Зраджує Жінка Овен

Овен – вогненний знак і тому любов його гаряча, щира, але, як і вогонь, часто некерована. Жінка-Овен закохується швидко, не роздумуючи і не розраховуючи, свої почуття виражає, відкрито і чекає таких же почуттів у відповідь від чоловіка. У відносинах відіграє провідну роль, але робить все, щоб коханий чоловік був щасливий. Любов робить її дуже довірливою, тому вона часто помиляється, приймаючи за справжню любов легку закоханість чоловіка.

Але, любовна характеристика жінки-Овна була б неповною без згадки такої якості, як нетерпимість до брехні і зрад. Дізнавшись, що коханий чоловік їй зраджує або про те, що він не налаштований на серйозні стосунки, вона не намагається врятувати те, що неможливо врятувати. Швидко і легко рве стосунки і ніколи не шкодує про це. Залишивши невдачу в минулому, вона готова до нових відносин.

Коли Овен перебуває у тривалих відносинах, встояти перед спокусою зради йому дуже складно. Найчастіше він змінять тільки для того, щоб просто похвалитися своїм «подвигом». Але якщо він дізнався про невірність свого партнера, почне обдумувати витончений жорстокий план помсти! Як це не здасться дивним — у 65 % жінок Овнів не було зв’язків на стороні. У більшості випадків зрада може статися тоді, коли вона по-справжньому закохатися. Намагається зберегти шлюб у разі зради, але рідко зможе пробачити невірність свого чоловіка.

Жінка, народжена під знаком Овен, є досить відданою натурою і не здатна нанести удар прямо в серце коханій людині, що дозволяє їй займати одне з перших місць по зберіганню вірності своєму партнеру серед інших знаків Зодіаку. Можна сказати, що чоловікові, якого жінка-Овен вибрала собі в супутники життя, крупно пощастило: адже свого обранця вона буквально підносить до небес і здуває з нього кожну порошинку, відмовляється помічати всі його недоліки – як великі, так і не дуже, вважаючи його мало не досконалістю.

Але пощастило її обранцю лише до пори до часу… Поки вона не закохалася в іншого. Саме ця банальна причина є основною, за якою жінка-Овен зважується на зраду. І швидше за все ця любов змусить її покинути колишнього партнера заради можливості випробувати нові емоції і знайти своє щастя в інших обіймах. Хоча, буває, що за великий нової «любов’ю» ховалася тільки пристрасть, яка, угаснув з часом, не заважає жінці-Овну повернутися до сімейного вогнища.

Нудьга, монотонність відносин і незадовільна сексуальна життя – це ще одні важливі причини, які також можуть зруйнувати сімейну ідилію жінки-Овна і змусити її глянути в інший бік. Намагатися викрити невірну кохану навряд чи потрібно – все на поверхні: лише деякі представниці цього знака Зодіаку здатні вести витончену подвійну гру. В основному жінка-Овен ставить перед фактом, що починає нове життя з іншим чоловіком. Якщо ж вона не поспішає відкривати карти, то її супутника життя відразу все стає ясно, коли він розуміє, що улюблена спустила його з п’єдесталу і перестала вважати його ідеалом.


Залишити відгук