Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Риби в Любові

Чоловік Риба і жінка Козеріг цілком можуть розраховувати на сприятливий союз. Вони прекрасно доповнюють один одного, а розуміння і міцна любов стануть основою довгих любовних відносин. Ці шлюби часто викликають захоплення і заздрість у оточуючих. Вони не позбавлені бажання зайвий раз продемонструвати взаємні почуття, бережливе ставлення до партнера. Чоловік Риба зразковий сім’янин, жінка прекрасна господиня, мудра і терпляча натура.

Що б не задумала пара, все їм по плечу. Якщо вирішать вибрати шлях у бізнес, створення комерційного проекту їх чекає успішний і прибутковий з результат. У творчості розкриються таланти, які дозволять стати відомими і визнаними. Причиною такої вдачі, подвоєне бажання підкорення цілей, а бажання, як відомо, мають властивості втілюватися і матеріалізуватися.

Не виключено, що їм не раз доведеться зіткнутися з людською заздрістю. Навколишні можуть вишукувати червоточини у відносинах, це постійно буде переслідувати пару. Чоловік Риба обережний, полохливий, дуже боїться підпускати близько до душі навіть близьких йому доріг його внутрішній світ, там він зовсім інший. Це легко уразливий, що має масу слабкостей людей, що вважає себе водночас ідеальним.

Жінка Козеріг розумна, досвідчена, зібрана, зосереджена на сім’ї. Вона теж мрійниця, трохи стримана і прискіпливо ставиться до сучасності, їй більше до душі консерватизм, усталені традиції та погляди. Вийшовши заміж, буде дбати про комфортні умови життя, легко вирішуючи проблеми побуту і домашньої роботи. Чого не варто проявляти їй по відношенню до чоловіка Рибі, так це напору, тиску, різкості. Така поведінка викличе віддаленість, довге мовчання та образи один на одного.

Сильно шокуючи чоловіка в залежність і підганяння, його легко втратити, він може втекти без пояснень. Чоловікові Рибі комфортно з жінкою Козерогом, так як вона здатна бути сміливою, рішучою, відповідальною. Йому ці якості не притаманні і він не стане претендувати на провідну роль у сімейному житті. У разі сварок спосіб для примирення можуть стати спільні інтереси. Однак Козеріг повинна продумати шляхи відступу на випадок власного безконтрольного тиску на чоловіка Рибу. У шлюбі з чоловіком Рибою жінка Козеріг буде більш сентиментальною, їй стане властиво ударятися в ностальгію, віддаватися приємним спогадам. Чоловік Риба в союзі з такою жінкою, зможе знайти надійну опору, стабільного і чуттєвого супутника, який з ним і біді і в радості. Разом вони позбудуться від маси комплексів, викоренять недоліки, які заважають мирному існуванню.

По сумісності жінка-Козеріг і Риби-чоловік просто ідеально підходять один до одного. Вони щасливо живуть разом і абсолютно не бачать недоліків один в одному. Крім того, що у жінки-Козерога і чоловіки-Риби велике духовне та інтелектуальне схожість, та в них ще й сильне фізичне тяжіння один до одного. В сімейному союзі Козеріг і Риби роль лідера в родині часто відіграє жінка. Вона є опорою для власної сім’ї і вміє вчасно кинути рятувальний жилет своєму партнерові.

Ідеальні пари жінка-Козеріг і чоловік-Риби можна розділити на два типи. І ці типи залежать від здібностей чоловіки-Риби.

Якщо чоловік-Риби не має яких-небудь талантів і представляють із себе нічого видатного (а це переважна більшість людей будь-якого знака), то жінка-Козеріг дає своєму супутнику життя надійність і опору, а чоловік-Риби просто обожнює свою покровительку. І ця щаслива пара. Кожен отримує в ній те, що хоче. Поряд з таким чоловіком, жінка-Козеріг завжди має блиск в очах, тому що відчуває, що вона кохана, він невпинно говорить їй компліменти і готовий здувати з неї пилинки. До того ж, люди, народжені в знаку Риби, від природи є хорошими спеціалістами. Тому у Козерога в цьому союзі зберігаються здорові нерви і піднесений настрій. А чоловік-Риби в союзі з жінкою-Козерогом надійно захищений від жорстокої реальності».

Але, в сумісності Козеріг і Риби союз виходить не менш щасливим, якщо чоловік-Риби талановита в якій-небудь області. Як тільки жінка-Козеріг розуміє, що у її чоловіка більше шансів на успіх, ніж у неї самої, вона відразу ж стає «сірим кардиналом». Вона допомагає направити свою енергію в потрібне русло, вміло маніпулює ним. Чоловік-Риби так і залишається мрійником і фантазером, але він навіть не підозрює про те, що повітряний замок, який він побудував, має міцний фундамент, встановлений жінкою-Козерогом. Яскравий приклад таких відносин — подружжя Михайло і Раїса Горбачови.

В сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Риби мало стикаються з труднощами. У них рідко бувають нерозв’язні проблеми, і вони пов’язані в першу чергу з індивідуальними гороскопами жінки-Козерога і чоловіки-Риби. У яскравих представників Козерога і Риб труднощів у взаєминах і взаєморозуміння немає. Чоловік-Риби дещо відірваний від реальності, що багатьох людей дратує, але тільки не жінку-Козерога. Такі риси як непрактичність, мрійливість і інші особливості його характеру, що ускладнюють спілкування з оточуючими людьми, жінці-Козерогові подобаються.

Єдине, про що варто неодмінно згадати, — Риби, і чоловіки, і жінки – легко піддаються чужому впливу. Його легко затягнути в питущу компанію або в ігровий зал. У жінки-Козерога високо почуття власної гідності, тому, що вона ніколи не буде стежити за тим, з ким спілкується її чоловік і контролювати його. Але, потім вона з подивом виявляє, що її чоловік потрапив у погану компанію. А якщо у Риб з’явилася погана звичка, від неї не так просто позбутися.

Також, іноді можуть виникати проблеми з-за різних поглядів на життя. Жінка-Козеріг, як правило, прагне досягти високого соціального становища в суспільстві, а чоловік-Риби до цього байдужий, і це не може не бентежити.

За гороскопом сумісності Козерога і Риб, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Козерогові необхідно бути м’якше зі своїм чоловіком. Якщо вона дозволить собі на нього крикнути, або, ще гірше, висміяти його поведінку, то чоловік-Риби замкнеться в собі і потім завоювати його довіру буде вже дуже складно. Якщо чоловікові-Риби бракує бракує щастя в домі, то він йде шукати його на стороні. Для повного щастя чоловіка-Риби треба не так вже багато.

Він не любить відповідальність, тому не варто її звалити на нього, він не любить бути жорстким, сильним. А головне його щастя – це можливість досхочу помріяти, і щоб ці мрії було з ким розділити. В даному союзі жінка-Козеріг бере на себе багато обов’язків, і тому вона не завжди може знайти час помріяти разом з коханим, але щоб це не переросло в серйозну проблему, необхідно бути з чоловіком-Риби ніжною і турботливою.

Якщо у сім’ю жінки-Козерога і чоловіки-Риби прийшла біда у вигляді алкоголізму або азартних ігор, то жінці-Козерогові не варто боротися з цим у самоті. Результат буде невеликий. Її твердий характер і цілеспрямованість не дозволяють шукати допомоги на стороні. Але, щоб подолати такі труднощі, все ж доведеться звернутися до фахівців – психологів, наркологів, співробітникам кризових центрів. Спільне вирішення проблеми дасть більший результат.


Залишити відгук