Зраджує Жінка Скорпіон

Скорпіон — водний знак, і, здається, що почуття повинні бути прохолодними і швидкоплинними. Але, жінка Скорпіон взяла від води не її прохолоду, а її глибину. У характеристиці жінки Скорпіона є така риса, як пристрасність. Так от, в любові, ця риса проявляється в повній мірі. Вона любить глибоко і пристрасно, але оточуючим це не видно, свої почуття вона не виставляє напоказ. У сексуальному відношенні це самий пристрасний знак Зодіаку.

Жінка Скорпіон з такою ж пристрастю може не довіряти і ревнувати. Краще не викликати ревнощі жінки Скорпіона, вона не буде спокійно дивитися на зради чоловіка або партнера. У своїй нестримній ревнощів здатна на багато чого, аж до розриву відносин. За своєю характеристикою жінка Скорпіон дуже влюблива людина. Якщо у неї щось не складається у відносинах з коханим чоловіком, і вони з якоїсь причини розлучаються, вона не буде вічно лити сльози і «посипати голову попелом». Вона цілком готова до нової любові і може закохуватися неодноразово.

Для Скорпіонів головне – сильні почуття і довіру, шлюбні узи та інші умовності для нього не грають абсолютно ніякої ролі у відносинах. Цей знак здатний на зраду тільки в одному випадку: він розлюбив свого партнера. Жінка Скорпіон Відчуває постійну потребу в нових враженнях, тому рідко залишається вірна єдиному партнеру. Але свої адюльтери буде вправно приховувати, так як сім’я для неї дуже важлива.

Ось вони – головні порушниці спокою всіх чоловіків світу! Представниці такого знака Зодіаку, як Скорпіон, в списку самих вірних дружин займають перше місце, щоправда, з кінця! А тому щодо кожної, точніше, майже кожної з них (не будемо забувати про винятки з правил і поспішати звинувачувати всіх Скорпионш!) хотілося б дати одну пораду їх супутників життя: довіряй, але перевіряй!

Справжня фатальна жінки, яскрава, приваблива, пристрасна і неймовірно впевнена в собі, ця особа з легкістю розбиває всі чоловічі серця, які зустрічаються на її шляху. Флірт для неї – справа звичайна. А тому не варто дивуватися, якщо вона чарівно грайливій формі буде вести діалог на буденні теми з чоловіком кращої подруги або злегка пококетничает з кращим другом свого чоловіка. Вона не бачить в цьому нічого поганого, а тому ревнощі чоловіка з цього приводу вважає зайвою – вона ж йому вірна! І флірт так і залишається фліртом, поки супутник життя влаштовує її в усіх відношеннях…

І, насамперед, в сексуальному плані. Саме сексуальна незадоволеність стоїть на першому місці в списку причин зради жінки-Скорпіона. Ще одна причина, яка може штовхнути Скорпионшу прямо в чужі обійми – розчарування у своєму партнері. Особливо якщо він є за характером слабкіше, ніж вона. Не варто забувати і про помсту. Якщо вже собі флірт жінка-Скорпіон дозволяє і не бачить в цьому нічого поганого, то від свого чоловіка подібних «нешкідливих» пустощів не потерпить і цілком можливо заради помсти «кривднику» закрутить роман на стороні з давно закоханим у неї колегою по роботі. При цьому розлучатися з чоловіком вона не поспішає, а тому факт зради вона буде ретельно приховувати – всіма мислимими і немислимими способами. Ось тільки в запалі з’ясування стосунків Скорпионша сама може «здати» себе, ненароком проговорившись про свої любовні пригоди на стороні.


Залишити відгук