Клен — Гороскоп Друїдів

Дати Клена: 11 квітня — 20 квітня; 14 жовтня — 23 жовтня.

Риси народжених під знаком Клена: живий характер, почуття гумору, здатність до дедукції, аналітичний склад розуму.

Сумісність: з Буком, В’язом, Кипарисів і Кедром.

Несумісність: з Яблунею, Ялицею, Грабом і Інжиром.

Клени — неабиякі особистості. Вони завжди бадьорі, сповнені енергії, не знають втоми. Будучи від природи стриманими і навіть злегка нерішучими, Клени, тим не менш, здатні приймати вельми ризиковані рішення, які ґрунтуються більше на живий інтерес до життя, ніж на якихось матеріальних мотиви. Представників цього знаку не можна назвати домосідами. Комунікабельні Клени із задоволенням заводять нові знайомства. Цікаві їм нові ідеї представники цього знака захищають з великим ентузіазмом, але за свої власні проекти беруться рідко. Проникливий, ясний розум сусідить в їх натурі з інтуїцією і розвиненою уявою.

Клен зазвичай буває сповнений планів, часто незвичайних, екстравагантних. Любить всілякі новинки, з ентузіазмом захищає нові ідеї, але сам рідко реалізує власні проекти. Це, однак, не заважає йому отримувати задоволення від своїх широких горизонтів. Є в ньому і крапля цинізму. Він не любить і не боїться громадської думки. Навпаки, йому подобається, щоб про нього говорили. Клени трохи цинічні.

Чоловіки Клена

Цих людей займають останні науково-технічні досягнення. Їм дуже імпонує власна широта поглядів. Познайомившись з новими людьми, чоловіки-Клени можуть запросто викликати їх на відверту розмову.

Жінки Клена

Проникливі дами, наділені ясним розумом, нерідко залучають уяву та інтуїцію. Кленам-жінкам дуже подобається бути предметом обговорення, хоча з чужими думками вони ніколи не вважаються.

Любов і шлюб

Клен неабиякий і в любовних стосунках. Цей оригінал діє не так, як всі, відшукуючи до особистого щастя абсолютно неповторний, особливий, навіть дивний шлях.


Залишити відгук