Як Вести себе з Жінкою Ваги

Перш ніж з’ясовувати, як можна завоювати серце жінки знака зодіаку Терези, важливо розібратися в тому, який саме чоловік їй потрібен. Поруч з жінкою Ваги повинен бути сильний, мужній, активний, успішний чоловік, який прекрасно знає свою справу. Такий чоловік повинен бути добре матеріально забезпеченими, а головне, він повинен вміти зробити життя жінки Ваги надійною та безпечною. Крім цього, для завоювання жінки Ваги, кандидат повинен бути обдарований красою, серед навколишній він повинен виглядати успішним і впевненим у собі. Вам не потрібно забувати про те, що для жінки Ваги велике значення має перше враження. Якщо воно не буде хорошим, то в майбутньому його вже не можна буде поліпшити.

Коли Ви будете доглядати за жінкою Ваги, пам’ятайте про те, що, насамперед, вона потребує у Вашому приємному спілкуванні як двох друзів. Вона обожнює, коли за нею красиво доглядають, підносячи їй незвичайні, розкішні подарунки. Крім того, Вам необхідно мати уявлення про те, що жінка Терези не зможе встояти перед розкішними і дорогими коштовностями. Саме так можна завоювати жінку Ваги. Коли у Вас з жінкою Ваги вже будуть близькі стосунки, пам’ятайте про те, що вона любить любовні ігри та інтриги, проте, ініціатором всього повинні виступати Ви, як власник яскравими лідерськими здібностей.

Дівчина — Терези зовсім не така яскрава, як чоловік того ж знака. Зате вона чарівна, мила і ДУЖЕ товариський, часом навіть страшно стає, коли думаєш про те, скільки у неї знайомих. І всім вона встигає приділити увагу! У цьому дівчину-Ваги випереджає, мабуть, тільки Водолій. Однак на відміну від нього, щойно мова заходить про сім’ю або особисто про неї, вибір вона робить миттєво. Чия репутація важливіша? Звичайно ж, її!

Перед тим, як спілкуватися з жінкою — Терезами, визначіться, чого саме ви від неї хочете? При всій удаваній легкодоступності вона домовита і має строгими моральними принципами, — безліч її друзів часто замінює їй відсутність одного, Найголовнішого Чоловіки. Мрієте про сім’ю? Скажіть їй про це, — вона неодмінно оцінить ваші прагнення. Адаптуватися ця дівчина вміє, — іноді до повного самозречення. Перед вами практично ідеальна дружина, ніжна, віддана і любляча. Ось тільки врахуйте: на неувагу вона прореагує так само, як і чоловік — Терези. Просто спробує знайти своє щастя де-небудь ще. Обережніше! А раптом у неї це швидко вийде?


Залишити відгук