Як Вести себе з Жінкою Рибою

Особистість жінки Риби характеризується мрійливістю, романтичністю, оптимізмом і деякою наївністю. Хоча, в реальності вона досить раціональна і ділова, мудра, наділена досвідом і сильними вольовими якостями, причому ці її якості розвинені краще, ніж у чоловіка цього ж знака. Це досить непостійна вдача, що володіє м’яким, поступливим характером, емоційна й чутлива. Її вчинки і дії неможливо передбачити, ніхто не знає, який настрій у неї буде через 5 хвилин, які емоції вона буде відчувати, радість або печаль.

Жінки Риби в любові можуть бути самовідданими і повністю отдающимися цьому прекрасному почуттю. Вона завжди знає, в кого і чому вона закохана. Вона звикла жити хвилинами, проведеними зі своїм коханим, вона розчиняється в ньому, не виносить часу без нього. У тому разі, коли її обранець не ідеальний, вона страждає і переживає, однак продовжує його любити. З плином часу вона занурюється в себе, проте не потрібно від коханого до того моменту, поки почуття ще не охололи. Жінка Риби наділена такою натурою, з-за якої вона не може пристосуватися до будь-якій людині або фактом. Вона дуже добра і чуйна, відносини з нею будуть спокійними і радісними. Вона стане гарною дружиною і чудовою матір’ю для своєї дитини, оточивши його турботою і увагою.

Жінка Риби дуже ранима і образлива. Будь-яка незначна деталь може засмутити її, будь-які слова або дії. Коли це відбувається, то це знак того, що в даний момент їй необхідна допомога і підтримка. Бувають моменти, коли вона відчуває себе слабкою і беззахисною, і тоді їй необхідно відчувати надійність і безпеку.

Дівчина — Рибка витончена, романтична, покладиста, обожнює комфорт і розкіш і з задоволенням надасть чоловікові право забезпечувати її життя, повністю абстрагувавшись від земних фінансових питань. Вона зовсім не прагне конкурувати з чоловіком, що дуже лестить його самолюбству. Перед тим, як спілкуватися з жінкою — Рибами, перевірте: чи не забули ви випадково якесь свято? Ця панночка до божевілля обидчива, — дріб’язкова дрібниця здатна викликати потік сліз і докорів. Одним словом, перед вами типова Жінка, примхлива, чутлива, розпещена і непередбачувана. І дуже-дуже ніжна, здатна при сприятливих умовах вам створити спокійну, затишну, радісне життя, — справжній райський куточок. Умови доведеться створювати.

У неземних Рибок є спосіб захисту від суворих неприємностей цього світу. Вони володіють якимось незбагненним даром передбачення, їм часто сняться пророчі сни і часто вони можуть, лише подивившись на людину, зрозуміти, що він із себе представляє. Риби тонко відчувають брехню, хоч і самі люблять присочинить. Неодмінно прислухайтеся до застереження вашого друга/подруги, народженого під цим знаком. Неприємний сон його/її напередодні вашого відрядження — цілком достатній привід відкласти поїздку.


Залишити відгук