Як Вести себе з Жінкою Левом

Жінка знака зодіаку Лев наділена енергійним темпераментом. З нелюдською цілеспрямованістю і наполегливістю вона будує кар’єру, досягаючи високого статусу, загальної поваги і фінансового забезпечення. Щоб досягти всіх своїх цілей, завдань і прагнень, вона використовує свій розум, знання і впевненість у власних силах. Вона володіє внутрішнім стимулом, стрижнем перемагати, завдяки чому вона отримує все, до чого б вона не докладала зусиль. А отримавши всі можливі нагороди, жінка знака зодіаку Лев стає зарозумілою, у неї з’являються завищені вимоги.

За жінкою знака зодіаку Лев постійно слід натовп шанувальників і обожнювачів, їй приємно таке до себе ставлення. Те, що вона бажана, тішить її самолюбство. Любов і стосунки з чоловіками – лише гра для жінки Лев, вона не знає ні мети цієї гри, ні правил, а її шанувальники протягом усього життя так і не побачать її справжнє обличчя. Деякі представниці знака зодіаку Лева можуть втратити бажання займатися сексом, повністю віддаючись роботі або захоплення. У відносинах зі своїм чоловіком вона також звикла проявляти активність та ініціативу. Вона цілком може розподілити свою енергію і на сім’ю, і на роботу, і на хобі.

Левиці помпезны, величні і елегантні. Вони завжди знають, як себе подати. Проблема в тому, що чоловіки оцінюють їх саме так, як вони себе підносять. Прохолодний темперамент такої жінки відкривається їм часто надто пізно. Однак така дружина — ідеальний варіант для чоловіка-бізнесмена, якому потрібно шикарна супутниця для виходів у світ.

Розмірковуючи, як спілкуватися з жінкою — Левом, врахуйте особливості її характеру. Забудьте про кухні, краще навчитеся підносити свою обраницю на п’єдестал і задовольняти її романтичні амбіції. Якщо ви стоїте набагато вище Левиці на соціальній драбині, або хоча б в чомусь значно її перевершуєте, — 50% успіху вже за вами. Тепер залишилося довести їй, що ваше схиляння перед нею, як перед Богинею Краси, воістину безмежне.

Леви невпинно піклуються про свій зовнішній вигляд, і вимагають того ж від партнера. Ніщо не може бути для них надто розкішно. Їх гордість і безмірне почуття власної гідності часто переростають в гординю. Однак і Він, і Вона можуть бути прекрасними семьянинами, в чому не останню роль відіграє матеріальна забезпеченість.


Залишити відгук