Як Вести себе з Жінкою Скорпіоном

Перш ніж намагатися знайти відповідь на питання про те, яким способом можна підкорити серце жінки Скорпіона, необхідно чітко визначити, які саме типи чоловіків здатні залучити її. По-перше, її обранець повинен відрізнятися силою, сміливістю, надійністю, чесністю. По-друге, він повинен бути щирим у своїх почуттях, повинен вміти любити, повністю віддаючись цьому почуттю. Дурні, боягузливі і безхарактерні чоловіки її просто відштовхують.

Для тих, хто прагне завоювати жінку Скорпіона, необхідно враховувати той факт, що вона завжди сама робить вибір, кому їх своїх прихильників віддати перевагу. Завдяки прекрасним інтуїтивним здібностям жінка Скорпіон ніколи не помиляється у своєму виборі. Дуже важливо також знати, що жінка Скорпіон не звикла бути активною у відносинах, виявляти ініціативу і брати все в свої руки.

Також є ще одна важлива деталь, яка грає роль в процесі завоювання жінки Скорпіон. Коли Ви поруч з нею, Вам потрібно одразу ж забути про існування всіх інших жінок навколо і приділяти увагу тільки їй одній. Ця дама характеризується сильною ревнощами і ніколи не стане закривати очі на зраду коханої людини. Крім того, Вам навряд чи вдасться щось приховувати від неї, адже у неї дуже хороша інтуїція.

«Фатальна жінка» — це про неї. Вона енергійна, розумна і шалено приваблива, — саме з таких руйнуються сім’ї і ламаються кар’єри, саме в таких чоловіки знаходять свій ідеал. Якщо ви зумієте завоювати цю леді, вона буде чудовою дружиною та вірною помічницею в справах, а також зробить все для того, щоб ви досягли успіху. Як це зробити, а точніше, — як спілкуватися з жінкою — Скорпіоном? Для початку натякніть, що ви явно стоїте в цьому житті мінімум на сходинку вище, ніж інші оточуючі її особини чоловічої статі.

Потім дайте зрозуміти, що ви користуєтеся успіхом у дівчат, і вже стомилися від підвищеного жіночої уваги. Створіть образ пересиченого Онєгіна і починайте фліртувати, роблячи вигляд, що це у вас виходить автоматично, — нічого такого ви не маєте на увазі. Справа в тому, що жінки — Скорпіони люблять неприступні фортеці. Їм дуже подобається завертатися після перемоги в білий прапор. Доставте своєї чарівної дитині це задоволення, запропонувавши їй вранці свою сорочку!


Залишити відгук