Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Стрілець в Любові

Незважаючи на емоційність обох знаків чоловіка-Стрільця і жінки – Козерога, саме це цілком може стати відправною точкою їх відносин. Інтригуючий початок відносин дає право припускати успішне їх розвиток і висновок щасливого союзу.

Обидва органічні, відчувають один одного, знаходять в партнері відсутні якості, що служить втіхою й гордістю пари. Уміння використовувати цей обмін вигідними рисами характеру, здатність використовувати весь потенціал любові на досягнення висот у кар’єрі, побуті, поповнення сімейства принесе щастя у шлюбі обом партнерам. Чоловік – Стрілець правдолюб, відкритий у висловлюваннях, правда, не завжди делікатний.

Його слова можуть зачепити людину, надовго поселивши в ньому неприязнь, недовіра і закритість в душі. Стрільці деколи щиро дивуються, не розуміючи, що такого він сказав, і що не так зробив. Чоловік – Стрілець пристрасний в любові, щедрий на ласки, уваги і турботи, часто дарує подарунки і дивує приємними сюрпризами. Він егоїстичний, трохи марнославний, борець за справедливість.

Жінка – Козеріг один з наймудріших від природи знаків. Володіє вражаючою стійкістю, силою самовладання, це практична, прагматична жінка. Веде статечний образ життя, до всього сувора і прискіплива. Новизну сприймає в багнети. Романтичність, прояв жіночих примх дозволяє собі тільки по відношенню до людини, якій глибоко вірить, і з яким давно разом.

Конфліктна, не поступлива дама, вона обирає оточення за значимістю в суспільстві, впливовості. В ній виняткова дисциплінованість, самостійність, любить конкретику, ясність і прозорість завдань. Тяжіння присутня з самого початку знайомства, енергетичне поле навколо створює воістину оазис душ.

Стрілець може відкрити жінці – Козерогові світ з іншої сторони, а саме зі своєю. Він покаже що легкість, невимушеність для жінки така ж прикраса, як і красива брошка. Суперечності виникають на грунті вимоги жінки — Козерога обмежити свободу Стрільця, підкориться її контролю. У спробі привернути до домашньої роботи взагалі ризикує втратити чоловіка — Стрільця.

Він зовсім не з тих, про кого скажуть хазяїн домовитий. Рада зірок рекомендує для гармонії і злагоди у відносинах між ними кожному докласти максимум зусиль. Жінці — Козерогові необхідно тримати «в узді» свої бажання з приборкання вільнолюбивого чоловіка – Стрільця. Чоловік – Стрілець повинен більше приділяти уваги коханої, брати участь в діалозі, розуміти і чути її слова. Пам’ятати про те, що егоїзм, проявляти можна, але тільки не з нею.

Сумісність жінки-Козерога і Стрільця-чоловіки, скажемо чесно, не дуже хороша. Але, справжня сильна любов між представниками цих знаків, все ж таки зустрічається, незважаючи на те, що їх шляху рідко перетинаються з-за різниці інтересів, темпераменту і світогляду. Зате, коли ці двоє утворюють сімейний союз, то на них приємно подивитися, них є свої інтригуючі причини бути разом.

Чоловік-Стрілець яскравий і ніколи безжурний. Саме він, як ніхто інший, здатний відвернути жінку-Козерога від її вічних справ і серйозних думок. Завдяки йому в житті жінки-Козерога з’являється свіжість і новизна. А жінка-Козеріг, в свою чергу, дає чоловікові-Стрільцеві так відсутню йому стабільність і організованість. Вона допомагає йому піклуватися про дім і нагадує, про важливі справи.

Особливо вдалий цей союз, коли Стрілець Козеріг і відчувають сильне фізичне тяжіння.

В ідеальній парі жінка-Козеріг і чоловік-Стрілець по-справжньому розцвітають. Як правило, вони соціально успішні, багаті і щасливі. Звичайно, в сумісності Козеріг і Стрілець є протиріччя, але у них також дуже багато спільного. І якщо у них вистачить терпіння і мудрості знаходити компроміс, поступатися один одному, то незабаром обидва можуть помітити, що протиріччя перетворюються на переваги.

У обох партнерів є схильність керувати людьми, так і обставинами. Різниця лише в тому, що жінка-Козеріг терпляче переносить життєві негаразди і чекає коли замерехтить «біла смуга», а чоловік-Стрілець вибирає як родзинки з булки, тільки самі приємні події зі свого життя. Коли вони йдуть в одному напрямку і ставлять загальні цілі, то неодмінно домагаються успіху.

По сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Стрільця, їх більше цікавить соціальне становище, ніж затишок в будинку. Якщо вони обидва можуть отримати які-небудь соціальні бонуси від шлюбу один з одним, то для них це вже щастя. Варто зазначити, що дуже часто за спиною успішного бізнесмена чоловіка-Стрільця варто дружина-Козеріг. Вона допомагає йому досягти успіхів, як у бізнесі, так і в соціальному житті. А чоловік-Стрілець, вміє робити щедрі подарунки, прикрашають аскетичне життя жінки-Козерога. Вона надзвичайно економна, і відмовляє собі навіть у дрібницях. Ця ощадливість також позитивно впливає на сімейний бюджет. Чоловік-Стрілець має властивості нерозумно витрачати гроші, зате Козеріг допомагає йому утримуватися від надмірностей у їжі та розвагах.

Чоловік-Стрілець завжди сповнений ентузіазму, та, здавалося б, ця позитивна риса характеру, незабаром після весілля починає дратувати жінку-Козерога. Чоловік-Стрілець береться за все. Він легко «запалюється» від нової ідеї і хоче осягнути неосяжне. Він цікавиться багатьма речами і береться за все, але, мало що доводить до кінця і легко відступає перед обставинами. А жінка-Козеріг якщо поставила мета, то їй її треба неодмінно досягти і їй не подобається, коли її відволікають, навіть у дрібницях.

Наприклад, вона запланувала похід в кінотеатр. Значить, він неодмінно повинен відбутися і її не влаштує ні ресторану, ні гості, ні концерт. Ще одна несподіванка може підстерігати жінку-Козерога, якщо вона візьме чоловіка-Стрільця з собою в магазин. Спільний шопінг перетвориться для неї в даний мука. Поки вона буде цілеспрямовано шукати заплановану річ, чоловік-Стрілець з легкістю розлучиться з грошима, зробивши безліч непотрібних покупок.

За гороскопом сумісності Козерога і Стрільця, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Козерогові необхідно підлаштуватися під характер свого чоловіка. Переробити його все одно не вдасться, тому знаходите позитивне в будь-якій ситуації. Чоловік-Стрілець здатний бачити одночасно декілька можливостей навіть там, де жінка-Козеріг може не побачити жодної. І вже цей недолік легко перетворюється на перевагу. У жінки-Козерога приголомшлива здатність досягати намічених цілей, але у хвилини перепочинку, можна скористатися порадами чоловіка-Стрільця.

У нього завжди багатий вибір пропозицій. Наприклад, поки ви ще не вибрали, як вам провести спільний відпочинок, порадьтеся зі Стрільцем. Він запропонує вам стільки різних варіантів, що серед них ви обов’язково виберіть те, що вам сподобається. Ну а далі – вперед до мети. Це правило можна використовувати в будь-яких життєвих ситуаціях. І, не забудьте подякувати дружина допомоги.


Залишити відгук