Як Вести себе з Жінкою Дівою

найголовнішими характеристиками жінки знака зодіаку Діва проявляються в її відповідальному, практичному, уважному і раціональному характер. Це той чоловік, який чітко усвідомлює свої цілі і прагнення, робить все для їх досягнення. Вона завжди відповідає за все і всіх, проявляючи до себе і до оточуючих її людей підвищені вимоги. Діва жінка володіє великою працьовитістю, це наполеглива і цілеспрямована особистість, яка обов’язково доб’ється успіху в житті.

Жінка Діва – це яскрава і неординарна особистість, що відрізняється оригінальністю і винахідливістю. Вона завжди прагне до порядку в усьому, за що б вона не взялася, кожну справу вона доводить до кінця, причому досягає високих результатів. Крім цього, вона наділена одним дуже корисним якістю – вона вміє ощадливо і дбайливо поводитися з грошима і накопиченнями, ніколи не розтрачує кошти в порожню, може накопичувати матеріальні засоби.

При цьому, вона не дасть своєму чоловікові безвідповідально витрачати гроші. Саме в матеріально-фінансовій сфері жінка Діви є безперечним лідером сім’ї. Для того, щоб стає на протязі свого життя все краще і краще, поруч з жінкою Дівою повинен бути сильний і мужній чоловік. Однак, Діва жінка володіє і негативними рисами характеру. До таких можна віднести схильність до критики оточуючих людей. Але жінка Діва критикує не через бажання нашкодити іншій людині, а відчуваючи потребу допомогти йому.

Характер панянки — Діви залежить від виховання, її настрою і погоди за вікном: вона коливається від повної самопожертви до жадібності і стервозності. Її краще не слухати, а дивитися на її вчинки, адже іноді пориви довго і ретельно стримуваного всередині вогню змушують говорити цю тонку натуру те, про що вона потім шкодує. Це відбувається на несвідомому рівні. Вже дуже складно зберігати під кіркою зовнішнього льоду палаюче полум’я. Така жінка сьогодні буде занадто критичною, а завтра — повністю нерозбірливою, саме серед представниць цього знака найбільше старих дів і легкодоступних красунь.

Перед тим, як спілкуватися з жінкою — Дівою, любіть її і спробуйте зрозуміти. Вона неодмінно оцінить флер романтики, відверті розмови по душам, турботу і ніжність. Замість дорогого букета троянд можна спробувати порадувати Діву еротичним комплектом білизни, оригінальним кухонним «прибамбасів» або навіть набором вишуканих делікатесів. Не на першому побаченні, природно :)


Залишити відгук