Зраджує Жінка Водолій

Водолій повітряний знак і це як не можна більше відповідає характеристиці цієї жінки. Вона легко закохується, але часто її почуття неглибокі і неміцні. Жінка Водолій любить різноманітність і часто змінює об’єкт любові. Відносини, де дуже багато почуттів і залежності, нудні й обтяжливі для неї, вона хоче цікавого спілкування, експериментів. Найміцніші її зв’язку засновані на дружбі, взаємній довірі і повазі.

Жінка Водолій не дозволить над собою ніякого диктату і придушення власної волі. Змінюючи сама, вона не сприйме, як трагедію, зраду собі, вона об’єктивна і поважає чужу свободу. Жінка Водолій розлучається легко і навіть після розставання зберігає хороші стосунки зі своїм чоловіком або партнером.

Цей знак дуже норовливим і не виносить, коли йому вказують і диктують, що потрібно робити і як себе вести. Також Водолій дуже непередбачуваний, тому він сам вирішує для себе: змінювати або не змінювати? І причин для цього у нього може не бути зовсім. Цих жінок не можна обмежувати в свободі, у них завжди має залишатися хоч трохи особистого простору. Якщо сильно любить чоловіка, то ніколи не піде на зраду. Ревнощі вважають забобоном, але зраду дружину не пробачить ніколи. Коли сама дозволить собі невірність, то навіть не зможе пояснити, чому вона пішла на це.

Жінка-Водолій – волелюбна натура і різнобічна, біля однієї лише кухонної плити її не втримаєш, шанувальників навколо неї в’ється безліч, так і з колишніми коханими вона предпочитается залишатися друзями і періодично підтримувати відносини – зрозуміло, виключно дружні. Чоловік, як би ревнивий він не був, не повинен зображати з себе Отелло і обмежувати свободу жінки-Водолія, забороняти спілкуватися навіть з колишніми коханими, інакше не минути біди – тієї самої, якою він так боїться і яка неодмінно станеться, якщо він не дасть їй дихати вільно.

Жінка-Водолій хоч і прихильниця зберігання подружньої вірності, але замкнених у клітці бути не може і не бажає. І іноді в її житті все ж таки трапляються запаморочливі романи. Причому найчастіше провокує зраду якраз поведінка її пружна: чим більше він підозрює свою кохану у всіх гріхах намагається обмежити її свободу, тим більше її тягне на сторону – подалі від домашнього тирана.

Як розпізнати зрадницю? Та ніяк! Подвійну гру жінка-Водолій вести навряд чи стане, їй це не властиво: метання між коханцем і чоловіком у її випадку – це рідкісний виняток. Якщо роман на стороні носить серйозний характер, представниця цього знаку Зодіаку захоче розірвати старі, стосунки, що вичерпали себе і кинеться назустріч новому щастя. Ну а колишній супутник життя, якщо захоче, звичайно, поповнить список її друзів.


Залишити відгук