Як Вести себе з Жінкою-Овном

Жінка знака зодіаку Овен – це щирий, відкритий, відважна людина, по своїй натурі природжений лідер, який відноситься до життя з оптимізмом. Незважаючи на те, що вона жінка, а не чоловік, поруч з нею кожна людина відчуває себе в безпеці. Це дуже цілеспрямована дама, завжди знає, чого вона хоче, і що потрібно зробити, щоб досягти бажаного. Це дуже впевнена у власних силах і здібностях особистість. З-за яскраво виражених лідерських якостей жінка знака зодіаку Овен не потерпить, якщо хтось буде намагатися командувати нею, говорити, що їй слід робити.

Незважаючи на всі свої сильні вольові якості, такий дамі потрібен поруч з собою чоловік, що володіє всіма цими бойовими характеристиками. Вона ніколи не стане мати справу з чоловіком слабкіше себе. Їй потрібен той, хто буде відповідати її особистості, той, хто буде готовий на все заради неї. Головне, щоб коханий чоловік жінки Овна не став придушувати її лідерські здібності, не намагався контролювати її рішення, дії і вчинки. Вона хоче поряд з собою мати того чоловіка, який зможе ставитися до неї з довірою, і якому вона сама зможе довірити все найважливіше. Крім того, жінка Овен по своїй натурі дуже ревнива і не потерпить, якщо її чоловік буде звертати уваги на когось, окрім неї самої. Тоді вона просто піде з його життя.

Щоб овечка закохалася, вона повинна визнавати ваше розумовий перевагу, — саме серед жінок-Овнів найбільше інтелектуалок. Ваша зовнішність великої ролі грати не буде, головне — виглядати доглянуто й охайно. А ось поняттям «секс з мізками» ви повинні опанувати досконало, — горезвісна точка G знаходиться саме там. Овечка не проти проявити ініціативу та сама, однак владний партнер підійде їй найбільше.

Як спілкуватися з жінкою — Овном? Будьте для неї лицарем, галантним і сильним. Не давіть на жалість: вона пошкодує, але у ваших стосунках виразно проявиться відтінок гидливості з її боку (слабкий чоловік для овечки — не чоловік). «Овняшка» іноді веде себе трохи по-чоловічому: вона здатна почати дарувати вам подарунки і «доглядати» за вами. Врахуйте: подібного відношення вона чекає і від вас. І ще: така панночка до божевілля самостійна. Найчастіше вона, сама того не розуміючи, завдає важкого удару по чоловічому самолюбству своєю незалежністю. Це вона не спеціально! В глибині душі овечка жадає любові і турботи. Просто дайте їй це, і все буде добре.


Залишити відгук