Зраджує Жінка Діва

У спілкуванні з протилежною підлогою вона взагалі дотримується прислів’я «сім разів відміряй, один раз відріж». Вона придивляється до потенційного співмешканцю, розглядає його з усіх боків і пробує його в різних скрутних ситуаціях. Адже вона повинна бути впевнена, що він не залишить її, коли настане «чорна смуга». Не пройшов дану перевірку буде без жалю відлучений від спілкування з Дівою. З-за такої скрупульозності у Діви часто виникають проблеми з порозумінням у парі. Не кожен чоловік здатен змиритися з тим, що на початковому етапі відносин його регулярно просвічують рентгенівським променем.

Але не вважайте необачно Діву холодної та упередженої панянкою. Визначившись з вибором партнера, вона ніколи не буде ставитися до нього, як до чужинцю. У сімейних відносинах вона розкривається найкращим чином. Її чоловік ніколи не буде ходити голодним і з плямою на светрі. Діва піклуватися про чоловіка, намагаючись створити у своєму будинку оазис сімейного щастя. Вийшовши заміж, вона вивчить напам’ять кілька куховарських книг, і хоча б раз в тиждень буде радувати чоловіка чимось новеньким.

Цей знак Зодіаку любитель інтрижок і яскравих романів, але завжди поспішає тихо-мирно їх завершити і все залишити в минулому. Дів дуже хвилює думка оточуючих про нього, тому змінювати своєму обранцю не стане, з турботи про свою кришталево чистої репутації. Жінка діва не пробачить інтрижку свого чоловіка на стороні, зраду вважає справжньою зрадою. Вірність може порушити тільки з почуття помсти, якщо партнер до неї холодний і неуважний. Якщо ж причиною послужить справжня любов, то буде приховувати свій зв’язок дуже ретельно.

Зраду, як свого чоловіка, так і свою, жінка-Діва розцінює як зраду, а тому інтриги на боці ні йому не простить, ні собі не дозволить до неї опуститися. І у вірності жінки-Діви, можна було б не сумніватися, якби не вічне «в кожному правилі є своє виключення»: жінка-Діва впевнено займає третє місце в списку найбільш вірних дружин, пропускаючи вперед Стрільців і Раків, а тому цей факт ясно свідчить про те, що і у представниць цього знака Зодіаку все ж трапляються романи поза шлюбом.

І якщо вже Діва потрапляє в обійми іншого чоловіка, то зовсім не від нудьги! У неї є на це вагома причина: помста! За холодність, за неуважність партнера до своєї персони, за завдані образи, за зраду супутника життя, врешті-решт! А мета зради дуже проста – змусити чоловіка страждати! Причому Діва може насправді і не змінювати, але вона обставить все таким чином, що образила її чоловік буде абсолютно впевнений у зворотному.

Якщо ж причиною зради стали несподівано спалахнули почуття до іншої людини, то свою невірність жінка-Діва буде приховувати самим ретельним чином і не поділиться «секретом» навіть з найкращою подругою. У плані «продуманості» зради жінка-Діва нітрохи не поступається чоловікові-Діві: її роман буде розпланований аж до дрібниць і організований та хитро і розумно, що жодна жива душа не запідозрить, в тому числі і сам обманутий чоловік. А раз в обмані ніхто не викрив, стало бути, обману як такого і немає: і, як кажуть, не спійманий – не злодій!


Залишити відгук