Як Вести себе з Жінкою Стрільцем

На обличчі жінки знака зодіаку Стрілець завжди посмішка, вона життєрадісна і товариська, однак, вона наділена зовсім не поступливим характером. Насправді, жінка Стрілець володіє яскраво вираженими лідерськими якостями і прагненнями. Найвищим для неї пріоритетом є власне право на свободу та самостійність, вона не терпить, щоб хтось зазіхав на її незалежність. Як правило, її бажання керувати і панувати рано чи пізно здійснюється. А воно не збувається через її завзятості і цілеспрямованості, а завдяки вірою у власні здібності та вміння. Це раціональна і практична особу, яка обов’язково зможе стати успішною.

Володіючи якостями та прагнення до лідерства, у відносинах з протилежною статтю жінка Стрілець також прагне зайняти домінуючу позицію. На жаль, заманивши чоловіка в свої мережі, як правило, вона втрачає до нього інтерес, розчарувавшись в ньому. Але, в тому випадку, якщо чоловік достатньо забезпечений і має високе положення до суспільстві, то жінка знака зодіаку Стрілець не розлучиться з ним, незважаючи на те, що почуттів немає. Сімейне життя не надто її приваблює. Вона швидше віддасть перевагу самотність і вільну самостійну, ні про кого не залежну, життя. Її характер неможливо переробити або змінити, вона практично не пристосована до життя домогосподарки або зразкової дружини, адже жінка Стрілець – це яскравий, енергійний чоловік, знаходиться у вічному пошуку авантюр і пригод.

Дівчина — Стрілець — згусток кінетичної енергії з чарівною усмішкою. Закохатися в неї дуже легко, домогтися взаємності теж не особливо складно, але ось утримати… Уявіть, що ви намагаєтеся стиснути в кулаці сонячний промінь. Марно! Її неприборкана соціальна активність і здатність застосувати свої численні таланти практично на будь-якому терені наглухо блокує всі спроби одомашнити цю елегантну амазонку.

Як спілкуватися з жінкою — Стрільцем? Так, як ніби ви абсолютно несхожі на ваше і її оточення. Невизнаний геній, гнаний пророк, процвітаючий олігарх, видатний вчений або геніальний поет (в останньому випадку присвячувати вірші ви будете, звичайно ж, Їй), — будь-який типаж цілком годиться для того, щоб привернути її увагу. Ще можна спробувати натиснути на жалість, — Стрельчиха неодмінно візьме вас під крильце. Тільки не перестарайтеся, — все-таки свого чоловіка жінка повинна поважати.


Залишити відгук