Сумісність Жінка Козеріг Чоловік Овен в Любові

З вигляду неможливо уявити, що ці двоє, чоловік-Овен і жінка-Козеріг сумісні настільки, щоб створити сім’ю або завести любовні стосунки. У ранньому віці жінка-Козеріг це безглузда і скандальна особа, Овен таких дам побоюється, що йому з ними не комфортно.

Жінка-Козеріг може залучити Овна лише у зрілому віці. Набравшись життєвого досвіду, мудрості, скандальність зміниться на зарозумілість, і гордовитість. Такі якості можуть зачепити цікавого Овна. Після тридцяти жінка-Козеріг, вважає себе вправі повчати, давати поради, навіть якщо її знання поверхові. Жінка-Козеріг цінує стабільність і безпеку, як ніщо інше. Успішний і вселяє впевненість чоловік-Овен буде викликати у неї захоплення, вона докладе максимум зусиль по завоюванню його серця.

Найбільше у справах, Овен не виносить тотальний контроль, не любить копатися в деталях, робити тонкі розрахунки, виводити глибокі міркування. Козеріг має надмірним почуттям відповідальності, вона здатна тримати руку на пульсі, володіти ситуацією, все підпорядковано її контролю. Ніколи ця пара не побудує відносини в робочій обстановці. Якщо Овен начальник — він не ризикне заводити любовну інтрижку з жінкою-Козеріг. Але йому, владному і пихатій Овну лестить підпорядкування Козерога.

Жінка-Козеріг, красива, розумна і надзвичайно приваблива. У плані близькості, їй подобається приміряти ролі послушниці, неприступною діви і розпущеної дівиці. Пара не буде об’єктом для обговорення, в їх союзі немає пристрастей і бурхливих емоцій. Жінка-Козеріг не з тих, хто стане обсипати компліментами і зізнаннями в любові свого обранця. Чоловік-Овен, цілком може її зацікавити, якщо він забезпечений, могутній, займає високий пост.

Чоловік-Овен, буде йти до кінця, доб’ється розташування коханої, постарається розтопити крижане серце. Його тягне до незрозумілої, на перший погляд дівчини, вона для нього, як невідома таємниця. Жінка-Козеріг, не оцінила наполегливість Овна, ризикує втратити шанувальника. У разі дрібних інтриг Овна, жінка-козеріг не стане розігрувати трагедію, відкритих зрад і знущань не стане терпіти і прощати.

Овен, одного разу, дізнавшись різкість, холоднокровність Козерога, не стане давати привід. Сама жінка-Козеріг у відносинах вірна, завжди в першу чергу керується розумом, а потім серцем. Якщо чоловік-Овен зв’яже свою долю з красунею Козеріг, через роки, її невгасима молодість і краса, стануть предметом гордості.

По сумісності Жінка-Козеріг і Овен-чоловік складають хорошу пару. Цей союз обіцяє бути міцним. Чоловік-Овен дуже амбітний, і для нього понад усе стоїть робота, а жінку-Козерога це влаштовує і вона у всьому його підтримує. Всі свої кар’єрні плани та устремління вона з легкістю перекладає на чоловіка-Овна, а сама стає для нього ніжною і турботливою дружиною, вірним соратником і другом. Крім того, жінка-Козеріг може не лише чудово вести домашнє господарство і піклуватися про дітей, але і допомагати своєму Овну в його роботі. Також у цих двох гарна сексуальна сумісність, яка робить їх відносини ще тепліше.

Вийшовши заміж за чоловіка-Овна, жінка-Козеріг знаходить вірного лицаря, а чоловік-Овен — надійний тил, помічника, друга і хорошу дружину в одній особі. В сімейне життя чоловік-Овен привносить свій ентузіазм і натхнення, а жінка-Козеріг — завзятість і стабільність. Разом Козерогу та Барана багато по плечу і вони з легкістю опановують одну вершину за іншою.

І жінка-Козеріг і чоловік-Овен – обидва сильні та впевнені у собі люди. У компаніях поводяться не надто общительно і намагаються не привертати до себе уваги. Вони не лицемірять, але і не обдаровують своїм теплом оточуючих. Але, якщо вони займаються екстремальними видами спорту, то в таких випадках ця пара, спираючись один на одного, стає провідною. Активний відпочинок – це те, чого потребують обидва.

Козеріг стабільна і вміє зберігати придбане, тому підкорені вершини з плином часу не зникають в нікуди, а стають частиною сімейного благополуччя цієї пари. Коли чоловік-Овен самотній, він являє собою воїна, завжди готового до бою й перемоги, але його «добро» уміщається у дорожній сумочці. А от коли поруч з чоловіком-Овном знаходиться жінка-Козеріг, він відразу ж перетворюється в воєначальника, командира полку, який завжди повертається з видобутком в свій будинок. А там його зустріне любляча дружина, яка обігріє, нагодує, залікує рани і мудро розпорядитися принесеної «здобиччю», щоб примножити статки.

В сексуальних відносинах сумісності Козерога і Овна можуть бути труднощі в самому початку відносин. З роками вони вчаться розуміти, що потрібно один одному і гармонізують цю сферу. Жінка-Козеріг з роками не втрачає своєї привабливості для чоловіка-Овна, так і об’єктивно її чарівність і сексуальні апетити розквітають ближче до 30 років і не слабшають потім довгий час.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Козеріг і Овна в тому, що жінка-Козеріг звикла будувати своє життя, не поспішаючи, і за заздалегідь продуманим планом, а у чоловіка-Овна цей процес проходить безладно, хаотично, стрімко, з вибухом і тріском, громом та блискавкою. Темперамент, риси характеру і вдача у жінки-Козерога і чоловіка-Овна абсолютно несхожі, що вносить у їх сімейне життя періодичні іскрометні бої. Обидва знака «рогаті», і хто кому роги обломит — передбачити дуже важко. Але очевидно одне: жінка-Козеріг у цьому союзі відчуває себе, як скеля, про яку безперервно б’є океанська хвиля під час прибою.

Періодично жінці-Козерогові здається, що для чоловіка-Овна не писані жодні правила. Він зовсім не стримує своїх почуттів та емоцій при спілкуванні з сусідами, співробітниками ЖКГ, своєї і вашої ріднею, а наслідки природно дістаються жінці-Козерогові. Змінити імпульсивного чоловіка-Овна неможливо. Але, як змусити його рахуватися з правилами та порядком? Адже іноді те, що він вважає щирістю і безпосередністю, виглядає з боку як руйнівного цунамі. Його натиск шкодить не тільки його відносин з оточуючими, але й вашим. Він не може вести себе спокійно, абсолютно не стриманий і довіряє своїй силі в тих ситуаціях, де краще все ж покластися на правила і закон.

За гороскопом сумісності Козерога і Овна, щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Козерогові доведеться вивчити свого чоловіка, і перенаправляти його енергію. Чоловіком-Овном управляє Марс і йому просто необхідна активна діяльність. Тому ні в якому разі не можна обмежувати, необхідно лише переорієнтувати.

Також, жінка-Козеріг може взяти на себе частину контактів. Наприклад, якщо потрібно отримати список необхідних документів, конструктивно вирішити питання з сусідкою – жінка-Козеріг зможе зробити це краще Овна, принаймні, швидше і спокійніше. А ось сила і натиск чоловіка-Овна можуть дуже стати в нагоді при спілкуванні з бригадою будівельників. Там волати до правил та порядку марно, зате голосний і впевнений голос, а може бути, і стук кулаком по столу, ефективно вирішить проблему.

Жінки-Козерога варто пам’ятати, що Овен – велика дитина і любить гру. Як тільки він зрозуміє, що ділові комунікації – це всього лише гра за певними правилами, він із задоволенням почне їх освоювати.


Залишити відгук