Як Вести себе з Жінкою Рак

Природа наділяє представниць прекрасної статі, народжених під знаком Раку, надзвичайної жіночністю. Погляд такий жінки — пронизливий, іноді наївний, що відображає безпосередність і загадковість її душі, якщо не цікавить, то обов’язково привертає увагу. Ці дами інтуїтивно відчувають обстановку і настрій, і їх зовнішній вигляд ніколи не входить в дисонанс з тим, що їх оточує, вони завжди дивно гармонійно одягаються, створюють цілісний закінчений образ. В більшості своїй люблять одягатися жіночно, обирають класичну одяг. В макіяжі для Раків-жінок характерно використовувати насичені темні відтінки, що лише посилює їх неповторну загадковість.

Жінки цього знака Зодіаку володіють дивовижною властивістю: з роками вони стають тільки краще. Часті союзи з чоловіками набагато молодше їх: вони настільки добре виглядають, що супутники просто не звертають уваги на цю різницю.

Панянки — Раки практичні, холоднокровні, а головне — вміють чекати. Вибравши відповідну жертву, вони якийсь час придивляються, а потім хапають «здобич» чарівними «клешнями» і тягнуть «нірку», — опір практично марно! Адже ці дівчата відмінно розбираються в чоловічій психології, на підсвідомому рівні відчуваючи, яку тактику краще застосувати у відносинах з даним конкретним чоловіком.

Як спілкуватися з Раком — жінкою? В першу чергу, приготуйтеся завжди бути готовим розвіювати її сумніви, — вона завжди непевна власної краси, стрункості і привабливості. Тим не менш, ця леді в життя сувора. деспотична і завжди знає, як правильно. Додамо до цього талант створення затишного мікроклімату в будинку і резюмуємо: ви любите владних жінок, здатних в якійсь мірі замінити вам маму? Цей варіант для вас. З однією умовою, — сперечатися з нею небезпечно.

Раки інтуїтивно відчувають обман і нещирість, — проникливіше цього знака тільки Риби. Вони — власники по натурі, — якщо щось вважають своїм, ні за що не віддадуть. А оскільки і чоловіки, і жінки досить недовірливі, то проблема іноді виникає на порожньому місці, — «здалося». Щось не те? Краще відразу ж затейте бесіду «по душам». А то гірше буде! :)


Залишити відгук