Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Водолій в Любові

Чоловіка Водолія і жінку Близнюка об’єднує хвиля любові і ніжності, а також впевненість один в одному. Абсолютно точно доведено зірками, що ці двоє можуть бути щасливі в любові. В цьому союзі у кожного з партнерів є всі шанси розвиватися духовно, інтелектуально, давати волю творчим ідеям або комерційних проектів. Взаємно доповнюючи один одного, вони доб’ються багатьох вершин, куди б вони не подалися, разом їм по плечу будь горизонти.

Сварки і конфлікти в парі це лише привід краще розібратися в собі, зрозуміти, що заважає їх відносин. Один для іншого свого роду позитивний стимул, привід для гордості досягненнями свого обранця. Якості кожного партнера удосконалюються в парі. Їм властива обережність, розсудливість, уважність, вони повинні разом приймати рішення, злагоджено усувати перешкоди. Чоловік Водолій і жінка Близнюк мають веселу вдачу, обидва активні, заповзятливі, енергійні люди. Їх відносини не стоять на місці, розділені на періоди, позначені реальні плани. В їх союзі присутній конкретика, прозорість і розуміння одного іншим. Їх шлюб виявиться одним з найбільш вдалих поєднань.

Чоловік Водолій дивиться на свою вірність злегка по-своєму. Він вважає, що відданість повинна бути лише в духовному плані, зраду в плані фізичному зрадою не вважає. Але саме в парі з жінкою Близнюком чоловік Водолій знайде свободу дій, не буде чути примусу і моралей. Вона зможе «закрити очі» на вольності Водолія. Жінка Близнюк близька по духу з чоловіком-Водолієм, вони прекрасно уживаються і розуміють один одного. Парадоксально, але саме при таких відношеннях чоловік найменше захоче змінювати своєї обраниці. За життя вони завжди цікаві один для одного, привабливі і сексуальні.

Жінка Близнюк має артистичний склад характеру, тому в її поведінці часто ковзає брехня, облуда. Вона схильна перебільшувати дійсність, прикрашати свої здібності і можливості. Чоловік Водолій, навпаки, не любить брехні і фальші, з ним Близнюкам доведеться бути обережніше, інакше ні міцна любов, ні схожість поглядів не утримає Водолія.

У будь-якому разі стосунки їх залежать від того, як Водолій поставиться до такої риси в характері Близнюків, якщо спише на несерйозність, то все буде добре. Якщо зайва балакучість і брехня будуть заважати йому, він піде. Нелогічні і в теж час закономірні відносини між чоловіком Водолієм і жінкою Близнюком мають зрозумілу відповідь від зірок з приводу сумісності. Так, вони зможуть пройти по життю, тримаючись за руку, підтримуючи і допомагаючи один одному, розуміючи і відчуваючи свого обранця на відстані.

По сумісності жінки-Близнюків і Водоліїв-чоловіки — це союз двох схожих людей. Між ними можливі не тільки дружба і співпраця, але навіть і вельми примітний і забавний шлюбний союз — з оригінальними ідеями, задумами і планами, зі знанням секретів мистецтва любові і сексу. Як шлюбний союз він, безумовно, і живий, і меткий, жвавий і палкий, але, на жаль, вельми і вельми незабезпечений, бо матеріальна сторона слабка як у Близнюків, так і у Водолія. Партнери не женуться за титулами, званнями, начисто відкидаючи накопичуваний і міщанський спосіб життя.

Так і здається, що вони спеціально створені один для одного. Часто у них любов виникає «з першого погляду». І тут немає нічого дивного, обидва готові пурхати, немов дві нічні метелики, воркувати, як горлинки, особливо під покривалом таємниць місячних ночей, які найчастіше закінчуються забавами вільних інтимних контактів. Їх хтивим мелодіям можуть заздрити навіть самі солов’ї. Обидва партнера люблять свободу почуттів і незалежність думок. Їх кредо: «Однакові права у всьому!»

Їх, свободолюбивого натурам чужі будь-які зобов’язання, тому зазвичай вони готові залишатися разом лише до тих пір, поки їм добре. Втім, незважаючи на таку незалежність, часто цей дивний союз несподівано виявляється міцним саме завдяки тому, що Водолій і Близнюки вміють розуміти і прощати слабкості один одного.

Чого точно не буває в цьому союзі, так це спокою і стабільності, усього іншого в ньому зазвичай з надлишком. І чоловік-Водолій, і жінка-Близнюки — занадто допитливі натури, щоб вечорами сидіти вдома в компанії один одного. Їм цікаво все на світі, вони прагнуть подорожувати, проводити час з друзями, ходити в театр і кіно.

Їм ніколи не буває нудно. У них багато різних справ і захоплень. Але, посеред усіх цих різноманітних занять вони не втрачають один одного. Чоловік-Водолій і жінка-Близнюки один для одного кращі друзі і самі розуміють співрозмовники. У цій парі не буває великих сварок, а сутички по дрібницях тільки пожвавлюють стосунки. Ця пара гарна, навіть якщо в ній немає особливої любові. Якщо ж вони ще й люблять один одного, то це дуже сильні романтичні почуття з деякою ідеалізацією партнера.

В сумісності Водолій-Близнюки цей союз багато дає і одному й іншому. Чоловік-Водолій допомагає жінці-Близнюкам побачити «далі свого носа» і знайти якусь інтелектуальну сміливість. Також не дозволяє прогнутися під тиском громадської думки і стати звичайною домогосподаркою з одноманітним життям. Чоловік-Водолій егоїстичний. Він мріє принести користь людству, але не помічає потреби близьких. З жінкою-Близнюками він позбавлений від почуття провини і вантажу зобов’язань, так як вона не вимагає опіки, і сама в змозі подбати про себе, так і про свого партнера.

Жінка-Близнюки і чоловік-Водолій зможуть пройти через найскладніші життєві труднощі, але причиною розставання або сварки стане який-небудь дрібницю. Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Водолія в тому, що суперечки в цій родині досить буденна справа. Вони можуть сперечатися про що завгодно: де відпочивати, з ким спілкуватися, як вести господарство, на що витрачати гроші, і навіть про те, яке твір мистецтва краще.

Якщо пара любить один одного, то такі розбіжності можуть піти на користь, внісши освітлення в почуття. Їли ж жінку-Близнюки і чоловіка-Водолія скріплює лише дружба і повага, то вони можуть «забути помиритися». У них завжди багато важливих і цікавих справ і вони з легкістю перемикатися на щось інше. І сварка, що виникла на порожньому місці, може призвести до повного розриву відносин. До речі, вони не з’ясовують стосунки, не переслідують партнера, а мирно розходяться в різні боки.

За гороскопів сумісності Близнюків і Водоліїв — у цьому шлюбному союзі нудьга немислима. Міркування і думки жінки-Близнюки Водолій переносить спокійно і стійко, іноді навіть їй поддакивая. Але дещо «намотує на вус». І якщо б ще, були Близнюки трішки точніше так сказати, шлюб був би ще більш вдалим.

Для того щоб в цьому союзі була гармонія обом подружжю необхідно розвивати свою емоційність і емоційну складову відносин. З розвитком емоційності, в цій парі збільшиться тепло, яке так необхідно, взаємини зміцніють завдяки тому, що та жінка-Близнюки і чоловік-Водолій навчаться думати і про чужих почуттях, крім того, їх внутрішній світ стане набагато багатшими.

Деякі речі не можна зрозуміти розумом. Розширивши свою емоційність, Близнюки і Водолій зрозуміють, чому іноді потрібно поступатися, навіть якщо за логікою ти правий, чому важливо миритися один з одним, як неприємно, коли кривдять і ігнорують. Для розвитку емоційності представникам Повітряної стихії найпростіше прийти до неї через інформацію. Наприклад, обговорюючи фільм або книгу, потрібно приділяти увагу не тільки сюжетом або ляпів автора (вишукувати помилки ця пара дуже любить), але і переживань героїв. Розглядаючи картину, постарайтеся відчути на настрій, який вона викликає. І навіть пліткуючи про спільних знайомих, постарайтеся робити акцент не на подіях, а на внутрішніх мотивах вчинків.

Також дуже важливо в цій парі, щоб жінка-Близнюки поставила справу так, щоб мучжина-Водолій не відчував насильства, примусу. Якщо у нього буде відчуття добровільності відбувається, власної ініціативи, тоді і життя у них буде гладкою.


Залишити відгук