Жінка Близнюки – Характеристика знака Зодіаку

Жінка-Близнюк в житті успішна, спрямована, товариська натура. Легко знаходить контакт з людьми, безтурботна, вчинки часто спонтанні і сама вона непередбачувана. Планета Близнюків – непосидючий Меркурій. Він наділяє людей цього знаку Зодіаку надзвичайної товариськістю, спритністю, жвавістю розуму. Тому Близнюки вважаються знаком геніїв і шахраїв, а жінки, до нього відносяться, нагадують прекрасних повітряних зміїв, гордо ширяють десь далеко. Єдине, над чим вони не можуть бути владні – це власна жага змін.

Жінка Близнюки дуже прагне бути коханою усіма, хоча сама любить далеко не всіх. Вона дуже легко сходиться з людьми, без праці зав’язуючи дружні, а вірніше, приятельські стосунки. Її увага постійно переключається з одного на інше, тому їй завжди не вистачає однієї подруги, одного коханця, однієї роботи і т. п. Немов жива ртуть, вона сьогодні тут, а завтра – вже там. Але на половині цього шляху її починає з’їдати нудьга, в голові виникають більш привабливі ідеї, а колишні наміри відправляються в утиль. Така коротка характеристика цієї прекрасної дами.

Відноситься до Близнюкам дівчина впадає в паніку при необхідності виконати яку-небудь роботу з самого початку до кінця, в число її достоїнств явно не входить організованість, адже їй дуже складно зосередитися на чомусь одному. Жінка цього знаку Зодіаку ніколи не буває задоволена тим, що має, тому вона завжди або перевиховує чоловіка, або переставляє меблі, або переїжджає з місця на місце. Обстановка в її будинку дійсно змінюється з неймовірною частотою і легкістю. Завдяки невловимим руху її рук, стандартна квартира може швидко перетворитися в надзвичайно затишний куточок.

Ніяка характеристика не може точно передати, наскільки мінлива жінка Близнюки. Більшість з тих, хто мав з нею справу, не могли до кінця зрозуміти. Єдиним виходом якось вибудувати будь-які стосунки з нею – це прийняти її такою, яка вона є.

Відмінною рисою зовнішності людей цього знака Зодіаку є деяка легкість вигляду – крихкість і витонченість. Жінка Близнюки рідко буває помітною, зазвичай вона має дрібні риси обличчя, тонкі губи, розумні, з легким примруженням ока. Загальне враження від зовнішності говорить про переважання інтелекту над емоціями. Головним секретом їх привабливості є безпосередність, жвавість, почуття гумору.

Найчастіше вони середнього або невеликого зростання, худенькі і мініатюрні. Фігура у представниць цього знака Зодіаку зазвичай хлоп’ячого типу, з не дуже великим бюстом і вузькими стегнами. З настанням зрілого віку вони часто виглядають помітно молодше своїх ровесниць.

Жінка Близнюки не ганяється за модою. Найбільше в одязі вона цінує практичність і зручність, вважаючи за краще натуральні тканини жовтого, блакитного, білого кольорів. Вона цілком може вбратися в коротку спідницю і облягаючий кофтинку, але при цьому ніколи не буде виглядати вульгарно. Часто вона коротко стрижеться «під хлопчика» або гладко причісується, збираючи волосся у хвіст. Ці загадкові дами люблять золоті і срібні прикраси, не визнаючи яскраву і масивну біжутерію.

Дуже суперечлива характеристика, що описує Близнюків в роботі. Все залежить від правильності вибору виду діяльності. З одного боку, робота горить у їхніх руках, жінка цього знаку Зодіаку встигає за день переробити купу справ, поспілкуватися з великою кількістю потрібних людей. Близнюк розумна, володіє здатністю швидко приймати рішення, може знайти підхід практично до кожної людини. Але просування таких осіб по кар’єрних сходах може їх неорганізованістю і мінливістю. Вони непослідовні і не здатні зосередитися на вирішенні певної проблеми.

Характерним для жінки Близнюки є перевагу розумового виду роботи і вибір тих видів діяльності, які передбачає часту зміну вражень. Їм просто в задоволення робота в ЗМІ. Жінки Близнюки володіють неабиякими літературними здібностями, без зусиль справляються з перекладами. Хороші організаторські якості роблять з них успішних менеджерів та адміністраторів. Через знака приналежності до повітряної стихії вони нерідко стають стюардесами.

Зустріч з жінкою-Близнюком навряд чи залишить байдужим хоч одного чоловіка. Забути таку дівчину неможливо, її життєлюбність, щирість, легкість приваблює багатьох чоловіки. В молодості жінки цього знака Зодіаку ставляться до любові як до розваги, але з віком їм все повніше вдається розкривати себе в цій делікатній сфері. Вони є прекрасними дружинами, коханками і подругами. Однак зацікавити її в стані тільки товариський, цікавий і інтелігентний чоловік. При цьому представницям цього знаку дуже важко буває знайти підходящого партнера, а тим більше супутника життя, оскільки вони не можуть закривати очі на існуючі вади зовнішності або характеру.

Жінка Близнюки мало кого вважає гідним себе, тому такий чоловік є рідкісним явищем в її житті. Зрідка її пошуки ідеалу закінчуються успішно, в такі періоди її життя перетворюється на свято. Але сама щира впевненість у своїй любові не заважає їй захоплюватися іншими чоловіками. Така характеристика не дозволяє позаздрити чоловіка, закоханого в Близнюка. Його доля полягає в одвічній невпевненості у своїй дамі серця, яка просто обожнює фліртувати, роблячи це тільки потім, щоб переконатися у власній привабливості.

Жінка Близнюки ніколи не обмежиться монотонної життям домогосподарки. Її постійно привертають галасливі компанії, подорожі, розваги. Для неї дуже важливі дружня підтримка чоловіка і наявність спільних інтересів з ним. Представниця цього знаку Зодіаку буде хорошою дружиною того, хто зуміє підтримувати з нею не тільки фізичну, а й духовну близькість, іншими словами, хто стане для неї не тільки чоловіком, але й іншому.

В цьому випадку вона стає прекрасною гостинною господинею і життєрадісною мамою. Для своїх дітей жінка Близнюки є близьким другом, з яким вони охоче діляться секретами. Така жінка вміє добре організувати сімейний відпочинок і спланувати бюджет. Вона економна і невибаглива в нарядах і часто багато речей її гардеробу зроблені своїми руками.

Жінка такого знака Зодіаку любить годинами базікати по телефону, оскільки їй потрібна завжди свіжа інформація. Щоб підтримати її прихильність, чоловік повинен обдаровувати її кожен раз новими знаками уваги. Чоловікові потрібно врахувати, що театри, виставки, ресторани, веселі компанії – це ті місця, де дружина Близнюк буде відчувати себе щасливою.


Залишити відгук