Зраджує Жінка Стрілець

Якщо б у фемінізму був знак зодіаку, то дівчата, які борються за свої права, обов’язково були б Стрільцями. Яскраві, непримиренні натури не звикли підлаштовуватися під протилежну стать, грати за його правилами. Характеристика жінки-Стрільця така: вона дуже незалежна, деколи сама нагадує поведінкою тих самих чоловіків, яких в усьому прагне переграти. Тому Стрілець часто відштовхує партнерів наполегливістю і рішучістю.

Істотний мінус Стрільця – її відвертість. Жінка цього знаку говорить вголос все, про що думає. Прямолінійність часто стає причиною конфлікту з подругами, колегами і родичами. Але Стрілець вперто стоїть на своєму, підтверджуючи тим самим характеристику свого астрологічного знака.

Стрілець — дуже велелюбний знак Зодіаку, і легко піддаються спокусі. Якщо є можливість змінити, встояти він не зможе, просто тому що так влаштований за своєю природою. Обранці Стрільців повинні враховувати це обов’язковим чином, починаючи свої відносини. Жінка Стрілець дуже волелюбна. Відрізняється чуттєвістю і схильністю до романтизму. Дуже цінує щирість і чесність у відносинах. Темперамент чоловіка повинен бути схожий на її прояв почуттів, інакше вона може шукати задоволення на стороні.

Жінки-Стрільці – найвідданіші супутниці життя. Звичайно, певна частка подружніх гріхів є і на їх совісті, але відсоток їх невірності неймовірно малий, що і дозволяє їм займати першу сходинку в списку найбільш вірних дружин.

Щоб жінка-Стрілець зважилася на зраду, повинен перекинутися цілий світ. Її світ. Світ її взаємовідносин з її чоловіком. І він обов’язково перекинеться при поєднанні двох простих факторів: якщо серце жінки-Стрільця вразить стріла Амура і при цьому її чоловік буде щодня «пиляти» її своїми причіпками і висловлювати невдоволення з приводу – чи то її нібито ненарядный вигляд будинку або несмачний, на його думку, вечеря. Одного з цих двох факторів недостатньо: жінка Стрілець терпляча і на претензії чоловіка здатна реагувати спокійно, закриваючи на них очі, і до того ж вона вміє боротися з собою, своїми почуттями і емоціями, щоб не дати йому зруйнувати її шлюб.

Але і з тим, і з іншим одночасно представниці цього знака Зодіаку впоратися досить важко, а тому вона, немов летить на полум’я метелик, прагне назустріч новій любові в надії знайти своє щастя. Але це триває недовго, так як в результаті жінка-Стрілець знаходить лише докори сумління, постійні докори з-за випробовуваного почуття провини перед законним супутником життя. Пригніченість та депресія, раніше не властиві жінці-Стрільцеві, повинні насторожити її чоловіка і змусити задуматися, чи все протікає гладко в їх відносинах і, може, варто щось змінити.


Залишити відгук