Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Скорпіон в Любові

Пара чоловік Скорпіон і жінка Козеріг, зможуть всупереч всьому побудувати гармонійні, щасливі відносини, так як в і риси їх характерів, скільки, стільки ж і різного. Для оточуючих ця пара справжня загадка, невідомої таємницею є так само і те, на чому грунтується їх прихильність. Секрет тут простий, все будується на взаємній міцною і справжньої любові.

Чоловік Скорпіон не схильний афішувати свої любовні відносини. В його дусі зберігати інтригу до тих пір, поки це можливо. Часом люди, що живуть поруч, дізнаються про цю зв’язку несподівано, що і повергає в шок. Чоловік Скорпіон потайливий, вимогливий до обраниці, проявляє стриманість почуттів, що змушує губитися у здогадах про серйозність намірів стосовно її.

Дії Скорпіона набагато красномовніший слів, але, як і будь-яка жінка, Козеріг «любить вухами». Тому чоловікові Скорпіону слід підібрати до своєї обраниці тактику, наповнений ніжністю, красивими слова і любовними зізнаннями. Ця пара не емоційна, вона ніколи не дасть приводу для пліток, з’ясування відносин між ними завжди проходять далеко від очей свідків.

Обом подобається самотність, обидва люблять помріяти, у них обопільна любов до філософським розмовам про життя. Вони разом будують плани і також разом йдуть до виконання їх, підтримуючи і допомагаючи один одному. Їх стосунки, це, насамперед, гарне партнерство. Отримуючи від обранця порцію уваги, участі, інший з лишком дякує, дарує відсутню романтику, огортає ніжністю і турботою. Чоловік Скорпіон і жінка Козеріг цінують особистий простір, тому і зазіхати на свободу партнера не будуть.

Крім того, Жінка-Козеріг особа консервативна, сувора, стримана. Вона вперта, тверда в рішеннях, чітко розуміє, що їй потрібно від обранця, які цілі необхідно досягти. Холодність, непробивність і закритість, це своєрідний панцир, в якому Козеріг відчуває себе безпечніше і комфортніше. Чоловік Скорпіон і жінка Козеріг не люблять привертати увагу, обидва творчі особистості. Переступивши через сором’язливість, можуть стати відомими людьми, підкоривши чимало прихильників.

Чоловік Скорпіон цілком може стати одним жінці Козерогові. У спільних цілях, вони тільки корисні один одному. Скорпіон здатний підпорядкувати всі порядку, задати необхідний ритм і послідовність дій. Жінка Козеріг мудра, розсудлива, їй дано керувати і направляти чоловіка делікатно і стимулювати до матеріальних здобутків. Пара повинна чітко розуміти, що кожен може запропонувати своєму супутнику та чого чекати від нього. Прозорість, ясність, зрозумілий діалог, призведе лише до мирного і невимушеному існування цієї люблячої пари. Зберегти відносини допоможе взаємне бажання створити міцну і дружну сім’ю, незважаючи на свої непрості і складні риси характеру.

Союз в сумісності жінки-Козерога та Скорпіона-чоловіки не буває простим. Тут з’єднуються дві людини з надзвичайно сильними характерами. Обидва люблять відстоювати свою життєву позицію і не звикли поступатися, що відповідно до сімейного життя, може виливатися конфліктами. Так як обидва мають важкий, то тільки від сили їх любові залежить, кого вони побачать один одного – близької та рідної людини або рівного і небезпечного противника.

Але, варто відзначити, що якщо цю пару з’єднала справжня любов, то вона допоможе їм подолати всі життєві негаразди, тим більше, що партнери налаштовані на довгі і серйозні відносини. Також, чоловіка-Скорпіона можна назвати єдиним, з усього зодіакального кола, хто зможе впоратися з норовистим характером жінки-Козерога. Особливо явно це буде простежуватися в тих парах, де чоловік-Скорпіон набагато старше і досвідченіше жінки-Козерога.

У відносинах жінки-Козерога і чоловіка-Скорпіона, як правило, присутня вся гама почуттів — і ніжна любов, і романтика, і ревнощі. Незалежно від того, скільки триватимуть ці відносини, їх по праву можна назвати незабутніми. У жінки-Козерога надзвичайна витримка і холоднокровність. Ці її якості захоплюють буйного чоловіка-Скорпіона. А жінка-Козеріг цінує у своєму дружині рішучість і сміливість.

Жінка-Козеріг прагматична і амбітна, але в її життя мало емоцій. Зате, коли вона зустрічає чоловіка-Скорпіона, цей недолік заповнюється. Емоційний чоловік-Скорпіон розфарбовує життя жінки-Козерога всіма кольорами веселки, і з ним, їй ніколи буде нудьгувати. Вона ж, у цьому сімейному союзі відповідає за затишок в будинку і фінансову стабільність.

Обидва партнера Козеріг і Скорпіон дуже працьовиті і працездатні. Їх об’єднує спільність інтересів, взаєморозуміння та взаємоповагу. І жінка-Козеріг, і чоловік-Скорпіон звикли доводити розпочату справу до переможного кінця. Якщо вони вибирають соціальне та матеріальне благополуччя, то йдуть до нього з вражаючою математичною точністю — надійно і впевнено, поступово і послідовно. Домагатися успіху їм допомагає вигідну взаємодія: жінка-Козеріг живе, постійно думаючи про майбутнє, а чоловік-Скорпіон живе справжнім, вміло використовуючи досвід минулого.

Одним з відмінностей даної сімейної пари припадає на інтимне життя, секс. Чоловік-Скорпіон – палкий і пристрасний, а жінка-Козеріг – «ледве тепленька».

Якщо вже Козеріг зуміла завоювати серце чоловіка-Скорпіона, то є велика частка ймовірності, що це назавжди. Ці партнери досить швидко знаходять спільну мову і пристосовуються до непростого характеру свого чоловіка або дружини. Відразу ж після весілля вони починають облаштовувати своє життя. А це означає, що з часом вони переїдуть в свій власний будинок або дачу, а потім і подумають вже про спільному підприємстві. До речі, спільний бізнес у цій парі – далеко не рідкість, та й сам роман найчастіше виникає на роботі.

Друзів у цієї подружньої пари дуже мало. Але, це їх ні в якому разі не пригнічує. Вони один для одного є прекрасними друзями, довіряючи абсолютно всі таємниці своїй половинці. В них є те, що відштовхує від них оточуючих людей. Навіть більше того, в них є щось страшне, навіть коли вони мило посміхаються і перебувають у хорошому настрої. І жінка-Козеріг і чоловік-Скорпіон — люди, які точно знають, чого хочуть, і впевнено йдуть до своєї мети, не зупиняючись ні перед чим.

Чоловік-Скорпіон цінує і поважає сіу своєї дружини і не забуває порадитися з нею з того чи іншого питання. А жінка-Козеріг, поруч чоловіком-Скорпіоном, може розслабитися і побути слабкою. Вона може повністю довіриться своєму чоловікові, він надійний і ніколи не підводить.

Що стосується сексуальних відносин, то чоловікові-Скорпіону трохи не вистачає емоційності з жінкою–Козерогом. По сумісності Козерога та Скорпіона, обидва ці знаки – власники, і знаючи це, обидва намагаються не провокувати один одного на ревнощі.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Козерога та Скорпіона в тому, що якщо вони посварилися, то примирення між ними дуже малоймовірно. Обидва партнера з сильним характером і навіть швидше готові кинути загальний бізнес, гроші, житло, ніж з-за цього піти на поступки. Крім того, якщо виникла сварка, то обидва можуть цілеспрямовано мстити один одному і «сживать зі світу».

В характері жінки-Козерога і чоловіка-Скорпіона переважає руйнівна енергія Марса. Звичайно, імпульсивність жінки-Козерога остуджує терплячий і стриманий Сатурн, а чоловік-Скорпіон дуже довго накопичує роздратування, але від цього їх конфлікти не бувають м’якими. Внутрішня напруга наростає і в певний момент обидва вибухають. І тоді…. Складно передбачити, що буде.

За гороскопом сумісності Козерога та Скорпіона, щоб у їхній сім’ї завжди була гармонія – основне завдання не допускати серйозних конфліктів. І жінка-Козеріг, і чоловік-Скорпіон ніколи не будуть рубати з плеча. Жінка-Козеріг рассудительна, а чоловік-Скорпіон вірний коханій людині – це ті якості, які допоможуть при незначних сварках домогтися примирення. Вони візьмуть паузу, і в цей час треба все прояснити, змінити, налагодити. Загалом, можна встигнути помиритися. Якщо ж пара допустила серйозний конфлікт, то про примирення не може бути й мови.

Тому, якщо жінка-Козеріг хоче зберегти відносини довгими і щасливими, то вона повинна взяти на себе відповідальність за збереження миру у своїй родині на себе. Головна задача – не допускати ситуацій, в яких може виникнути образа. Жінці-Козерогові це під силу, так як вона вміє чудово планувати і прораховувати. Тому їй варто використовувати ці свої якості для того, щоб заздалегідь передбачити, коли Скорпіон може відчути себе задетым.


Залишити відгук