Як Вести себе з Жінкою-Водолієм

Жінка Водолій наділена спокійною, врівноваженою і комунікабельною натурою. Вона високо цінує своє право на свободу і незалежність. Від народження вона наділена сильними лідерськими якостями, тому не стане терпіти підпорядкування кому-небудь, не любить власників. Найголовнішим пріоритетом для неї є її власне світовідчуття. Вона повністю довіряє своєму коханому чоловікові, не проявляючи ревнощів і почуття власництва, ніколи не влаштує стеження за своїм чоловіком, не буде намагатися розкрити його таємниці. Одночасно з цим з нею легко і приємно спілкуватися, вона поважає думку свого співрозмовника, вміє підтримати розмову на будь-яку тему. З нею ніколи не буває нудно.

Особистість жінки Водолій не характеризується повсякденністю і банальністю, так як це той чоловік, який постійно хоче отримати щось нове, незвичайне, екстраординарне. Вона цікавиться безліччю різноманітних речей і не є звичайною спокійною домогосподаркою. Крім благополуччя її родини, вона звертає увагу і на інше. Вона усвідомлює, що крім цього в світі є багато гідного уваги. Це волелюбна і самостійна натура, яка не терпить кордонів і обмежень, не витримує тиску з боку оточуючих людей.

Саме серед цих леді найбільше одинаків-феміністок. Все тому, що вдача її не особливо відрізняється від вдачі Водолія — чоловіки, часом перетворюючись в норов. Втім, як і її чарівність. Але є нюанс: якщо хлопці нині в дефіциті і за них їхні подруги готові боротися, то сперечатися з панночкою (а спорящая жінка — Водолій — страшна річ: замовкнути вона не може, навіть якщо справа вже дійшла до рукоприкладства з боку чоловіка співрозмовника) навряд чи хтось захоче…

Як спілкуватися з жінкою — Водолієм? Погоджуйтеся з нею. Не намагайтеся закрити її на кухні, особливо, якщо мова йде про дівчину, а не про красуню бальзаківського віку. Заведіть домробітницю, — вона вам знадобиться. Тоді ваша улюблена стане для вас кращим другом, чарівною супутницею для виходів у світ і… мудрою наставницею. Ось тільки сьогоднішні настанови її можуть кардинально відрізнятися від вчорашніх. Але ж «погоджуватися» аж ніяк не синонім «робити саме так», чи не правда?


Залишити відгук