Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Овен в Любові

Доленосна зустріч цієї пари, трапляється несподівано і непередбачувано, в досить ранньому віці. Пара досить швидко приходить до рішення створити сім’ю. Чоловікові-Овену притаманні, недовгі коливання і сумніви у відповідальних рішеннях, жінка-Близнюк навпаки, вміє чітко формувати мету, розставляти акценти, підводячи партнера до упевнених кроків. Життєві ситуації не раз дозволять переконатися в правильності вибору партнера для життя і сумісності цих знаків.

Чоловік-Овен володіє яскравим темпераментом, енергійний, іноді, не в міру ревнивий. Крім, цього не терпить монотонності у відносинах, не терплячий, він прагне пізнати й одержати все одразу. Іноді це і заважає, відносинам знайти стабільність і гармонію. Зустрівши свою жінку-Близнюка, є шанс, що вона зменшить запал, і він побачить у цьому людині не тільки жінку, але й надійного, холоднокровно мислячого партнера.

Відносинам час від часу, потрібен «струс», саме хвилюючі моменти здатні підтримувати інтерес чоловіка. Тільки не виклик ревнощів, це табу, не потрібно викликати агресію чоловіка-Овна. Жінка-Близнюк наділена чудовим мисленням, володіє неймовірним красномовством, коректним у висловлюваннях, уміння ясно висловлювати думки, здатні зупинити навіть затятого супротивника і сперечальника. В моменти гніву або несправедливого ставлення до себе, може боляче вколоти словами, чоловіка-Овна, він в свою чергу, важко переносить подібні образи.

Для чоловіка-Овна, важливо бачити захоплення ним, коханої жінки, чути похвалу, у відповідь він, готовий навіть на небезпечні подвиги, красиві вчинки. Для жінки-Близнюки у відносинах головне, вірність, стабільність, цілеспрямованість партнера. У команді ця пара здатна згорнути гори, він динамічний, креативний, більш творча натура. Вона ділова, вміє розставляти пріоритети і розкласти плани по поличках.

Астрологічна сумісність чоловіка-Овена і жінки-Близнюки, очевидна і без гороскопу, це виражається в безмірному насолоджуючись один одним, вони світяться від щастя, коли разом. Пара створена для любові і яскравих почуттів. Разом, вони пізнають таємниці любові, всі принади близьких відносин.

В моменти ідилії, ця пара трепетно і ніжно ставиться до своєї половинці, їм подобається приємно дивувати, робити подарунки проявляти турботу і увагу. Пара настільки захоплена своїм почуттями, що можуть пам’ятати все життя найромантичніші моменти, вчинки, смішні випадки з спільного життя, і повторювати їх багато разів.

По сумісності жінки-Близнюків і чоловіка-Овна — у цієї пари рідко видаються спокійні тихі вечори, боязка ніжність і задушевність у відносинах. Це – енергійні, вільні люди, і їх роман буде яскраво світити протягом усього часу, поки вони разом. Це прекрасна пара, в якій завжди присутні свіжість почуттів, елемент завоювання і небайдужість партнерів один до одного.

Навіть якщо для них пролунає марш Мендельсона, стосунки чоловіка-Овна і жінки-Близнюки і далі можуть більше бути схожим на побачення закоханих підлітків, ніж на звичайну сімейну життя. Незважаючи на те, що Близнюкам і Овна дуже добре разом, що вони можуть, як найкращі друзі, базікати про все на світі і повіряти іншому свої секрети (правда, далеко не всі), тим не менш, налагоджена сімейне життя — не для них.

При виборі партнера по любові, шлюбу або справі, Близнюки частіше з усіх Знаків Зодіаку вибирають Овна, тому що їх захоплює марсіанська сила і енергія Овна, їх склад розуму і пробивна сила, активність і підприємливість, тобто саме ті властивості та якості характеру, які їм бракує, або що у них взагалі відсутні.

І це суща правда. Якщо вже Овен на що зважився, за що взявся, цим вже все сказано — зворотного шляху для нього немає. Ніяких відступів він не визнає, не піддається ні втоми, ні перевтоми, ні розбрату, ні розладу, не визнає жодних компромісів. Цей «шибайголова» без обдумування і «без оглядки» віддає перевагу лише свій улюблений метод дії — «головою крізь стіну». Але все буде зроблено честь-честю, як не можна краще.

І такий партнер Близнюка не той, що потрібен — просто необхідний, особливо для проведення і здійснення своїх нескінченних ідей і планів, з яких Овен точно відбирає тільки ті, які дійсно є найбільш життєздатними, потрібними і необхідними. Для цього вони сміливо і вміло долають всі можливі труднощі, об’їжджаючи всі «підводні камені», обходячи всі гострі кути, не визнаючи ніяких перешкод, ніяких перешкод.

Цю веселу парочку, чоловіка-Овна і жінку-Близнюка з радістю зустрічають у будь-якій компанії. Своїм поява вони вносять життєрадісність і оптимізм. Вони активно беруть участь у всіх заходах і часто стають їх ініціаторами. Якщо намічається відпочинок в компанії, пікнік на природі або якась екскурсія – ця пара напевно бере найактивнішу участь.

В сумісності Овен-Близнюки – Овен-чоловік готовий захищати і оберігати свою другу половинку, адже він знайшов ту жінку, з якою ніколи не буде нудно. А жінка-Близнюки завдяки союзу з Овном стає більш емоційніше і напористо і відчуває себе захищеною. Крім того, в їх відносинах присутня така негласна гра: чоловік-Овен все життя наздоганяє жінку-Близнюків, а вона від нього вислизає. Але вона не хоче тікати від нього назавжди і далеко! Адже Овен дає їй стільки тепла, скільки жоден інший чоловік.

В цьому союзі двох незалежних особистостей практично неминучі конфлікти, які можуть закінчуватися розривом. Знаки Зодіаку сумісності Овен-Близнюки, як і будь-яка інша пара, можуть в чомусь не погоджуватися один з одним. Саме по собі це не страшно, але й Овен і Близнюки схильні до поспішних висновків. Вони часто не дають співрозмовнику договорити і вже висловлюють свою думку.

З-за цього у обох складається враження, що партнер його не поважає, діє сам по собі і не рахується з його думкою. А ображаються ці знаки так само швидко, як роблять і все інше. Темперамент у цих знаків такий, що сварка може розгорітися в будь-яку хвилину. Тому найчастіше проблема Близнюків і Овна прихована в їх індивідуалізм, поспішності і необдуманих, і з-за цього невірних, висновках один про одного.

За гороскопом сумісності Близнюків і Овна — між ними швидко і легко народжуються почуття симпатії, взаєморозуміння. Нерідко тут любов приходить «з першого погляду». І все-таки тривалий і щасливий шлюбний союз тут не гарантований. Дивно гарне порозуміння між цими партнерами існує тоді, коли обох об’єднують спільні ідеї і плани, загальні справи і мети. Але як тільки питання стосується власного домашнього вогнища, господарства або кухні — все летить шкереберть. Для жінок-Близнюків ця сфера дії — слабша.

Також для збереження сімейної гармонії жінці-Близнюкам необхідно навчитися не конфліктувати, а якщо вже сварка сталася, то потрібно якомога швидше помиритися. У жінки-Близнюки відмінно підвішений язик, вона метка і дотепна. В запалі суперечки може наговорить багато слів, які зачіпають і тих чоловіка-Овна. Це абсолютно зайве.

Їй варто застосовувати ораторські здібності для того, щоб якомога чіткіше і ясніше висловлювати свої думки, але не для того, щоб зачепити співрозмовника – Овен самолюбство. Розлючений Овен куди активніше і енергійніше Близнюків і здатний налякати своїм темпераментом. Так що уїдливість і дотепні зауваження все одно не принесуть Близнюкам перемоги в суперечці, а тільки погіршать сварку.

На щастя, обидва знака не злопам’ятні. Близнюки взагалі не люблять зациклюватися на поганому, а Овни відхідливі. Їм варто не з’ясовувати стосунки, не повертатися до теми спору, а просто помиритися. Крім того, непогано, якщо з часом, дізнавшись один одного краще, вони зрозуміють, що перебивають один одного не через байдужість до співрозмовника, а з-за свого темпераменту.


Залишити відгук