Сумісність Жінка Рак Чоловік Тілець в Любові

Про сумісність чоловіка-Тельця і жінки — Раку можна сказати, ідеально доповнює один одного пара, про таких кажуть, «два чоботи пара». Обидва хазяйновиті, прихильники комфортних умов життя, в їх домі панує чистота і затишок, жінка-Рак завжди балує своє сімейство чимось смачненьким, її переповнює фантазія і експерименти на кухні.

Телець і Рак, будують свій союз на спокійних нотах, без спалахів, бурі і скандалів, це вони обходять стороною. В моменти гніву партнера, тримаються подалі, щоб не загострювати ситуацію. Телець любить проводити час у колі сім’ї, вміє забезпечувати свою сім’ю матеріальним достатком. Його турбує майбутнє дітей, задоволення запитів красуні дружини. Він відданий кровних зв’язків, ніколи не залишить батьків без підтримки, шанує і поважає сімейні традиції.

Жінка знаку Рак господарська, розумна, лагідна натура. У неї прекрасний смак, вона часто змінює оформлення кімнат, вона любить все переробляти на модний манер. В її будинку все за останнім словом техніки, все найкраще. Жінка-Рак, людина любить себе, ніколи себе не ущемить, не стане працювати від світанку до заходу. Їй властива підозрілість, прискіпливість до дрібниць, вимоглива до свого зовнішнього вигляду. Молода жінка-Рак до заміжжя, багато часу присвячує навчанню, їй подобається займатися спортом, вона завжди стежить за своєю фігурою. Їй притаманні щедрість, ставлення відкрита душа. Вона комфортно відчуває себе в компанії незнайомих людей.

Прикметна риса, вона віддана старих речей, не дивуйтеся, якщо у неї вдома знайдете антикварну річ і дорогу серцю, бабусину скриньку. Чоловік-Телець на любовні відносини йде обережно. В його біографії немає швидкоплинних романів і відносин на одну ніч. Тільця зачарує благополучна, вселяє довіру жінка-Рак. Її жіночність зводить з розуму Тільця, він буквально тане в обіймах ніжності і чуттєвості в руках цієї жінки.

Рак підкорить Чоловіка-Тельця своєю інтелігентністю, вихованістю, манерою спілкування, прагнення до заможного і ситого життя. До одруження обдуманий і зважений підхід, завдяки легкому «підштовхуванню» жінки — Раку. У парі, обидва знака вірні своєму партнеру. У їх відносинах немає місця фальші, обману, зради.

Надто прив’язані один одного, обидва прагнуть до щасливого життя. Вони не скандальні, в міру ревниві, адекватні в поглядах на життя і взагалі, тут проявляється висока сумісність знаків Зодіаку. Союз чоловіка-Тельця і жінка-Рак вважається вдалим, тримається на міцній, але не палкої любові, на бажання обох спокійною і стабільною життя.

По сумісності жінки-Раку й Тельця-чоловіки — між ними можуть утворюватися й існувати прекрасні взаємини, повне розуміння — надійна запорука твердого фундаменту, як для самого шлюбного союзу, так і для подружніх стосунків і сімейного життя. У них дуже багато загального. Обидва люблять домашній вогнище, мріють про власному будинку — затишний і комфортабельний, про садку з квітковими клумбами, огородик і т. д. Якщо Рак і Телець візьмуть під більш суворий контроль негативні риси свого характеру і вдачі, накладуть заборону на впертість і непослух, тоді їх подружні відносини можуть стати міцним союзом «на століття», в якому обидва партнери по-справжньому люблять один одного.

Жінка-Рак по натурі домувальниця, а господарський чоловік-Телець прагне до стабільності і благополуччя, так що обидва можуть повною мірою оцінити вірність, сталість і затишок сімейного вогнища. В цьому союзі кожен з них знаходить турботливого і вірного супутника життя, на яку можна в усьому покластися. У жінки-Раку і чоловіка-Тельця гарна сексуальна сумісність, крім того, вони обидва чекають від шлюбу приблизно одного і того ж: затишку, тепла, стабільності і комфорту. Їх відносини і в любові, і в сім’ї можуть стати для них практично ідеальними!

Почуття взаємної симпатії між ними, як правило, виникає досить швидко, хоча спочатку їх взаємовідносини будуються тільки на дружній основі. Тверезий реалізм чоловіка-Тельця заспокійливим чином впливає на розбурхане уяву жінки-Раку.

За законом природи, кожну людину приваблює у своєму партнері те, що йому самому не вистачає, що могло б його доповнювати. Раки швидко приходять у зневіру, пасують і відступають від своєї мети через відсутність завзятості й витримки, витривалості і наполегливості, особливо на більш довгих життєвих дистанціях. Ось тут-то їх єдиною надією і спасителем може стати чоловік-Телець, в достатку наділений цими якостями характеру. А почуття обов’язку і обов’язки у Тельця, завжди відзначені тільки «печаткою надійності», а це саме те, що так необхідно для Раку і спільної з нею життя.

Багатьом може здаватися життя в сумісності Раку і Тельця нудною та одноманітною. Але, вони щасливі у своєму «раю для двох» — міцні відносини і затишний будинок – це головне, що для них важливо. Чоловік-Телець виступає для жінки-Раку надійної кам’яною стіною, за якою можна сховатися від стресів. Вважається, що Телець – один з кращих партнерів для жінки-Раку.

Девіз цього союзу – міцність. Ці люди завжди намагаються бути разом, після роботи поспішає додому. З дітьми, як правило, теж хороші стосунки, адже своєї любові вони віддали їм сповна. Жінка-рак і чоловік-Телець разом планують своє майбутнє, разом відпочивають і з задоволенням збирають гроші на щось необхідне.

Складнощів в парі жінка-Рак – чоловік-Телець небагато. Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Рак-Телець криється в характері жінки-Рак. Вона емоційно нестабільна і має схильність до драматизації або нагнітання обстановки. Чоловік-Телець – земний знак, тому йому досить складно зрозуміти жіночі натяки, підтекст і перепади настрою. А це, відповідно ображає жінку-Рак, яка, з властивою їй интроверсией, запам’ятає цю образу, буде зберігати її і переживати знову і знову, в той час як чоловік-Телець навіть не зрозуміє, що він зробив або сказав щось не так. Добре те, що Телець є єдиним із усього Зодіаку, хто спокійно переносить всі душевні кризи Раку без шкоди для стану власної душі.

Бувають випадки, коли чоловік-Телець може почати вважати жінку-Раку своєю власністю, проявляти надмірну ревність. Звичайно, подібне ставлення до себе жінка-Рак переживає особливо важко. Жінка-Рак і чоловік-Телець зосереджені в своєму світі для двох. Телець не терпить «сторонні особи», колишніх друзів і подруг. Вони негайно викорінюються. Це є підступним підводним каменем у цих відносинах. З часом це може обернутися або нудьгою і втомою один від одного.

За гороскопів сумісності Раку-Тільця, головне, що необхідно зрозуміти жінці-Раку, так це те, що не можна дозволяти чоловікові-Тельцю ставитися до себе як до власності. Телець сприймає це як слабкість і згодом перестане поважати таку партнерку.

Також жінки-Раку необхідно зрозуміти і прийняти якусь приземленість чоловіка-Тельця. Необхідно навчитися прямо, але м’яко говорити йому про те, що вам не подобається або чого ви хотіли б. Не чекайте від Тельців проявів телепатичних здібностей. Якщо Ви самі йому не скажете, він ніколи не здогадається. Багатьох неприємних переживань вдасться уникнути, якщо ви будете готові до того, що на ваші сентиментальні спалаху або депресії чоловік—Телець не відреагує. Це зовсім не означає, що він вас розлюбив, просто він вас не розуміє.

Для збереження сімейної гармонії жінки-Раку і чоловіка-Тельця необхідно мати особисті «зовнішні» інтереси. Це допоможе залишатися завжди цікавими один для одного. До того ж, невелика ревнощі чоловіка-Тельця до інтересів жінки-Раку піде тільки на благо відносин у цій парі. Також це допоможе уникнути типових проявів кризи середнього віку у чоловіків.


Залишити відгук