Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Лев в Любові

Справжня снігова королева, недоступна для такого ловеласа чоловіка-Лева, жінка-Козеріг здатна удостоїти його увагою, якщо зрозуміє, що людина здатна її ощасливити, подарувати неземне задоволення, привести до вдосконалення особистісних якостей. Їх відносини мають чіткі контури, в них немає розмитості, туманності. Кожен прекрасно розуміє підсумок союзу, передбачувана реакція кожного.

Більшого любителя товариства жінок, напевно, не знайти. В оточенні жінок і в центрі їх уваги він відчуває себе комфортно і невимушено. Чоловік-Лев привабливий, його характер гнучкий, витончені манери, при цьому він мужній, войовничий, може спокійно обеззброїти будь-яку неприступну дамочку.

Для перемоги і оволодіння серцем жінки Козерога, потрібно стратегія, терпіння, доведеться вигадувати приводи для зустрічей, підлещуватися, шукати ключик до душі Козерога. Козеріг жінка стримана, дотримується суворих правил, міцною життєвої позиції, тверда в рішеннях, її думки і вибір беззаперечні. Зовні жінка симпатична, з бездоганним смаком, жіночністю, не стерпить зневаги, не пробачить зради, зради, як з боку подруг, так і коханих.

В чоловікові прокинеться бажання показати їй світ з усіма його барвами, зняти маску боязкості, стриманості. Спроби влізти в душу будуть припинятися, так як для Козерога необхідно більше часу, терпіння. Козеріг проявляє довготривалу недовірливість, боячись розчарувань, вимушеної самотності.

У відносинах з Левом, жінка Козеріг виявить уміння вести сімейний побут, їх будинок стане фортецею, де панує затишок, атмосфера миру і добра. Закохана жінка Козеріг здатна на компроміси, але лише з людиною в якому впевнена. Лідером у стосунках, безперечно, буде чоловік Лев, йому ця роль дістанеться без боротьби і претензій. Жінка-Козеріг щиро вважає, що глава сім’ї повинен бути чоловік, відповідати за матеріальний достаток і благополучне життя.

Пройшовши періоди злетів і падінь, пара цілком може розраховувати на вдалий шлюб. У зрілому віці пара, стане менше загострювати увагу на дрібницях, більше спрямовувати свої прагнення на досягнення професійного зростання, руху по кар’єрних сходах.

Сімейний союз сумісності жінки-Козерога і Лева-чоловіка може бути довгим і щасливим, тільки в тому випадку, якщо жінка-Козеріг розвине свої жіночі якості та навчитися поступатися. Тоді вона стане не тільки прекрасною дружиною і дбайливою господинею, але і кращим другом чоловіка-Лева.

Чоловік Лев і жінка-Козеріг – два сильних людини. Між дуже часто можуть виникати спори і конфлікти з-за боротьби за лідерство. Обидва самолюбні і мають вольовим характером. Якщо жінка-Козеріг не зможе вгамувати свою запал і ділову активність, не зможе віддати кермо влади своєму чоловікові, то їх сім’я розсиплеться як картковий будиночок.

Козеріг і Лев відчувають взаємний потяг один одному, і подолати психологічну несумісність їм допомагають загальні цілі і погляди на життя.

Пара жінка-Козеріг і чоловік-Лев в будь-якому суспільстві займає лідируючу позицію. Обидва партнера цілеспрямовані і владні люди, які є лідерами кожен у своєму оточенні. З роками чоловік-Лев стає все більш і більш серйозним і холодним. Своє тепло він дарує тільки близьким людям тим, хто «з його кола». Козеріг в ідеальній парі з чоловіком-Левом виглядає цілком задоволеною життям, успішною і впевненою в собі.

Якщо поглянути на стосунки подружжя зсередини, то можна побачити, що обидва цілком задоволеним своїм вибором супутника життя і сімейним станом. Їх пристрасті і боротьба за владу швидко вщухають, залишаючи лише прихильність і взаємний розрахунок. І жінка-Козеріг, і чоловік-Лев готові з легкістю відмовитися від почуттів, якщо замість них вони отримають респектабельність, надійність, стабільність, стійке положення в життя.

Незважаючи на вдало складається сімейне життя, навіть в ідеальній парі сумісності Козеріг-Лев можливі романи на стороні у обох подружжя.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Лева така ж, як і у всіх сильних людей. Обидва партнера – владні люди, що прагнуть зайняти лідируючі позиції в усьому. Добре, якщо жінка-Козеріг успішна в кар’єрі і реалізує свої амбіції на роботі, там граючи роль начальниці, а вдома, чоловік-Лев повністю віддає їй верховенство в будинку господині сімейного вогнища. Але, якщо обоє не змогли реалізувати себе в кар’єрі, то вони починають демонструвати свою силу партнера.

Жінка-Козеріг перетворюється в мстиву, примхливу, незадоволений всім і вся дружину, буквально выживающую з будинку свого чоловіка. А чоловік-Лев, починає вести себе в колі сім’ї як «зажравшийся» царьок. У сварках і суперечках ніхто не може поступитися і не бачить своєї провини. Просто розлучитися ці двоє теж не можуть і ведуть боротьбу до останнього.

Варто зауважити, що в цій боротьбі немає переможця, є тільки переможені. Як тільки Ви відчули, що Вам хочеться вказати чоловіка-Лева на місце, розповісти йому, як він має поступати, або якщо раптом у вас промайнула думка: «Нічого, я тобі за це ще помщуся» – знайте, ви встали на шлях війни і зіпсуєте не тільки свою долю, але і долю так улюбленого чоловіка-Лева.

За гороскопом сумісності Козерога і Лева, найважливіше правило, дотримуючись яке, вони зможу досягти гармонії – це вичікувати, стерпіти, не кидати слова звинувачення і докорів. Все можна виправити, поки ви не пустили в хід свій гострий язик. Якщо над вашою родиною згустилися хмари, почекайте, після дощу обов’язково визирає сонце. Новий день і нові хороші хвилини з коханою людиною покажуть вам, що у вашій родині є багато хорошого. Якщо ви раптом відчули невдоволення, не показуйте його, не починайте сварки і з’ясування відносин. Якщо «буря» розпочнеться, чоловік-Лев його не забуде, та й ви навряд чи зупиніться на півдорозі.

Ще один шлях, завдяки якому у парі жінка-Козеріг і чоловік-Лев буде менше сварок, а отже більше гармонії – самореалізація. Обом партнерам просо як повітря необхідно яку-небудь справу. Воно допоможе їм не лише розкритися, але і перенаправить енергію.

Також жінки-Козерога потрібно навчитися займати другорядну роль, і просто допомагати своєму чоловікові в його роботі. Ставши для нього надійною опорою в роботі і в побуті, ви отримаєте хорошу винагороду – відмінні взаємини у вашій парі.


Залишити відгук