Жасмин — Гороскоп Друїдів

Дати Жасмину: 1 травня — 14 травня; 3 листопада — 11 листопада.

Риси народжених під знаком Жасмину: критичний розум, інтелігентність, з’єднана з фантазією, інтуїція.

Сумісність: з Буком, Кипарисом, Кедром і Березою.

Несумісність: з Липою, Каштаном, Інжиром.

Товариськість, рухливість, жвавість — усіма цими рисами володіють Жасмин. Вони вміють вести цікаві, вільні розмови і цим привертають до себе людей, що опиняються в центрі уваги, навіть коли зовсім не домагаються такого ефекту. Представникам цього знака проти будь-які обмеження, вони не люблять мати обов’язків, але виконують їх, підкоряючись почуттю боргу. Жасмин не бояться ніякої роботи, можуть зробити так, щоб між колегами запанували гармонійні відносини, багато в чому завдяки своїй дипломатичності. Керівництво цінує підлеглих, які народилися під цим знаком, за жвавість, гнучкість мислення та інтелігентність. Головна відрада в житті Жасмину — діти.

Жасмин представляється врівноваженим, веселим і без життєвих проблем. Тільки найближчі люди знають, як він, по суті, чуттєвий і здатний розчаровуватися. Тому, як не намагається Жасмин це сховати, він від народження — песиміст. Те, що в інших є недовірливістю, у нього перетворюється в розважливість і приводить до дій обережним і далекоглядним. Те, що в інших є підозрілістю, у нього — тільки глибоко схований резерв. Він, як ніхто інший, розуміє перевагу в дипломатії й умінні організації гармонічних відносин з іншими.

Чоловіки Жасмину

Жасмини-чоловіки справляють враження веселих, врівноважених людей. Оточуючим невтямки, що люди цього знака досить чутливі і часто переживають розчарування. Вони народжуються песимістами, але про це знають тільки близькі.

Жінки Жасмину

Люди люблять представниць цього знака за спокійний і веселий характер, за їх внутрішню свободу і вміння поліпшити настрій інших.

Любов і шлюб

Жасмин — непростий партнер для спільного життя. Він дуже вразливий і, похнюпившись з-за чогось, втрачає об’єктивність суджень. Найбільше щастя сімейного життя для людини цього знака — це діти. Спілкування з ними сповнює його серце радістю.


Залишити відгук