Горіх — Гороскоп Друїдів

Дати Горіха: 21 квітня — 30 квітня; 24 жовтня — 2 листопада.

Риси народжених під знаком Горіха: рішучість, спостережливість, організаторські здібності.

Сумісність: з Тополею, Ліщиною, Каштаном.

Несумісність: з В’язом, Кипарисом, Горобиною, Інжиром і Маслиною.

Про таких людей, як Горіх, кажуть, що вони зіткані з протиріч. Нерідко йому притаманні агресивність, примхливість, егоїстичність, повна непередбачуваність поведінки. Горіх намагається, щоб його манери були тонкими та витонченими, прагне бути стильним, але причина цього може полягати в банальній нерішучості і невпевненості. Люди цього знака нерідко ускладнюють ситуацію, але в цілому їм не можна відмовити в здатності бути відмінними стратегами. Горіхи вміють давати об’єктивну і точну оцінку своїм можливих кроків, здатні діяти досить підступно і при цьому не відчувати докорів сумління. Нерідко швидкість, з якої вони діють, оточуючих просто дивує. У представників цього знака завжди багато і друзів, і ворогів. При цьому Горіхи перебувають у впевненості, що можуть розраховувати виключно на власні сили. Вони тримаються відокремлено і незалежно і ревно відстоюють свою свободу.

Він може бути як лояльним і вірним, так і непостійним. Ніколи не відомо, як він надійде в тім чи іншому випадку і як з ним звертатися. У житті вміє бути чудовим стратегом. Добре оцінює наслідки своїх намірів, зважується на дуже підступні дії, не дозволяє стримувати себе зайвими каяттями совісті. Часто підкоряє навколишніх швидкістю дій. Однак зустрічаються і Горіхи-тіхоні. Прагне, щоб його життя не була буденною. Не боїться ризику, не прагне подобатися, не визнає компромісів, не ходить протоптанными доріжками. У Горіха буває багато друзів і багато ворогів.

Чоловіки Горіха

Певна егоцентричність не заважає Горіхам-чоловікам бути щедрими і гостинними. Коли мова йде про любовних відносинах, в їх натурі дивним чином поєднуються вірність і мінливість. Їм дуже хочеться сподобатися, але до поступок вони не готові.

Жінки Горіха

Вчинки представниць цього знака не піддаються якої б то не було логіці. Вони здатні раптово обдарувати людину своєю любов’ю або дружбою, а потім так само безпричинно до нього охолонути. Жінки-Горіхи думають про себе як про абсолютно виняткових особах. Їм подобається страждати і не менше подобається, коли з-за них страждає хтось ще.

Любов і шлюб

Близькі стосунки з Горіхами неможливі без сюрпризів. Їх другими половинами можуть бути тільки ті люди, які знайдуть у собі достатньо сил, щоб спробувати щастя. Не зумівши чинити опір, вони ризикують опинитися в повному підпорядкуванні у непередбачуваного Горіха.


Залишити відгук