Зраджує Жінка Козеріг

через страх бути відкинутою жінка Козеріг, в більшості випадку, не робить перші кроки. Вони лише дають сигнал про те, що не проти познайомитися, а далі все в руках чоловіка. Зовні представниці цього знака зодіаку нагадують крижану і недоступну брилу, але всередині їх палає справжній вогонь пристрастей і почуттів.До вибору партнера такі жінки ставляться досить скрупульозно. Вони зневажають чоловіків, які «колекціонують» жінок. Для представниць цього знака зодіаку дуже важлива вірність і щирість, саме цього вони чекають від партнера. Але іноді такі жінки можуть закохатися з першого погляду і повністю віддатися почуттям. З-за цього вони досить рано йдуть під вінець.

Вийшовши заміж, жінка козеріг чекає від свого чоловіка таких якостей, як працьовитість і надійність. Він повинен бути в родині добувач і опорою. Сама ж вона прагне підтримувати статус доброї господині і матері на високому рівні. Бувають випадки, що через деякий час жінка козеріг усвідомлює, що шлюб був помилкою, але на розлучення їй зважитися дуже складно, так як сім’я для неї понад усе. Після розлучення в самоті такі жінки довго перебувати не будуть. Тільки тепер до вибору партнера вони будуть підходити ще більш ретельно і відповідально. Жінка козеріг ніколи не пробачить зради, так як сама зберігає вірність і дотримується всіх правила поведінки заміжньої дами. Але в цьому випадку є виключення:піти до іншого чоловіка вона може тільки в тому випадку, якщо на всі 100% впевнена, що в нових відносинах вона буде відчувати себе щасливішими й улюбленіше.

Для людей цього знаку Зодіаку комфорт в стосунках – понад усе, тільки потім почуття. Якщо Козеріг знаходиться у відносини просто для своєї зручності, то в зраді партнеру не побачить нічого поганого. Але якщо він любить і поважає свого обранця, від інтрижок зуміє відмовитися. Жінки цього знаку зодіаку не прощають зради. В більшості своїй доброчесні, але можуть піти на поводу у дуже сильної пристрасті. Буде деякий час засуджувати себе за це, але потім знову може пуститися у всі тяжкі.

Представниця такого знака Зодіаку, як Козеріг, — серйозна дама, розважлива і розсудлива – як у справах любовних, так і в будь-яких інших, вміє, якщо треба, тримати себе в руках, а свої почуття і емоції – в їжакових рукавицях. Але і вона може бути убита любовної стрілою аж ніяк не свого чоловіка: при всьому своєму вмінні міркувати розсудливо і не йти на поводу у почуттів, жінка-Козеріг здатна не на жарт захопитися чоловіком, причому таким, який є повною протилежністю її законного супутника життя, — чоловіком і легковажним, поверховим. І якщо з його боку роман з жінкою-Козерогом може бути лише скороминущі інтригою, то вона сприймає все дуже серйозно, не сумніваючись у його намір офіційно пов’язати з нею своє життя. Обманувшись у коханця, жінка-Козеріг повертається в лоно сім’ї.

Трапляються зради у жінки-Козерога і на сексуальному ґрунті. За її зовнішньою холодністю, яка, до речі кажучи, є удаваною, ховається пристрасна натура, готова до різноманітних експериментів в ліжку. І якщо зазвичай з постійним партнером жінка-Козеріг у питанні сексуальних відносин досить консервативна і на експерименти не вирішується, то з коханцем вона дозволяє собі реалізувати свої найсміливіші еротичні фантазії.

І все ж жінку-Козерога нещирої назвати ніяк не можна: їй неймовірно важко морально мати коханця при живому чоловікові. Замикаючись у собі і постійно обдумуючи ситуацію, вона стає надто запальною і дратівливою. А це вже сигнал для її чоловіка, що пора «рятувати» улюблену з чужих обіймів, поки вона не надумала перебратися до них назовсім.


Залишити відгук