Жінка Козеріг – Характеристика знака Зодіаку

Стихія Козерога – земля, тому представниці цього знака Зодіаку мають розважливим і практичним розумом. Це цілеспрямовані і терплячі особистості, які виділяються з натовпу своєю відстороненістю. Знак поєднує в собі легкий смуток і дивовижну життєву енергію. Все життя ці дами прагнуть до фінансової стабільності та незалежності. Але жінки Козероги не настільки меркантильні, як може здатися. У важкій ситуації, вони завжди допоможуть. Їх поради на вагу золота – жінки Козероги реалістичні і дивляться на світ без рожевих окулярів. У жінки Козерога не багато друзів, зате всі вони надійні і вірні, як і вона сама. З ними нелегко спілкуватися — вони прості й наполегливі. Жінку Козерога неможливо переконати.

Астрологічна характеристика виділяє кілька якостей, що визначають натуру жінки Козерога: терпіння і працьовитість, скритність і материалистичный погляд на життя, схильність до депресій і розважливість у всіх сферах. Знак звик ставити перед собою реальні цілі і досягати бажаного.

Жінка Козеріг приходить до успіху поступово, крок за кроком підкоряючи нову вершину. Здається, що вона не проявляє ініціативи і топчеться на місці, але через роки стає видно приголомшливий прогрес. Жінка, яка народилася в цей період, ховає своє честолюбство і нерідко виявляється на друге, а то і на третіх ролях. Тим сильніше буває здивування оточуючих, коли Козеріг обходить всіх суперниць.

Представниці цього знака Зодіаку рідко мріють, і всі їхні устремління пов’язані з реальними досягненнями та фінансовим благополуччям. Козеріг любить усе планувати і прораховувати, вона ретельно оцінює ризики як у професійній сфері, так і в особистому житті.

Ця жінка терпляча і витривала, не боїться позбавлень і тимчасових труднощів. Якщо несприятливий період затягнеться, то знак може втратити віру в себе і впасти в депресивний стан. Шопінг, солодощі або відпочинок не допомагають їй прийти в хороший настрій. Єдиним стимулом може стати нова мета або загроза вже наявних досягнень.

Знак дуже цінує компліменти, але тільки зроблені від душі. Жінка Козеріг прагне не тільки визнання своїх заслуг у матеріальній формі, але і суспільного схвалення. Критику вона сприймає погано, їй не потрібні чужі поради та рекомендації.

Жінка-Козеріг володіє ефектною зовнішністю, має виразні риси обличчя. Жінки цього знаку Зодіаку дивним чином вдається надовго зберегти красу, молодість і енергійність. Для оточуючих вона завжди правильна, ідеальна, не покаже негараздів в особистому житті, ні в кар’єрі. З віком вона тільки розквітає і стає привабливішим.

В гардеробі Козерога рідко можна зустріти яскраві або зухвало сексуальні речі. Представниці цього астрологічного періоду воліють перевірену класику, поєднуючи її з мінімальним макіяжем. Козероги жіночої статі зазвичай невисокого зросту і худорлявої статури. Їм властиві загострені риси обличчя і серйозний вигляд.

У дитинстві дівчинка Козеріг піддається безлічі небезпек у вигляді травм і хвороб. З віком фізичний потенціал неухильно зростає, а імунітет підвищується. Більшість проблем зі здоров’ям у знаку зумовлено частими затяжними депресіями, невмінням відпочити і відволіктися від усіх справ.

Професійна характеристика каже, що робота — головна любов більшості жінок Козерогів. Кар’єрі вони готові присвятити весь час і сили, часто навіть на шкоду своєму здоров’ю і близьким людям. Знак реально дивиться на світ і розуміє, що щастя в курені буде недовгим. Тому прагне якнайшвидше домогтися стабільного фінансового становища. Крім того, Козеріг не любить зміни і робить все, щоб надовго затриматися в одному робочому колективі.

Представниця цього знаку Зодіаку цінує свою роботу, але змінить її, якщо зрозуміє, що тут немає можливості для кар’єрного та фінансового росту. Жінка Козеріг хоче влади, хоч і вміло приховує це від оточуючих. Керівником вона стає тільки завдяки старанній праці, а не інтриг і присвоєння чужих заслуг.

Жінок цього знака підходять професії юриста, адміністратора або керуючої. Козеріг впорається з найбільш складною і відповідальною роботою, тому знак часто кидають на завідомо провальні ділянки та відділи. І що дивно, представниця цього астрологічного періоду з честю знаходить вихід з будь-якого глухого кута. З Козерога вийде відмінний кухар, архітектор, ландшафтний дизайнер. Але професія повинна приносити гроші і бути шанованою в суспільстві.

Характеристика жінки Козерога говорить про те, що вона залишається материалисткой навіть в особистих стосунках. Цей знак Зодіаку не цурається любові, але не дає почуттям взяти гору над розумом. Втім, в юності дівчина може закохатися без пам’яті під впливом пориву вийти заміж. Ранній шлюб буде міцним тільки за умови, що чоловік зможе відповідати високим вимогам дружини і разом з Козерогом буде рухатися вперед.

Незважаючи на стриманість поведінки і прохолоду в спілкуванні, усередині жінки цього знака Зодіаку кипить сексуальна енергія. Її чуттєвість прокидається ще в підлітковому віці, іноді стаючи причиною раннього заміжжя. Але більшість дівчат Козерогів все ж віддають перевагу насолоджуватися особистою свободою, змінюючи одного сексуального партнера за іншим. У суспільстві представниця цього астрологічного періоду веде себе, як англійська леді, але в ліжку не бачить обмежень.

Для шлюбу жінка Козеріг вибирає солідного і надійного чоловіка з високим соціальним статусом. Астрологічна характеристика стверджує, що заради вигідною партії знак може відмовитися від коханого, але безперспективного, людини. Сімейне щастя для Козерога невіддільне від кар’єри чи бізнесу, тому чоловікові не варто перешкоджати дружині в прагненні заробляти гроші і будувати кар’єру.

Жінка цього знаку Зодіаку завжди рухається вперед і самовдосконалюється. Такими ж, на її думку, повинні бути чоловік і діти. Вона не стане довго жити з чоловіком, який буде тягнути її вниз або просто валятися на дивані. Частою причиною для сварок стає емоційна холодність і замкнутість Козерога. Чоловік може мучитися в здогадках, думаючи, чому зіпсувався настрій у дружини. У той час як вона буде в самоті страждати від нудьги.

Енергії Козерога вистачить не тільки на роботу, але і на зразкове утримання будинку. Скрізь ідеальна чистота, мешканці та гості смачно нагодовані, а у кота зав’язаний бантик — таким бачить і робить свою оселю жінка цього знаку Зодіаку.

До своїх дітей мама Козеріг найчастіше буває сувора, намагаючись дати їм класичне виховання. Діти зростають працьовитими, дисциплінованими і успішними, але недолюбленими. Мати не може зрозуміти їх почуттів, тому їй рідко вдається налагодити емоційний контакт з ними. Козерогові коштує менше завантажувати дітей справами та обов’язками, а просто пограти або поговорити з ними.


Залишити відгук