Зраджує Жінка Ваги

Жінка Терези не звикла питати поради про те, що приготувати на вечерю і яку вибрати скатертину для обіднього столу. Ваги – не слабкі дівчата, вони можуть самі прибити цвях і повісити поличку. З часом у Терезів виробиться шосте почуття, безпомилково визначає хлопців, не здатних на рівність і конструктивний діалог. На тиранів і самодурів вона ніколи не буде витрачати час – така характеристика жінки-Терези.

Ваги взагалі дуже розбірливі в протилежному полі. Їм незнайома сліпа прихильність, навіяна спопеляючим вогнем любові. Сліпа пристрасть, притаманна жінкам Скорпіонам, незрозуміла жінкам Ваг. Вона ніколи не закриє очі на алкоголізм, наркоманію або схильність до походів «наліво» — не в її правилах тішити себе надіями в стилі «авось обійдеться». Відчувши недобре, Ваги задасть питання в лоб, щоб прояснити її цікавлять моменти. Якщо відповідь дівчину не влаштує, вона грюкне дверима, не запропонувавши компромісів і рішень.

Ваги вкрай влюбливі і нерозбірливі у виборі свого партнера, тому що ніколи до кінця не впевнені, кого хочуть бачити поруч з собою. Але якщо вже вступили в шлюб, то навіть думати забудуть про любовні пригоди на стороні. Дуже серйозно ставляться до шлюбним зобов’язаннями і ніколи не стануть ініціаторами розлучення. Жінка Ваги повинна постійно відчувати з боку чоловіка його любов і увагу і сама повинна відчувати до нього інтерес. Секс для них – це тільки фізичні відчуття, вони рідко розкривають свою душу.

Чарівним і граціозним жінкам-Терезам по праву (а, точніше, за статистикою) дістається друге місце в списку найбільш… невірних дружин (вперед вони «ввічливо» пропускають жінок-Скорпіонів). Тут вони не відстають від чоловіків-Терезів, які не проти завести роман на стороні, а то й не один. Чому ж жінка, народжена під цим знаком Зодіаку, як Ваги, порушує клятву вірності, дану своєму чоловікові, дружина вона практично ідеальна: чоловіка і обожнює, і в усьому підтримує, дає поради, і ласками обсипає… І її життя з чоловіком нагадує скоріше життя Єви і Адама до появи змія-спокусника…

І тут у справу втручається все той же горезвісний змій. Тільки тепер в його ролі виступає звичайний побут. Причина зрад жінки-Ваг досить проста і мало чим відрізняється від причини зрад чоловіка-Терезів: її елементарно заїла рутина, набридли сірі будні, монотонність життя! І душа її хочеться вирватися з цього тісного світу побуту на волю, туди, де життя виблискує всіма кольорами веселки!

Як тільки зрада станеться, жінка-Терези втратить свою «рівновага», тобто душевний спокій, і її неспокій і нервозність важко буде не помітити, хоча і пояснити його найчастіше можна і іншими причинами, а не тільки зрадою. Одна чаша жінки-Ваг буде наповнена пристрастю і любов’ю на стороні, а друга – сімейна – пустувати. І якщо чоловік жінки-Ваг, не бажаючи втрачати вислизаючу кохану, вчасно схаменеться і наповнить порожню чашу, тобто внесе у відносини новизну, різноманітність, гостроту, то зможе утримати її біля себе, не забуваючи, звичайно, час від часу влаштовувати їй сюрпризи і підносити романтичні подарунки.


Залишити відгук