Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Козеріг в Любові

Між чоловіком Козерогом і жінкою Козерогом відносини на початковій стадії знайомства можуть бути «глухими» і неясними. Нікому не зрозуміло навіщо, а головне чому ці люди разом. Скоріше приводом бути разом може стати користь. Однак і любов між чоловіком Козерогом і жінкою Козерогом все ж може бути, адже на особистість впливають не тільки астрологічні аспекти, але і ще безліч важливих факторів.

У тому числі ім’я, рік народження, виховання, закладені в дитинстві цінності. Характер Козерогів впертий, безкомпромісний. Обом притаманна холодність, помпезність, маска байдужості. Тим не менш, любов здатна творити чудеса і якщо вона має головне місце в житті цих людей, то можливий вдалий шлюб. Відносини, побудовані на взаємних поступках, лояльності, підтримки, поваги і м’якості, можуть призвести до дуже вдалому союзу. Багато доведеться поміняти в собі, але це і не погано, адже заради любові люди можуть виростити в собі навіть нові позитивні якості.

Чоловік – Козеріг у молодому віці дотримується консервативних правил, дотримується рамки пристойності, скромний, мовчазний, підпорядкований законам виховання. У зрілому віці він розкривається з іншої сторони. Він стає більш емоційним, активним, здатний «закривати очі» на суспільні рамки, здійснювати безумства, проявляти гарячність, дурниці. До речі, саме такі чоловіки схильні відомим твердженням про кризу середнього віку, і їм хочеться прогуляти молодість знову, але вже відверто, яскраво особливо в солідному віці.

Така особливість може проявитися і в жінці – Козерозі. Але виглядати це буде більш органічно, по-новому, цікаво. Перечекавши свої періоди мінливості і дорослішання, пара повинна бути готова до витривалості, терпіння, поблажливості. Повинна навчитися тримати свої емоції під контролем, розуміти, що настане тиша, спокій і мир.

Відволікаючись на сварки у відносинах, те, що вивів нервової системи, вони втрачають цінності життя, душі, зростання в професії. Висновок один, давати «дихати» партнеру, не душити докорами, образами і претензіями. Ідеально, якщо люди знайдуть себе у різних сферах життя, будуть бачити в своєму обранцеві віддушину, спільне життя вважати місцем відпочинку, набрання сил, отримання порції любові і турботи.

Так само чітко і конкретно їм слід обумовити і побутові обов’язки. Зоряна карта цієї пари обіцяє сумісність, вона пророкує успішний шлюб на основі розрахунку, матеріально взаємовигідних умов. Не виключено, що саме комфорт, багатство можуть послужити виникненню почуттів любові, прихильності і поваги.

Як правило, жінка і чоловік, народжені в один і той же знак Зодіаку в шлюбі конкурують один з одним, борються за лідерство. Але, що цікаво, Козероги з цього правила виняток. Звичайно, у них не однакові смаки і по деяких питаннях у них різна позиція, але вони по-справжньому щасливі разом. По сумісності жінки-Козерога і Козерога-чоловіки, вони разом ставлять цілі і досягають їх, разом піклуються про дітей, упорядковують свій будинок, і він з часом перетворюється в повну чашу.

Варто відзначити, що та жінка-Козеріг і Козеріг надзвичайно працьовиті і плодів їх діяльності вистачить не тільки їхнім дітям і онукам, але і правнукам. Обидва вперті й твердо стоять на ногах, домагаючись високого соціального становища в суспільстві.

Найчастіше, сімейний союз між жінкою-Козерогом і чоловіком-Козерогом є результатом першої й останньої любові. За статистичними даними, ці пари дуже рідко розлучаються. Вони не знають зрад і гіркоти розлуки. Їх стосунки зав’язуються повільно, вони довго придивляються один одному, зважують всі плюси і мінуси, і лише потім починають спільне життя. Козеріг – найконсервативніший знак з усього зодіакального кола. Тому до всього вони підходять дуже грунтовно. А коли ці двоє, нарешті, з’єднуються разом, їм вже важко розлучитися, так добре їм разом йти рука об руку по життєвому шляху.

Ідеальна пара Козеріг-Козеріг виглядає по-справжньому щасливою. Проходячи разом життєвий шлях, вони допомагають один одному, підтримують у важку хвилину, досягають великого успіху в суспільстві та гарного соціального положення. Надаючи підтримку один одному, вони легко переборюють труднощі і приходять до тих цілей, які поставили собі. Цілі у всіх людей різні, тому і пари Козерогів можуть виглядати по-різному.

Це можуть бути і заможні люди, які мають спільний бізнес, і великі чиновники, і велике сімейство, яке живе на природі, далеко від цивілізації. Якщо в молодому віці, вони не відрізнялися любов’ю до походів та екскурсій, то з плином років, вони намагаються надолужити згаяне і їх можна зустріти і в горах, і на турбазах, і на полюванні. Як правило, і жінка-Козеріг і Козеріг, домагаються того, чого хотіли і реалізується по повній програмі.

У жінки-Козерога і чоловіка-Козерога немає складнощів у взаєморозумінні і взаєминах. Вони прекрасно знають і розуміють свого партнера як самого себе і не чекають від нього неможливого. Найчастіше ця пара живе розумом, а не почуттями – їм так зручно. Навіть періодично виникають суперечки щодо того, що інтереси одного суперечать іншому, вони вирішують конструктивно.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг-Козеріг пов’язана не з взаємовідносинами, а з навколишнім світом і життєвими ситуаціями. Жінка-Козеріг і Козеріг звикли жити за суворими правилами, тому доля їм підкидають те, що незрозуміло розуму і для того, чекає, щоб вони вирішили цю задачу. У цієї пари можуть бути труднощі з отриманням власного житла, проблеми з зачаттям або виношуванням дитини, або складні взаємини зі старшими родичами.

За гороскопом сумісності Козеріг-Козеріг, для гармонійного існування їх сім’ї обом подружжю варто розвивати в собі емоційну сферу. Необхідно навчитися співчувати людям, виявляти турботу про оточуючих. Як тільки Козероги навчаться глибоко відчувати, а ранимі люди перестануть їх дратувати або здаватися смішними, то доля перестане їх «учити» і справи в сфері сім’ї та будинки прийдуть в порядок.

Жінки-Козерога, відразу після народження дитинки не варто відразу ж виходити на роботу (а це, як правило, у представниць цього знака). Необхідно відчути свій зв’язок з дитиною, налагодити емоційний контакт. А чоловікові-Козерогові необхідно навчитися відчувати затишок своєї оселі, а не тільки його функціональність.

Взагалі, і жінці-Козерогу та чоловікові-Козерогові необхідно подолати свій консервативний погляд на речі і впертість. Це буде першим кроком у вирішенні проблем. Потрібно пристосовуватися до обстановки, адаптуватися до неї, а не боротися з нею. При вигляді перешкоди Козероги відразу ж кидаються її долати з властивою їм цілеспрямованістю. Але у долі власну думку на цей рахунок. Вона буде підсовувати їм раз за разом неймовірну кількість ситуацій з однієї і тієї ж галузі до тих пір, поки хоч кому – небудь одному з пари не прийде в голову змінити стиль поведінки.


Залишити відгук