Як Вести себе з Жінкою Тельцем

Жінки Тельці – це практичні, спокійні і витривалі дами. Вони володіють великою силою волі і терпінням. Як і для чоловіків, для жінок цього знака найголовніше – це затишний дім і сім’я. Вона готова піти на багато чого, щоб зберегти в будинку затишок і чистоту, а також, щоб у домі завжди панувало матеріальне благополуччя. Така дама – це знахідка для будь-якого чоловіка, оскільки тільки вона володіє прекрасними рисами характеру. Вона ніжна і ласкава, але в той же час мудра і терпляча по відношенню до чоловіка, завжди готова його вислухати і зрозуміти.

Представниці знаку Телець прагнуть до затишку, тепла і комфорту, їм підійдуть чоловіки, які, як і вони, прагнуть до краси і гармонії. Але при цьому вона не дозволяє чоловікам робити вибір, вона робить його сама. Не треба ходити за нею по п’ятах і нав’язливо доглядати, жінкам Тельцям це не подобається, цим ви тільки відштовхує її. Флірт, загадковість і кокетство – все це не в її стилі. Вона відразу націлена на заміжжя, стабільну і розмірене життя, а також спокійне і забезпечене майбутнє. Їй необхідна надійна опора в житті, вона зневажає слабкість і відсутність сили волі в характері чоловіка.

Панянки — Тельчихи вміють себе подати, завжди ефектно виглядають і знають, чого хочуть від цього життя в цілому і від вас — зокрема. Економним чоловікам краще проходити мимо: тільки Левиця може переплюнути дівчину — Тільця в прагненні до розкоші. Вона обожнює красу, дуже чутлива до запахів, — якщо не впевнені, чи сподобається їй ваш одеколон, краще обмежтеся якісним дезодорантом. Бурхливий натиск здатний таку леді тільки відштовхнути, так що перед тим, як спілкуватися з жінкою — Тельцем, врахуйте: вона, як ніхто, знає толк у вишуканому флірті і діалогах з чудовими напівнатяками. Романтичний лицар, турботливий і щедрий, — от типаж ідеального чоловіка, який змусить її забути свою звичайну розсудливість. У відповідь вона обдарує вас божественно чуттєвими ласками і приголомшливим вишневим пирогом.

Представники цього знака надзвичайно вперті, так що в спілкуванні з ними краще не доводити справу до відкритої конфронтації, — сперечатися будуть чисто з принципу. Зате вони здатні оцінити спокійні і логічні доводи. Ними і озброюйтесь!


Залишити відгук