Сумісність Жінка Рак Чоловік Діва в Любові

Пара чоловік-Діва і жінка-Рак ніби створена один для одного. Їх відносини наповнені гармонією і задоволенням. Їх погляди на багато аспектів життя збігаються, розбіжності виникають вкрай рідко. Обидва цінують в партнері надійність, стабільність, взаємну підтримку у важкі моменти життя.

Чоловік-Діва відкриє для себе жінку Раку не тільки як красиву, привабливу особу, але і дружнє плече, здатність підтримувати рівень рівних відносин. В кожній людині є недоліки, або риси характеру відмінні від характеру партнера. Тому парі доведеться зіткнутися з невеликими труднощами, але загострювати на них увагу навряд чи варто. Чоловік-Діва працьовитий, наполегливий, в його родині ніколи не буде бідності та нестачі. Він втілення істинного мисливця, який прагне отримати максимальну вигоду з будь-яких пропозицій або можливостей.

Роль жінки-Рака це господиня, берегиня вогнища, здатна створювати приємні умови життя, розподіляти матеріальні ресурси родини. У її думках завжди є мрії, де вона виконує важливу і більш значиму роль для людей, суспільства і зокрема близьких. В її дусі організовувати романтичні вечори, злегка змушуючи чоловіка ревнувати до оточуючих суперникам, підтримувати в ньому постійний інтерес до своєї персони. У будь-якому разі стосунки їх мають відтінок ніжності, ідилії, дбайливого ставлення один до одного.

Розуміння з півслова і спорідненість душ це незаперечна риса пари. Жінка – Рак в душі ватажок, їй хочеться займатися власними інтересами, не бути в підпорядкуванні. Її прагнення до незалежності в професійному відношенні дещо дивують чоловіка Діву. Зовні це слабка і не наполеглива жінка, але якщо того вимагають обставини, то в ній прокидається справжній воїн, борець. Непомітно для Діви, жінка-Рак зможе заволодіти його думками, розумом так, що він починає діяти відповідно до її сприйняттю ситуації.

В союзі пара буде отримувати один від одного ті якості, які їм хотілося б мати. Чоловікові — Діві завжди бракує делікатності, ніжних зізнань, романтичних проявів, саме цю нішу з задоволенням займе жінка Рак. Вона здатна зробити життя чоловіка казкою, в якій він буде почувати себе лицарем, героєм, а вона тендітна жінка його принцеса. У житті їм не доведеться один одного терпіти або переробляти, так як жити вони будуть легко та у взаємному розумінні. До шлюбу підійдуть з усією серйозністю і відповідальністю і пронесуть своє почуття любові і поваги через все життя.

По сумісності жінки-Раку і Діви-чоловіки — в цьому союзі партнери мають всі шанси знайти свою другу половинку. Правда, дуже вже пристрасними ці відносини не назвеш, зате практичних чоловіка-Діву і жінку-Раку об’єднують схожі погляди на життя, грунтовність, бережливість і прагнення створити міцну сім’ю. Цей союз, дещо нудний, але більш ніж влаштовує і Рака, Діву.

У чому вони схожі, а различающимися рисами добре доповнюють один одного. Тому в парі майже не буває сварок і панує взаєморозуміння. Якщо вони і сваряться, то рідко і непомітно для оточуючих: обидва – не прихильники «іспанських пристрастей».

Спочатку, при знайомстві, обережні партнери можуть дуже довго придивлятися один до одного, зате після укладення шлюбу їх спільне життя найчастіше буває дуже дружною і комфортною. Чоловік-Діва здатний трудитися на благо сім’ї, а жінка-Рак — виховувати дітей і підтримувати ідеальний затишок в будинку. Правда, в побуті чоловік-Діва часом буває занадто вимогливим і прискіпливим, проте до цих сварок у їх дружній родині справа майже ніколи не доходить.

Пара жінка-Рак і чоловік-Діва з боку зовсім не виглядає ідеальною парою, але, головне, щоб партнери відчували себе комфортно один з одним. І чоловік-Діва, і жінка-Рак не люблять бути в центрі уваги, дуже обережні, уникають сумнівних і просто яскравих витівок. Це милі, спокійні, тихі люди. Іноді можуть проявляти себе істерично і в колі близьких людей можуть показувати свій характер, демонстративно ображаючись на когось, чи один на одного. Обидва люблять викликати жалість.

Чоловік-Діва у відносинах з жінкою-Рак отримує максимум турботи і уваги, а також безпечну романтику і можливість відпочити від складної реальності. Рак знаходить в чоловікові-Діві схожого на неї, розуміє, але більш практичного і надійного людини. Для неї цього достатньо, щоб відчувати себе спокійною.

В сумісності Раку-Діви спостерігається така тенденція — якщо у них є спільний побут, то з часом вони стають заможними, однак для великого багатства їм не вистачає розмаху, зате працювати і заощаджувати вони вміють. У цьому шлюбному союзі зустрічаються тверезий інтелект чоловіка-Діви з гарячим серцем і пристрасними почуттями жінки-Раку, і холодний раціоналізм, гола реалістичність Діви з сверхбарскими почуттями, необмеженою фантазією і яскравою, живою уявою Раку.

Правда, в цьому союзі ніжне любовне белькотання не в моді, бо тут царюють ділові розмови, реальні думки та ідеї, плани та наміри, практична діяльність на користь справи. Але зате обидва партнера забезпечені і духовними потребами, і матеріальними благами.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Діва в тому, що чоловік-Діва не знає міри в причіпках і критиці, хоча зовні виглядає мирним і приємною людиною, а жінка-Рак дуже чутливий до зауважень, і бездушний чоловік-Діва сипле ними, як з рогу достатку, чим дуже сильно ранить Раку. В його жартах відсутня доброта, зате повно дріб’язкових причіпок. Адже жінка-Рак довго пам’ятає образи, і вони накопичуються і накопичуються, поки Діва не виявляє поряд з собою ненавидящую його жінку, яка в кращому випадку піде, в гіршому – ще й помститься.

Складнощі можуть бути і з грошима. Обидва знака практичні, і якщо чоловік-Діва буде тягнути ковдра на себе, мрійлива жінка-Рак може за його спиною зібрати собі непоганий запас на чорний день. За гороскопів сумісності Раку-Діви — для того щоб зберегти гармонію в сім’ї, жінці-Раку, як це не дивно, необхідно влаштувати скандал чоловікові-Діві, якщо він перегне палицю в критиці.

Чоловік-Діва мирний по натурі і не любить сварки і сандали тому, він буде відточувати свою дотепність на кому-небудь іншому, якщо буде знати, що жінка-Рак не дасть себе в образу. Чоловік-Діва не бореться за владу і легко йде на поступки, але ось з чим реально доведеться змиритися жінки-Раку, так це з тим, що Діва не так романтичний і сприйнятливий, як вона.

Для того, щоб не було суперечок у фінансових питаннях, жінки-Раку треба показати своєму партнеру, що вона економна і не гірше за нього справляється з домашнім господарством. Коли чоловік-Діва побачить, що у нього і його дружини-Раку загальні цілі, він не буде контролювати її витрати і обов’язково прислухається до її порад, а то і зовсім віддасть їй управління спільними грошима.


Залишити відгук