Зраджує Жінка Рак

Жінка Рак — водний знак, тому зовні вона здається холодною і безпристрасної. Але любов для неї найголовніше в житті. Вона ніколи не метушиться, не шукає її, просто чекає і вибирає, знаючи, що доля обов’язково зведе її з коханим. Жінка-Рак безпомилково вгадує свого людину, з ким вони стануть нерозлучною парою. Любов її глибока і тривала, може тривати все життя.

Від коханої людини вона чекає відповідної любові і повної довіри. Вона прагне до тісних відносин і ненавидить розлуки. Рідко буває ініціатором розлучення, їй важко піти, навіть якщо любов вже втратила свою новизну. Може пробачити легкий флірт, але ніколи не пробачить зраду. Навіть сама гаряча любов не змусить її залишитися поруч з чоловіком, який їй змінив всерйоз.

Раки здатні на зраду, тільки якщо глибоко нещасні в своїх відносинах. Тільки тоді вони починають свої пошуки зв’язки на стороні. Тому партнер Раку може уникнути втручання третього зайвого в свої стосунки, якщо буде більш уважний до нього і до змін в його поведінці. Ці супутниці життя відрізняються вірністю та надійністю. Має статися щось дуже серйозне, щоб вона зважилася на зраду. Дуже потребує уваги чоловіка, так як якщо цього немає, то відчуває себе зненавидженою і, якщо в цей час на її шляху попадеться уважний і чуйний чоловік, то між ними може виникнути роман.

Представниці прекрасної статі, народжені під цим знаком Зодіаку, як Рак, відносяться до надійним і відданим супутницям життя. У списку найбільш вірних дружин вони займають друге місце, поступаючись пальмою першості лише жінкам-Стрільцям. Жінка-Рак – це справжня берегиня сімейного вогнища, яка постійно піклується про своїх близьких і переживає за них, вона надзвичайно дорожить своєю сім’єю і менше всього на світі хотіла б її втратити. Тому зрада чоловіка – це надзвичайний випадок у її житті. Має статися щось серйозне, щоб вона зважилася на адюльтер.

Які ж причини спонукають її подивитися наліво? Жінка-Рак як ніхто інший потребує уваги коханого чоловіка, постійних доказів його любові, адже її найсильніший страх полягає як раз у невпевненості в тому, що її люблять в достатній мірі. Відсутність підтвердження почуттів чоловіка змушує жінку-Раку почуватися невпевненою, нелюбимої і небажаною, і тут на горизонті з’являється шанувальник, усипавший квітами, той, хто марнує компліменти, і серце втратила впевненість жінки тане, немов шоколад на яскравому сонці…

Ретельно приховуючи свою зраду, Жінка-Рак метається між двох вогнів – між сім’єю, яку не хоче втрачати, і коханцем, завдяки якому вона знову відчула себе коханою і бажаною і якого теж не хотіла б втрачати, що і порушує її душевну рівновагу. Її раптова нервозність і неспокійна поведінка, що викликаються докорами совісті повинні змусити її чоловіка задуматися і запідозрити недобре, і якщо він хоче позбутися суперника і зберегти сім’ю, то йому належить довести коханій жінці, що він набагато достойніше і краще коханця.


Залишити відгук