Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік-Близнюк неприборканий вітрогон, позбавлений почуття відповідальності, безстрашний, активний борець за свою свободу. Довго залишається холостяком, дбайливо охороняючи свій простір, насилу вирішується на довгі стосунки. Жінка-Козеріг мудра, здається, досвід прийшов до неї з народження, не по роках розважлива і відповідальна.

У їх відносинах завжди знайдеться місце закидам, взаємним претензіям. Жінка вимагає від нього сталості, дорослішання, стабільності і спокою, він звинувачує її у зарозумілості, пихатості, вважає «надто розумною». Грубити, колоти один одного можуть нескінченно, при цьому після сварки, їм обом легше на душі.

Жінка-Козеріг має допитливим розумом, цікава, аналізує абсолютно все-від речей до вчинків скоєно сторонніх людей. Може стати вірною, відданою дружиною. Притаманна боязнь природних катаклізмів. Чоловік-Близнюк дасть їй повну свободу займатися особистими інтересами.

В жінці — Козеріг укладена маса особливих і досконалих якостей. Інтелектуалка, эрудированна, розбирається в мистецтві, музиці, театрі. Практичний підхід до ведення домашнього господарства, вона надійна, чесна, справедлива людина. Чоловік-Близнюк може відверто спасувати, відчуваючи її явну перевагу.

У їх відносинах можуть настати часи, коли обидва скажуть: «давай відпочинемо один від одного», і на якийсь час розлучитися. Швидше за все, чоловік-Близнюк не витримає і дні, і побіжить повертати кохану. Дволика натура чоловіки — Близнюк може переживати як пристрасть, так і пасивність в інтимних відносинах. Жінок — Козеріг вважає інтимну сторону, лише своїм приємним обов’язком.

Жінка-Козеріг реалістична, тверезо дивиться на життя, у неї є досвід, мудрість, вміння адаптуватися в будь-яких обставинах. Чоловік-Близнюк вразливий, не впевнений, йому постійно потрібно коментарі і підтвердження правильності його дій.

Близнюка, цілеспрямована жінка-Козеріг, буде штовхати по житті, в кар’єрі, професійному розвитку. Їй імпонує, коли чоловік добре заробляє, балує розкішними подарунками сім’ю. У союзі сумісність чоловіки-Близнюки і жінки-Козерога можлива, але пара повинна обходити різкі випади і руху, не можна кидати слова про розставання. Невизначеність і не напруженість у відносинах Козерога «збиває з ніг», вона втрачає відчуття безпеки, опори. Прагнути, до останнього зберегти любов. Чоловікові — Близнюки варто бути м’якше, уступчивей. Тоді гармонія і ідилія забезпечена, щастя буде осявати союз.

Кілька сумісності жінка-Козеріг Близнюки-чоловік дуже важко назвати ідеальною. Якщо їх з’єднує справжня любов, то вони зможуть живучи разом збагачувати один одного новим досвідом. Жінка-Козеріг відповідальна, серйозна, а чоловік-Близнюки рухливий і допитливий. Часто їх союз схожий на дружбу людей з великою різницею у віці, навіть якщо вони є ровесниками.

Навіть в ідеальній парі жінка-Козеріг і чоловік-Близнюки, подружжя мають різних друзів і воліють відпочивати окремо. У них абсолютно різні погляди на життя, темперамент і інтереси. Тому, коли вони виявляються разом в одній компанії, оточуючим стає важкувато з ними спілкуватися. Адже пара, як правило, сприймається єдиним цілим, а тут зовсім різні люди, і кожен зі своєю життєвою позицією.

Але, незважаючи на колосальну різницю в поглядах, в сумісності Козеріг Близнюки – не чужі один одному люди. Самі всередині своєї сім’ї вони відмінно себе почувають. Для жінки-Козерога дуже важливі розподіл ролей, ієрархія, чітко вибудувана система відносин. Як тільки ролі «старшого» і «молодшого» в парі розподілені, вона відчуває комфорт і отримує задоволення від життя. Всі інші розбіжності і неузгодженість для неї вже є несуттєвими дрібницями, з якими вона легко справляється. Що ж стосується розподілу ролей у цій парі, то тут все відбувається як би сам собою без боротьби за владу. Чоловік-Близнюки, незалежно від віку, завжди буде психологічно віком жінки-Козерога.

Живучи разом, кожен із партнерів знаходить те, що йому так бракує в житті. Завдяки чоловіка-Близнюка, консервативна Козеріг, не володіє широким кругозором, отримує багато цікавої інформації про нові можливості, варіантах, шанси. А сама вона вносить у життя чоловіка-Близнюка порядок і стабільність, що сам чоловік-Близнюки зробити не в змозі.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Близнюків в тому, що відносини між ними дуже часто бувають вельми проблематичними. Через досить короткий час після медового місяця, коли пристрасть і романтика затихнуть, жінка-Козеріг починає відчувати труднощі, живучи з чоловіком-Близнюками. По-перше, що її дуже напружує, у нього відсутній план на майбутнє, або у нього «сім п’ятниць на тижні», а також він ніколи не скаже нічого певного.

Всі його висловлювання вигадливі й хитрі. Жінці-Козерогові просто необхідно мати чіткий план на день, тиждень, місяць, рік… А чоловік-Близнюки звик змінюватися під дією обставин, він не заганяє себе в певні рамки, та ще й схильний жартувати в серйозних справах. Варто відзначити, що це хороше його якість, але жінка-Козеріг починає цінувати це лише через час, а до цього їй це приносить багато проблем.

За гороскопом сумісності Козерога і Близнюків, для того, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Козерогові варто пристосуватися до свого чоловіка. Вважається, що дорослого чоловіка неможливо перевиховати. Це правда, але це не стосується Близнюків. Психіка у чоловіка-Близнюка настільки рухлива, що вони легко засвоюють нові правила. Якщо жінка-Козеріг зуміє домовитися з ним і пояснити для чого їй це необхідно, то чоловік-Близнюки з радістю виконає всі її прохання.

В результаті цього жінка-Козеріг не буде страждати від незібраність чоловіка, а той так і залишиться жити поза рамок, які він так не любить. Наприклад, вам необхідно щоб він прийшов на ту чи іншу зустріч. Домовтеся з ним про конкретний час, і він легко з цим впорається. У Близнюків відмінна пам’ять і гарне почуття часу. Не намагайтеся змінювати чоловіка, краще поміняйте ті аспекти у відносинах, які заважають особисто Вам. Але при цьому не зазіхайте на його свободу, пам’ятайте, що він – доросла людина, навіть якщо іноді веде себе як дитина.


Залишити відгук