Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Ваги в Любові

Чоловік Ваги і жінка Козеріг, незважаючи на разючу протилежність один одному, відмінно ладнають, знаходять спільну мову. Їх відносини можуть розпочатися не з першого погляду любові, а з взаємного розташування, дружби, інтересу як до особистості. Чудовий дружній тандем з часом переросте в міцну непорушну любов, що тільки на користь обом.

Чоловік Ваги неймовірно добрий, м’який чоловік. Душевність, послужливість і ввічливість — його головні козирі, які розташовують до себе будь-кого. Жінка Козеріг владна, це борець за справедливість, вперта, примхлива натура. Їй хочеться в житті романтики, хочеться зустріти людину, яка пом’якшить її сильний і жорсткий характер. Козеріг досить вимоглива жінка і до себе і до інших. Ця жінка витримана, рішуча, їй цілком вистачить сил для управління домашнім побутом, розподілу обов’язків та контролю над їх виконанням.

Жінку-Козерога підкорює в чоловікові Вагах його незворушність, а його небагатослівність вона оцінює як серйозність, врівноваженість. Козеріг, придивившись і прийнявши для себе рішення, бути з чоловіком Вагами, стане всіляко намагатися підлаштувати його під свій уклад і життєву позицію. Це реально можливо, але за умови тактовного підходу, терпіння, жіночої мудрості, дотримання поступовості дій.

Чоловік Терези не переносить тиску та тиску, особливо коли це стосується особистого простору, укладу життя, звичок, інтересів, ритму життя. Якщо пара зуміє знайти «золоту середину», то зможе цілком щасливо жити разом. Жінка Козеріг не дурна і розуміє свою надмірну активність, невміння стримувати гнів, лють несправедливі звинувачення. Чоловік Терези в конфліктній ситуації буде намагатися максимально гладко закрити тему, або перечекати бурю нерозуміння і повернутися до питання з «холодною» головою.

На жаль, є ще й фінансова сторона проблеми в їх стосунках. Жінка-Козеріг вважає матеріальну базу основою безпеки, комфорту та невимушеності життя. Вона схильна до накопичень і вкладання грошей у вигідні проекти. Чоловік Терези, іншої думки, в його понятті якщо є «зайві» гроші, то їх треба терміново витратити. Відкладати і накопичувати вважає смішною ідеєю.

Як наслідок, жорстокі скандали, грубість на адресу партнера. Зважившись бути все життя разом, парі слід набратися терпіння і мудрості, домовитися «на березі», бажано перед вступом у шлюб. Їм слід заздалегідь обговорити питання сімейного бюджету, домовитися про лінії поведінки при конфліктах, способах боротьби із зайвими негативними емоціями.

Зоряна карта говорить, що чоловік Ваги і жінка Козеріг зможуть бути щасливими, ростити прекрасних спадкоємців, але тільки за умови зниження амбіцій, приборкання своєї прудкості, причому взявши під контроль свої слова і дії. Доживши до глибокої старості, пара буде з вдячністю дивитися на людину, з якою пройшла його життя.

Багатьом здається, що між раціональною і прагматичної жінкою-Козерогом і романтичним чоловіком-Ваги не може бути нічого спільного. Однак це не так. В парі сумісності жінка-Козеріг і Ваги-чоловік є і любов, і взаєморозуміння, і фізичний потяг один одному – загалом все те, що робить пару сумісної і дає шанс на довге і щасливе спільне життя.

В ідеальній парі жінка-Козеріг і чоловік-Терези взаємодоповнюють один одного і покращують якості характеру як свої, так і партнера. Так, жінка-Козеріг по своїй натурі дуже тверда, в парі з чоловіком-Терезами набуває м’якість і ніжність. Чоловік-Терези цінує її діловий настрій, тому вона впевнена в собі, але свою жорсткість вона навчається приховувати. Тому, Козеріг, яка прожила в парі кілька років з чоловіком-Терези – дуже приємна і мила співрозмовниця.

А чоловік-Терези, завжди пасивний, м’який і легковажний, живучи з жінкою-Козерогом, навпаки, набуває жорсткість. Він любить «загрібати жар чужими руками. І поруч жінка, яка не боїться діяти відкрито. В такому випадку, чоловік-Терези, отримує хорошу підтримку і перестає прикидатися безпорадним. У більшості випадків він починає демонструвати силу свого характеру, але при цьому зберігає своє зовнішнє чарівність.

Жінки-Козерога подобається вміння чоловіки-Терези спочатку думати, а потім робити. А чоловік-Терези ж цінує жінку-Козерога за її врівноваженість і твердість.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Ваг в тому, що часто може виникати нерозуміння один одного. Жінка-Козеріг дуже прямолінійна, а чоловік-Терези суперечливий. Його настрій і, головне, його рішення змінюються так часто, що тверде «так» або «ні» можна ніколи і не почути. А для жінки-Козерога важлива визначеність, і така поведінка чоловіки-Терези викликає у нього незадоволення. Крім того, вона висловлює своє обурення прямо в обличчя і порушує гідність чоловіки-Терези.

Також проблеми сумісності Козерога і Ваг дуже сильно проявляються в побутових дрібницях. Чоловік-Терези справжній естет, і йому хочеться жити серед гарних, хоч часом і непотрібних речей. А в будинку жінки-Козерога все строго, немає нічого зайвого і все функціонально і практично. Для чоловіка-Терези ця суха атмосфера в будинку не прийнятна. З часом, якщо пара не цікавиться духовними питаннями буття, і для них важлива матеріальна сторона життя, такий конфлікт все одно назріє.

Чоловік-Терези відчуває постійне невдоволення тим, яку меблі, посуд, одяг або інші предмети побуту, вибирає жінка-Козеріг. А жінка-Козеріг, в свою чергу, незадоволена тим, що чоловік-Терези витрачає гроші на дрібниці, на всякі «красивості» не мають функціонально призначення.

За гороскопом сумісності Козерога і Ваг, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Козерогові потрібно навчитися чути прохання свого чоловіка, і головне, виконувати їх. Жінка-Козеріг відноситься до типу дуже владних жінок, які схильні опікувати своїх близьких. Вона зовсім не враховує їх бажання, так як сама знає, «як для них краще». Така поведінка у відносинах з чоловіком-Ваги ні до чого доброго не призведе. При всій своїй видимій м’якість і поступливість – це дуже сильний лідируючий знак.

Він може нишком маніпулювати або терпіти поки є сили терпіти. А коли терпіння вичерпається, просто піде. Тому, якщо ви хочете з чоловіком-Ваги гармонійних відносин – поступайтеся йому. Ну, якщо він хоче щодня обідати з ошатного сервізу, так нехай вам, адже від цього не буде гірше. Це ж саме стосується і інтер’єру. Ну і що, що ви не розумієте призначення всяких там статуеток і всякої всячини, яку тягне в будинок Ваги. І не варто ламати над цим голову. Вважайте їх оберегами вашої сімейного життя. Головне, ваш чоловік буде задоволений, а значить і вам буде добре.

Коли у вас виникають розбіжності з приводу витрат, то також дайте чоловікові-Ваги теж відчути відповідальність за це. Ну витратить він пару раз гроші на красиві, але не потрібні речі на шкоду необхідних. Коли він сам відчує нестачу грошей для комфорту, який він любить не менше всяких дрібничок, він почне контролювати свої витрати.


Залишити відгук