Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Діва в Любові

Чоловіка-Діву і жінку — Козерога об’єднує стільки ж спільного, скільки і протиріч. У їхнє життя навряд чи увірветься ураган пристрастей, бурхливої любові, романтичних проявів, ніжних зізнань. Обидва досить прохолодно висловлюють свої почуття, швидше їх соромляться, боячись потрапити у владу і залежність партнера.

Пари з Діви і Козерога зустрічаються досить рідко, в силу пошуку більш емоційного за натурою людини. Пов’язавши своє життя, Діва, Козеріг, можуть створити дружну сім’ю, але тільки подолавши свої закоренілі подання і позбавивши партнера від рамок власних ілюзій. В парі буде спостерігатися стабільність, якщо обидва не стануть робити з своїх відносин місця розборів, сварок, перенесення глибоко особистих комплексів розпалювання конфліктів.

У оточуючих пара викликає подив. Неможливо зрозуміти їхні плани, настрої, їх існування. Для багатьох важко уявити, як вони разом їде, сплять, займаються побутом. Козеріг зовні холодна, гостра на язик, може образити людину колючим словом. Прониклива, пытлива, їй постійно потрібно дивитися на успішних, активних, діяльних людей, їй імпонує їхня енергія, їй доставляє масу задоволення «грітися в променях позитивних, життєрадісних людей.

Ніколи близько неї не буде невдах, вона сторониться бідних людей, у неї немає жалості і співчуття. По відношенню до дітей, батьків своєї сім’ї, інша справа, там вона проявить тепло, турботу, терпіння по догляду за хворою людиною. Її розуму, холоднокровності, правильного розрахунку в житті можна позаздрити. Багато навчаються у неї вмінню бути тверезою, адекватною, рішучої у важких ситуаціях, і дійсно, ця людина від природи наділена чуттям, неординарним логічним мисленням. Жінка-Козеріг, створить затишок, комфорт, приємну домашню атмосферу, але швидше за все господарську роботу перекладе на плечі найманих працівників, або помічницю.

Чоловік-Діва прагнути до матеріального достатку, стабільності, безпеки, в ньому живе філософ, з ним цікаво спілкуватися на будь-які теми. Володіє прекрасною пам’яттю, у нього феноменальна мислення, йому бракує тільки наполегливості, терпіння у просуванні до мети. Жінка-Козеріг приваблює його практичністю, в ній завидна цілеспрямованість, прагматичний підхід до справ, ділова хватка. Інтимне життя пари підпорядкована розпорядку, але в ній більше тепла, ніжності, покірності, ніж у зовнішніх відносинах. У ліжку проявляється весь любовний потенціал до партнера, вираження почуттів.

Дивна пара, їх союз залежить тільки від їх бажання бути разом. Якщо вони намагатимуться зберегти плавні рівні стосунки, якщо вийдуть на рівень взаємної підтримки, розуміння, змінивши гордовитість на м’якість і ніжність, то цілком зможуть створити щасливий союз і виростити хороших дітей у дружній сімейній обстановці.

Сімейний союз в сумісності жінка-Козеріг і Діва-чоловік вважається дуже поширеним. Ця пара може бути дуже щасливим, так як у обох партнерів багато спільного. У жінки-Козерога і чоловіки-Діви спостерігається завидну завзятість і вміння долати труднощі, для обох важливі сімейні цінності та традиції. У відносинах цих партнерів мало пристрасті, зате в них багато дружби, взаєморозуміння, взаємодопомоги і загальних інтересів.

Завдяки жінці-Козерогові, у чоловіка-Діви розвивається честолюбство, допомагає йому все більше і більше просуватися по кар’єрних сходах. Чоловік-Діва дуже працьовитий – це захоплює жінку-Козерога і вона заради коханого готова на багато що. Варто зазначити, що жінка-Козеріг дуже хороша господиня, дружина і мати. Вона забезпечує в будинку не тільки затишок, але і достаток.

У цілому, чоловік-Діва і жінка-Козеріг ідеально підходять один до одного. В їх відносинах не буває бурхливих сцен. Чоловік-Діва воліє просто побурчати, а жінка-Козеріг і зовсім переживає образи мовчки. У пари Козеріг і Діва інтелект панує над почуттями. Пристрасті можуть загострюватися повільно, спалахнути і відразу згаснути.

У цьому сімейному союзі на перше місце виходить самовіддану працю обох подружжя, їх спільна турбота про майбутнє. У них відразу з’являється загальна мета, розробляється план соціального підйому, зміцнення матеріальної бази, забезпечення старості.

Сімейний союз жінки-Козерога і чоловіки-Діви по праву можна вважати ідеальним. За статистичними даними багатьох країн світу, серед чоловіків, народжених під цими знаками дуже мало розлучень. Навіть більше – в ньому практично не буває сварок і приводів для тріщин.

У жінки-Козерога і чоловіки-Діви крім того, що сильне фізичне тяжіння один до одного, так вони ще й знаходять у своєму партнері споріднену душу. Навіть можна сказати, що обидва відчувають, що вони половинки одного цілого, а це вже міцний фундамент для довговічності і щастя даного союзу.

У суспільстві жінка-Козеріг і чоловік-Діва рідко бувають, так і оточуючим вони здаються нудною парою. Ці постійно чимось зайняті, а коли з’являється вільна хвилинка, то вони воліють милуватися результатами своєї праці. Пара в сумісності Козеріг і Діва відчувають гордість за свій дім, своїх дітей, свій спосіб життя. До речі, за це їх не дуже люблять в компаніях. Найчастіше у Козерога і Діви одна дитина, до виховання якої вони підходять дуже відповідально.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Діва в тому, що між ними можуть виникати спори з-за дрібниць, на яких чоловік-Діва надмірно зациклюється. Жінка-Козеріг не розуміє безпричинних тривог за свого чоловіка, і це її дратує, адже сама вона може переживати тільки у випадках реальних проблем. Їй складно зрозуміти, як можна із-за дурниць зупинятися, переступав з ноги на ногу і не просуватися до наміченої мети. Чоловік-Діва прискіпливий і може витратити кілька днів під час ремонту на відтирання кахлю від фарби і зовсім не приступати до «нормальної» роботі.

Також і в роботі, коли потрібно терміново здати якісь документи, він може годинами їх переміщати по столу в напрямку, відомому тільки йому одному. Жінка-Козеріг теж цінує порядок, але для неї це лише засіб для досягнення мети, а не сама мета. Вона з легкістю відкладає всі дрібниці і концентрується на головному. Варто зазначити, що при виникненні спорів, діалоги в цій парі можуть бути нескінченними, адже обидва дуже допитливі співрозмовники.

За гороскопом сумісності Козерога і Діви, щоб у родині панувала гармонія, жінці-Козерогові необхідно переглянути своє ставлення до якостей чоловіка-Діви, які вона вважає недоліком. Наприклад, вас дратує дріб’язковість чоловіки-Діви. У цьому випадку згадайте, скільки разів ви отримували не той результат, на яку розраховували тільки з-за того, що вас підвела якась дрібниця. Не варто перевиховувати чоловіка-Діву, краще довірте йому ті справи, де він буде контролювати ці дрібниці.

І вам буде легше, і він буде робити звичне для нього справу. Також, варто врахувати, що якщо ви плануєте щось разом з Дівою, то будьте готові до того, що йому потрібно набагато більше часу, ніж вам. Ні в якому разі не квапте його – в ситуаціях авралу, дефіциту часу, він її більше втрачається. Збираючись в поїздку, відразу розподіліть, хто що буде робити. Краще всього, якщо жінка-Козеріг буде вибирати мету маршруту, замовляти квитки, а чоловік-Діва буде збирати все те, що може знадобитися в дорозі, враховуючи те, який вид відпочинку ви задумали.

Якщо ви будете чинити так у всіх життєвих ситуаціях, то незабаром виявите, що цей дратівливий вас недолік чоловіки-Діви перетворився на гідність.


Залишити відгук