Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Тілець в Любові

Такого жорсткого чоловіка-Тельця так подобаються м’які, спокійні, довірливі жінки знака Козеріг. Уважна, послідовна, розсудлива натура Козерога, додає впевненості Тельцю. Домогтися її розташування, чоловіка-Тельця буде не просто, але окольцевав Козерога, він буде пишатися нею, як трофеєм.

Жінка-Козеріг – благополучна жінка, у ній усе правильно. Вона практична, в міру розумна, не виносить любовної лірики, їй смішні романтичні вірші. Чоловік-Телець порівняно з жінкою — Козеріг палкий і чутливий чоловік. Навряд чи напоказ вона проявить слабкість, не пустить сльозинку над фільмом про нерозділене кохання. Але це не принципові відмінності, все таки, сумісність знаків у них висока і стосунки налагоджуються легко.

Ніжністю і ласкою її не купиш, але повіривши в обранця, залишиться вірним йому назавжди. Любов для неї, щось матеріальне, конкретне, їй важливі вчинки чоловіка, ніж слова. Жінка-Козеріг може бути веселою і невимушеною, якщо того дозволяє обстановка, дозволивши собі, розслабиться, обдарує чоловіка приємними словами, похвалою. Дратує чужа воля над нею, нікого не шкодує, ненавидить таємниці і інтриги навколо себе.

Іноді прояви зверхності можуть пригнічувати жалісливого Тільця. Йому страшенно не комфортно, коли він не може зрозуміти чого хоче його обраниця. Чоловік-Телець впертий, твердий, терпляча людина. Може довго доглядати за жінкою, в результаті домігшись свого, не роздумуючи, запрошує під вінець.

Шлюб жінки-Козерога з Тельцем, пом’якшить складний характер жінки. Всім на подив вона стане відмінною господинею, добросовісної мамою, бездоганною дружиною. Зовнішня оболонка Козерога отримає прекрасну ограновування у відносинах з чоловіком — Телець.

Інтимна сфера, цієї пари, на диво чудовий тандем. Скромниця, дозволить, втілить всі фантазії невгамовного хулігана Тільця. Союз сердець, їх відносини міцна любов, звикнувши до партнера, ніколи не зруйнують усталену життя, сімейний уклад.

У повсякденному житті пара вчитися радіти невеликим перемогам і досягненням не тільки своїми, але й партнера. Будинок завжди повний гостей, люблять урочистості, святкувати сімейні події. Можливо, в їх сім’ї знайдеться місце приймального дитині. Їм не відмовиш милосердя, великодушність і шляхетність. Сумісність в шлюбі у чоловіка — Тельця і жінки — Козерога дозволяє уникати особливих конфліктів і розбіжностей, що не може не позначитися на міцності їх відносин.

Будь-які спори і конфлікти, з віком стануть рідкістю. Холодний розум жінки-Козерога, зробить її мудрішими, навчить отримувати життєві уроки. Взаємна і обопільна підтримка, здатна допомогти парі пройти за життя, щасливими і задоволеними людьми.

По сумісності жінки-Козерога і Тельця-чоловіки — цю сімейну пару по праву можна вважати ідеальною. Це досить поширений союз, і часто вона виявляється дуже міцним. Козеріг і Телець мають високий ступінь сумісності. У них дуже схожі погляди на життя, багато спільних захоплень і хобі.

Жінка-Козеріг і чоловік-Телець належать до знаків Землі. Тому, для обох характерні такі риси як практичність, терпіння, цілеспрямованість, любов до природи. Також в парі один з одним вони знаходять бажану стабільність, затишок і комфорт. Разом вони із задоволенням піклуються про будинок, виховують дітей, облаштовують свій побут, шанують сімейні традиції, подорожують.

Їх життя наскрізь пронизана практичністю, наполегливістю, ощадливістю, обмірковуванням і плануванням. В парі жінка-Козеріг і чоловік-Телець звичайно ж можуть бути розбіжності, як і в будь-якому іншому союзі, але не настільки незначні, що не варто навіть звертати на них увагу. Єдине, що в цій парі, час від часу може йти боротьба за владу.

Сімейний союз Козерога і Тельця можна віднести до розряду пристрасних, зате він дуже гармонійний. Почуття в обох партнерів не виникають з «першого погляду», але з роками заглиблюється взаєморозуміння і злагода, міцніє почуття прихильності. Як у любові, так і в шлюбі, обидва партнера залишаються вірні і віддані один одному. Як підтверджують статистичні дані багатьох країн світу, розлучення в цьому союзі виняткова рідкість.

Коли жінка-Козеріг і чоловік-Телець зустрічаються, то обидва розуміють, що знайшли те, що так довго шукали. Козеріг бачить, що це саме той чоловік, який їй потрібен для повного щастя і гармонії. І чоловік-Телець також цінує свою супутницю за ретельно продуману життя і практицизм.

В сумісності Козеріг-Телець, обидва партнера спокійні і доброзичливі. Оточуючі люди, коли бачать жінку-Козерога і чоловіка-Тельця відразу ж відзначають те, що в них практично відсутні розбіжності, вони живуть в одному ритмі і не виставляють напоказ свої відносини і достаток. На гучних вечірках вони трохи нудні – це не те місце, де вони могли б показати себе. Зате в колі близьких – це приємні і терплячі співрозмовники.

Як правило, у пари жінка-Козеріг і чоловік-Телець добротний будинок, хороше матеріальне становище і вельми облаштований побут, так як для обох важливий комфорт. Варто відзначити, що вони ніколи не демонструють своє благополуччя, як наприклад, вогненні знаки. У них є хороша машина і одяг, що відповідає їх положенню, але на природу вони запросто можуть відправитися на велосипедах в футболках і потертих джинсах.

Дуже часто ця пара веде здоровий спосіб життя, захоплюється різними методами очищення організму. Жінка-Козеріг і чоловік-Телець на самому початку сімейного життя практично не відчувають труднощів. Бувають, звичайно, дрібні непорозуміння, пов’язані з натугою один до одного, але вони дуже швидко вирішуються. Проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Тельця в тому, що з роками, обидва партнера відкривають один в одному те, що їм не подобається і в зв’язку з цим, накопичуються претензії.

Жінка-Козеріг честолюбна, цінує високе соціальне становище і матеріальний достаток. Тому вона з розчаруванням зазначає, що чоловіка-Тельця це не потрібно. Він живе в своє задоволення і не рухається кар’єрними сходами. Його цілком влаштовують та посада та місце, яке він зайняв ще 10-15 років тому. Жінки-Козерога дуже хотілося б пишатися досягненнями дружина, мати вплив і авторитет завдяки його посади і зв’язків.

А чоловікові-Тельцю в шлюбі з жінкою-Козерогом з часом починає не вистачати чогось смачненького, так як його дружина прихильник аскетизму і до цього привчає всю сім’ю. Крім смачної і ситної їжі йому також хочеться і красиво сервірованого столу, розкоші у побуті та затишку в домі. А господиня-Козеріг будинок облаштовує зовсім інакше. В її житло є все необхідне, але там немає місця для непотрібних, але приємних серцю речей, адже саме вони і роблять будинок затишніше і тепліше.

За гороскопом сумісності Козерога й Тельця, щоб у їхній сім’ї завжди панувала гармонія, жінці-Козерогові доведеться попрацювати над собою. Щоб не було розчарування від того, що чоловік не рухається кар’єрними сходами, жінка-Козеріг сама може робити кар’єру і підкоряти одну вершину за іншою. Або ж інший варіант – змінити свою систему цінностей. Знайдіть досягнення партнера в іншій області (вони обов’язково є). Наприклад, можна пишатися матеріальної стабільністю, яку забезпечує чоловік-Телець.

Ще жінці-Козерогові необхідно виховувати в собі естетичні якості. Коли вона зможе зробити будинку тепліше і затишніше, Телець не буде відчувати невдоволення з-за суворих побутових умов. Займіться дизайном інтер’єру, декоруванням, кімнатним квітникарством, фен-шуєм. Вивчивши це, ви дізнаєтеся для себе багато нового, в тому числі і про призначення всяких непотрібних, на перший погляд, дрібниць. Ці знання допоможуть вам прикрасити будинок, причому ви зможете зрозуміти, навіщо там висить та або інша картина і навіщо потрібна кожна серветка в будинку.


Залишити відгук