Зраджує Жінка Телець

Телець – сама пристрасна натура з усіх існуючих на планеті жінок. При цьому, вона ніколи не докладає зусиль до підкорення чоловіків – вони самі падають і укладаються штабелями біля її ніг. Безмежна жіночість і приголомшлива сексуальність вгадуються в цій дамочке незалежно від того, прикрашає її вечірнє плаття або бавовняна домашня піжама. Її зовнішній вигляд можна виразити лише одним словом – «еротичність». Словом, якщо існує сексуальність у плоті – це жінка-Телець. Характеристика також приписує їй велику любов до кокетування.

Тельці – невиправні власники. Сходивши з чоловіком на кілька побачень, вони починають відстежувати список його друзів у соціальній мережі та повідомлень на стіні там же. Ця дівчина легко може влаштувати скандал з приводу одиночного відвідування своїм чоловіком нічного клубу або корпоративу. Якби партнер погодився, вона б із задоволенням побачила на його тілі татуювання з її ім’ям. Так Телець підтверджує свої права на чоловіка, що опинився поряд з нею. Їй взагалі подобається «маркувати» свого коханого – залишати на його спині подряпини, на сорочці — сліди губної помади, на волоссі – запах жіночих парфумів.

Цей знак зодіаку по своїй натурі не гравець, і ризикувати своїми відносинами не стане. Жінка Телець сильно потребує чесного і надійного партнера, і готовий сама таким стати. В основі своїй це досить вірний знак зодіаку. На зраду підуть, якщо дійсно закохаються або з метою довести свою сексуальну привабливість. Якщо запідозрять в невірності чоловіка, то спробують у всьому розібратися і по можливості виправити.

Вірна від природи, жінка-Телець, потребу в теплоті і розуміння, ніжності і ласки, уваги і турботи. Вона хоче відчувати себе єдиною і неповторною поруч з коханим. Їй потрібно чути від обранця компліменти в свою адресу, визнання в любові… Якщо цього немає, жінка-Телець просто згасає поруч з ним, і подарувати їй знову радість буття може лише увагу іншого чоловіка. Нова скороминуща любов або закоханість окриляють жінку, народжену під знаком Тельця, вона немов метелик пурхає по життю легко, невимушено, її очі світяться щастям, і не помітити цього просто неможливо.

Крім цього, у жінки-Тельця змінюється і ставлення до свого супутника життя. Вона стає або байдужою і холодною до нього, перестає цікавитися його справами, її більше не хвилює відсутність його знаків уваги до неї, а тому ніби розчиняються в повітрі і докори з її боку на його адресу з цього приводу. Або ж, навпаки, вона стає надмірно уважною і турботливою по відношенню до свого партнера, так як відчуває свою провину за скоєне і відчуває докори сумління, незважаючи на віднайдене щастя в обіймах іншого чоловіка.

Але так чи інакше поведінка жінки-Тельця в разі її зради, як би вона не хотіла її приховати, якщо і не видає невірну жінку з головою, то вже точно викликає підозру в зв’язок на стороні. Ну а розвіяти ці сумніви в підсумку допомагає догляд жінки-Тельця – до нового обранця – саме такий результат більшості романів представниць цього знаку Зодіаку на стороні.


Залишити відгук