Зраджує Жінка Риби

Характеристика жінки-Риби представляє її оточуючим як беззахисне і ніжна істота. Вона не бере напором, вона підкорює чоловіків тим, що дає їм відчути себе справжніми самцями. Своїми чарами Риба користується відкрито і безсоромно. І справа не тільки в поличці і шафу. З Риб виходять непогані утриманки для багатих і успішних чоловіків. Вона не посоромиться попросити дороге намисто із дорогоцінного каміння або автомобіль представницького класу. При цьому її не злякає наявність у того з подружжя або постійної дівчини.

Безсумнівний плюс Риби – чітке усвідомлення меж. Знаючи свою роль у житті партнера, вона ніколи не стане натякати на зближення і переведення відносин в інше русло. Що знову-таки істотно спрощує життя чоловікові. Натомість вона обіцяє чоловікові любов, підтримку і повагу. Вона обов’язково вислухає всі його скарги: на збайдужілих дружину, прискіпливого боса і вічно хворої мати. Підтримає радою, обійме і погладить по голові. Цим вона нагадує рідну матір, хоча ні один чоловік не зізнається в тому, що хоче бачити в жінці і цю сторону.

Риби дуже вірні і звикли цілком довіряти своєму партнерові. Але, якщо він викрив свого обранця в зраді, пробачити йому цього ніколи не зможе. І до того ж знайде спосіб помститися невірному партнеру. Особливої влюбливістю ця жінка не відрізняється. Але якщо її все ж таки наздожене любов, то віддається своєму почуттю до кінця. Їй властива сентиментальність, обожнює любовні ігри, захоплення в свою адресу і красиві жести.

Жінка, народжена під цим знаком Зодіаку, як Риби, сентиментальна, романтична і мрійлива, і мрії здатні відвести її дуже далеко, особливо якщо кохана людина їх не поділяє. Не зрозуміла своїм обранцем, жінка-Риби здатна легко потрапити в тенета, розставлені іншим чоловіком, ніжним і турботливим, терплячим і уважним. Але це не єдині причини, які змушують жінку-Риби покинути безмежні сімейні води. Найчастіше в чужі обійми її штовхає незадовільна сексуальна життя, причому мова йде не стільки про секс, скільки про поцілунки і ніжних обіймах, які, до речі, у багатьох пар – і не тільки у Риб – з часом – після тижнів-місяців-років – відходять на задній план. Одним словом, саме романтичне початок шукає жінка-Риби на стороні.

Представниці цього знака Зодіаку не проти закрутити і курортний роман: звичайно, не на очах своєї другої половини, а під час «вільного плавання», коли партнер з якоїсь причини змушений був залишитися вдома. Романтичні ночі під Місяцем, зірки, яскраво сяючі над головою, пестливий слух шум прибою, золотистий пісок – все це просто сприяє зародженню закоханості в серце Риб, особливо якщо шанувальник виявляє наполегливість у своїх залицяннях.

Якщо і судилося обдуреному чоловікові буде дізнатися про пригоди своєї Рибки – то вже точно не від неї (в даному випадку вона буде нема, як і сама риба), а від «доброзичливців». Розривати стосунки зі своїм супутником життя жінка-Риби сама не поспішає, незважаючи ні на курортний роман, ні на «міську» зраду, адже, на її думку, невірність (у всякому разі, з її сторони) – не привід для розлучення.


Залишити відгук