій. Рак і Близнюки по-різному відпочивають, у них різні інтереси, різний стиль спілкування. Наприклад, Рак буде ображатися на жінку-Близнюки за те, що вона не захоче провести вихідний з ним вдома, а буде тягнути його на прогулянку або в гості.

Чоловікові-Раку і жінці-Близнюкам для внутрішнього комфорту потрібно різний простір. Раку потрібен свій дім і сім’я, Близнюки ж необхідно тісно контактувати з усім, що їх оточує. В результаті цих відмінностей в даній родині і починається більшість спорів. Рак часто ображатися на Близнюків за те, що вона занадто багато часу займається речами, не стосуються Раку. Він буде ревнувати до роботи, друзів і численних інтересам.

Чоловік-Рак чекає від коханої жінки того, що вона зосередить увагу на відносинах і організації побуту. Але жінка-Близнюки не стане цього робити. Вона не буде витрачати весь свій час на побут, а для спілкування їй мало тільки коханої людини – у неї велике коло знайомих.

У питаннях покупок і витрат незгоду виходить з тієї ж причини: Рак приймає у свій особистий простір не всі речі, довго думає, перш ніж щось придбати, а Близнюки підходять до витрат простіше і часто купують дурницю (на думку Раку).

За гороскопів сумісності Близнюків-Раку — у даних відносинах, якщо жінка-Близнюки почне змінювати себе і відгороджуватися від світу заради коханої людини, то рано чи пізно у неї трапиться депресія, втрата інтересу до життя взагалі. Чоловіка-Рака теж не варто переробляти — ну не любить людина все «чуже», а в список «свого» заносить не відразу і дуже обачно. Для того, щоб у сім’ї з такими різними інтересами, все ж панувала гармонія, необхідно, щоб жінка-Близнюки як можна частіше нагадувала Раку про свою любов. Цей чоловік чутливий, вразливий і дуже ревнивий. До того ж він боїться, що жінка-Близнюки забуде про нього під час своїх прогулянок. Завоюйте його довіру, нехай він буде впевнений у тому, що він для вас найкращий, і тоді він буде більш легко ставитися до ваших контактів поза домом.

Крім того, покажіть йому, які вигоди він зможе повчати від вашого різнобічного спілкування. Наприклад, Рак не хоче йти на прогулянку, а хоче залишитися вдома. Тоді Близнюки можуть прогулятися з друзями і потім розповісти Раку корисні для нього новини. Близнюки вміють і люблять витрачати гроші? Нехай вони роблять покупки для чоловіка-Рака – напевно є багато такого, що давно слід було б купити, але Рак весь час відкладав неприємний момент шопінгу і грошових витрат.


Залишити відгук