Зраджує Жінка Лев

Лев знак вогню і любов у нього вогненна. Жінка Лев закохується миттєво, почуття висловлює, відкрито, і готова завойовувати предмет своєї пристрасті, боротися за нього. Жінка Лев намагається грати у відносинах провідну роль, але робить все, щоб близька людина був щасливий. Любов палку і вірна і у відповідь вона теж чекає відданості. З’ясовувати стосунки починає тоді, коли бачить, що об’єкт її кохання стає занадто незалежний.

Виявивши зраду, не стане терпіти, і різко рве відносини. Але якщо Жінка Лев прощає, то раз і назавжди, і не згадує більше про це. Разлюбив, вона йде й ніколи не повертається. Якщо кинули її, вона важко переживає, так як, окрім усього іншого, страждає і її почуття гордості.

Люди цього знака занадто горді, щоб змінити свого партнера. Адже це означає визнати свою помилку у виборі партнера! Лев здатний на обман тільки в дуже серйозних конфліктах і складної ситуації у відносинах. Вірність і самоповагу для левиці майже одне і те ж. Хоча фліртувати вона дуже любить. Штовхнути на зраду цей знак зодіаку може глибоке розчарування у своїй дружині. Приховувати свої нові відносини не буде, а сама розповість про те, що сталося.

Якщо для чоловіка-Лева зрада – справа звичайна, і він є злісним порушником подружньої вірності, то з жінкою, народженої під цим знаком Зодіаку, все йде з точністю до навпаки. Легкий флірт – ось, мабуть, і все, що може дозволити собі Левиця – заміжня або знаходиться в серйозних відносинах, нехай навіть фліртувати вона буде з кращим другом свого супутника життя. Зрештою, флірт – це всього лише ні до чого не зобов’язує гра, як вважає представниця цього знаку Зодіаку, а тому до зради не має ні найменшого відношення.

Що ж стосується зради «справжньою», партнер Левиці може бути в ній впевнений: вона йому віддана настільки ж, наскільки він їй відданий сам. Питання вірності для неї – це питання самоповаги. Якщо ж все-таки Левиця зважилася на адюльтер, то це можна, звичайно, називати зрадою, але для неї самої це початок нових відносин з випливають звідси розривом старих.

Штовхнути Левицю в обійми іншого чоловіка може розчарування у своєму нинішньому обранця. А що потрібно Левиці від свого чоловіка? Насамперед, як і будь-якій жінці, увагу і захоплення, романтичний початок! При цьому Левиця хоче своїм супутником життя бачити чоловіка надійного, стабільного, успішного, сильного і впевненого в собі. Якщо з якоїсь причини її улюблений перестає відповідати цьому образу, розчарування в ньому неминуче. Виводити невірну Левицю на чисту воду не знадобиться, вона сама повідомить про те, що починає нове життя з іншим чоловіком.


Залишити відгук