Зраджує Жінка Близнюки

Жінка Близнюки – це знак повітря і цим визначається її ставлення до любові. Вона дуже легко закохується, але, зазвичай, це не любов, а закоханість, де почуття неглибокі і несерйозні. Вона часто змінює об’єкти своєї закоханості, так як любить різноманітність. Так само як і жінка Овен жінка Близнюки часто приймає закоханість за любов.

Може зустрічатися одночасно з двома чоловіками, кружать голову і того, і іншого. Відносини, які припускають, залежність, зобов’язання її не влаштовують. Але в характеристиці жінки-Близнюків є і така якість, як вірність. Якщо вона полюбить по справжньому, то відкине все легковажність та непостійність. Вона буде любити глибоко і вірно. У характеристиці якостей жінки-Близнюків є така риса, як непередбачуваність. Несподівані рішення, оригінальні сюрпризи, швидка зміна настрою, її чоловік може бути вражений, приголомшений, вражений, зрадів, але нудно з жінкою-Близнюками йому ніколи не буде.

Близнюки – погані актори і зовсім не володіють мистецтвом обману. Якщо вже змінили не зможуть цього приховати. В основному цей змінює знак з людьми, яких дуже добре і давно знають. Причиною зради може послужити нудьга або, якщо їм зустрінеться дуже привабливий зовні чоловік. При зраді чоловіка рідко йде на розлучення, а постарається разом з ним розібратися, чому це сталося.

Така різна і така непередбачувана… Сьогодні жінка-Близнюки, надівши кухонний фартух, з задоволенням варить коханому борщ, завтра підкорює нові висоти в світі бізнесу, а післязавтра приміряє на себе роль підступної спокусниці… поки ще свого чоловіка або супутника життя. Йому нудьгувати з нею точно не доведеться, головне – всюди встигати за нею, адже саме такий чоловік, легкий на підйом, їй і потрібен – під стать їй самій. Лише б ось вона з ним не занудьгувала…

Одноманітні сірі будні, похмурі нудні вечори можуть потопити навіть найміцнішу човен сімейного життя жінки, народженої під знаком Близнюки, і її обранця. Найсильніші почуття згасають під напором монотонних днів, і жінка-Близнюки починає поглядати на інших чоловіків, які, можливо, зможуть привнести в її життя феєрверк емоцій. Нерідкі випадки, коли в якості коханця жінки-Близнюки вибирає собі партнера молодше себе. Це дозволяє їй знайти другу молодість і відчути себе юною і легкої, як і раніше.

Зрадивши, жінка-Близнюки продовжує залишатися такою ж яскравою, неординарною, багатоликою і непередбачуваною, але тільки не для обманутого супутника життя, все внутрішнє багатство її натури дістається її нового обранця. Старим же багатогранність улюбленої залишається лише згадувати. Для нього сталість і серйозність подружжя – серйозний ознака, що вказує якраз на її мінливість. І цю зміну характеру в ній ошуканий партнер не помітити просто не може. Але варто сказати, що зрада для жінки-Близнюків – все-таки плід заборонений, зважитися зірвати який, незважаючи на всю його солодкість, не кожна представниця цього знаку Зодіаку вирішиться.


Залишити відгук