Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Рак в Любові

Чоловік-Рак і жінка-Козеріг дивно сумісні і є доповненням один одного. Абсолютно чітко, немов по натхненню, вони займають свої ролі в житті кожного. Жінка-Козеріг сувора, відповідальна, по натурі «вихователька», вміє похвалити і покарати. Справедлива, вона ставить оцінки всіх вчинків свого чоловіка. Чоловік-Рак, з такою дамою, відчуває себе в «своїй тарілці», так як саме така роль веденого йому по душі. Він пишається власною кмітливістю, розумом, що дозволило йому завоювати таку жінку.

Жінка Козеріг цінує прозорість відносин, не дозволяє впасти в якусь залежність, душевну, матеріальну, любовну. Чоловік-Рак не розуміє, як йому осягнути і хоч трохи підкорити собі цю жінку, вказати на його чоловічу приналежність. Тому він ображається, йде «в себе». Козеріг не любить сліз, паніки, їй властиві чоловічі риси характеру. Але зовні вона жіночна, утонченна, стежить за модою, вибирає для себе тільки найкраще. Про неї кажуть, «залізна воля», «мужик у спідниці».

В союзі їм не вистачає мудрості, терпіння вислухати і перейнятися в сенс слів партнера. Зате вони прекрасно справляються з уроками життя, витягують вигоду з зроблених помилок. Чудово в цій парі те, що вони розуміють слабкі сторони у своїх відносинах, працюють над помилками.

Чоловік-Рак неймовірний власник, оберігає свою половину від чоловічої уваги. Правда ревнощі його забавна і мила, і, на щастя, не небезпечна для оточуючих. Ревнивий Козеріг, в цьому випадку дуже агресивний і здатний сильно нашкодити своїй суперниці. Взагалі пара має однакові погляди на відносини, вони не схильні до інтриг, зрад, роль адюльтеру не для них.

Для цієї пари буде дуже доброчинний і ефективний спільний бізнес, спільна справа. Її розум і інтуїція, його терпіння і послідовність можуть принести їм величезні дивіденди. Однак, укладення шлюбу в занадто ранньому віці, може мимоволі «виростити» з Раку скиглія і зануду, який ніколи не перестане потребувати опіки. Ідеально, якщо чоловік-Рак буде на кілька років старші жінки — Козерога.

За маскою стриманою жінки — Козерога ховається натура пристрасна в ліжку, любителька романтичного ореолу, по мірі дорослішання буде ставати розкутою, темпераментною жрицею любові. Рак в близькості з Козерогом відчуває справжній магнетизм, отримуючи насолоду від володіння цією жінкою. Обмін емоційним потоком допомагає їм отримати додаткову енергію і підвищити тонус.

Вдалий розвиток відносин задано не тільки гороскопической сумісністю. Окремо ці знаки схожі по своїй енергетиці, їм легко розуміти партнера, вони однаково сприймають життя. Союз просто приречений на щасливе і довге життя.

Сімейний союз сумісності жінка-Козеріг і Рак-чоловік зустрічається досить часто. Можна сміливо сказати, що ці двоє буквально створені один для одного. При зустрічі у них відразу ж виникає взаємна симпатія, їх тягне один до одного, але відносини розвиваються повільно, зате вони міцніють з кожним днем і можуть проіснувати якщо і не все життя, то досить довго. У жінки-Козерога і чоловіка-Рака багато спільного. Для них головними цінностями є дім і сім’я, традиції роду. В шлюбі Козеріг і Рак сміливо можуть покластися один на одного, в їх житті немає місця сцен ревнощів і бурхливих з’ясувань стосунків, зате панує спокійна любов, підтримка і взаєморозуміння.

Саме в шлюбі з чоловіком-Рак, жінка-Козеріг може відкрити в собі невичерпні запаси істинно жіночих якостей, про які раніше вона сама і не підозрювала. А чоловік-Рак в союзі з цією жінкою стає більш мужнім і сміливіше.

Єдине, що затьмарює подружнє життя амбітної жінки-Козерога – це небажання чоловіка-Рака досягати кар’єрних висот. Хоча, дуже часто, представниця цього знаку звикла розраховувати сама на себе і на свої сили. Тому вона готова змінитися з чоловіком «місцями» та надати йому всі клопоти по господарству, а сама в цей час буде приміряти роль успішної бізнесвумен.

Сімейний союз жінки-Козерога і чоловіка-Рака по праву можна вважати самим щасливим із усього Зодіаку. Жінка-Козеріг і чоловік-Рак виконують одну і ту ж кармічну завдання, але підходять до не з різних сторін, тому багатьом здається, що вони протилежності. Насправді, ці двоє чудово доповнюють один одного і допомагають побачити свою сферу інтересів, але з іншого боку і знайти нові шляхи самореалізації.

У цій сімейній парі роль лідера, найчастіше, виконує жінка-Козеріг, а чоловік-Рак займає позицію домосіда. Жінка-Козеріг забезпечує надійну стабільність завдяки своїй обачності й обережності, а чоловік-Рак чудово відчуває будь-які зміни.

В парі сумісності Козерога і Раку також може реалізувати класичний варіант сімейного союзу, де Козеріг міцно влаштовується в ролі дружини і займається домашнім господарством, а чоловік-Рак, завдяки такому надійного тилу робить успішну кар’єру. У будь-якому випадку, як би не розподілилися ролі, ця пара буде щасливою і успішною.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Раку – це різний темперамент і емоційність. Жінка-Козеріг уражається тієї швидкості, з якою у чоловіка-Рака змінюється настрій. Вона не може встежити за цими перепадами від бурхливої радості до раптової смутку. Причому, він запросто може відмовитися від намічених нею планів з-за несподіваної печалі. Чоловік-Рак дуже чутливий і може образитися на що завгодно. Засмутити його можуть як події дня, так неприємні спогади (часом навіть вигадані).

Коли жінка-Козеріг стикається з цим поведінкою свого чоловіка, вона відразу ж починає або вирішувати проблему, через яку у чоловіка-Рака зіпсувався настрій, або намагається його розворушити, розбурхати, розвеселити. Але, виявляється, що даними поведінкою вона робить дуже велику помилку. Чоловік-Рак в моменти переживань чекає не вирішення проблем, а участі та підбадьорення. У цей час не існує нічого головніший, ніж він сам зі своїми почуттями. У результаті, жінка-Козеріг, намагаючись допомогти чоловікові-Раку, сама стає скривдженої на нього.

Особливо важко буває, коли чоловік-Рак ховається в свою нірку і переживає труднощі мовчки. Жінка-Козеріг теж не любить зайвих слів, але, коли виникають проблеми, намагається їх обговорити і конструктивно вирішити. А що коїться в душі у її чоловіка, їй зрозуміти надзвичайно складно.

За гороскопом сумісності Козерога і Раку, щоб у родині панувала гармонія, жінці-Козерогові доведеться навчитися розуміти свого чоловіка, а для цього потрібен талант психолога і… терпіння. Що стосується останнього, то жінці-Козерогові його не займати. Дайте час, щоб чоловік-Рак навчився вам довіряти, і тоді він охоче буде ділитися з вами своїми почуттями. Його замкнутість стосується лише сторонніх людей, а з близькими він охоче обговорює свої переживання. У цей час дуже важливо не обривати його, не показувати, що вам це абсолютно не цікаво, і не намагатися відразу ж вирішити проблему. У відносинах з чоловіком-Рак найкращою допомогою буде просто уважно вислухати його і виявити повагу до його почуттів.

Ще одне, про що неодмінно варто згадати, так це про вибачення. Трапляється так, що у чоловіка-Рака раптово зіпсувався настрій, а жінка-Козеріг зайнята важливими справами і вимушено проігнорувала це. Не залишайте вибачення на потім. Люди, народжені під знаком Рак дуже злопам’ятні. Крім того, минулі образи для них так само важливі, як справжні. Може статися таке, що після багатьох років, чоловік-Рак впаде в тугу, згадавши цей епізод Вашої неуваги.


Залишити відгук