Сумісність Жінка Рак Чоловік Скорпіон в Любові

Відносини між чоловіком Скорпіоном і жінкою Рак починаються з прихильності, звички один до одного. Часто проводячи час разом, вони знайдуть можливість створити прекрасні любовні відносини. Їх зовнішня холодність для оточуючих лише хороша маска, яка зникає наодинці за закритими дверима. Обидва не терплять демонстрації своїх відносин, афішування почуттів і любовної бурі.

Чоловік Скорпіон спокійний, розсудливий, розважливий чоловік. У союзі чоловік Скорпіон знайде в своїй обраниці так не достающую йому ніжність, жіночу ласку, природну жіночу красу, він буде милуватися своїм скарбом, охороняти від негараздів і піклуватися немов про «маленьку дівчинку». Ця пара, здатна практично на рівні невидимого зв’язку чуйно чути настрій і бажання партнера, по істині, створена один для одного.

В союзі кожен з партнерів, буде вивчати, промацувати натуру обранця, бажаючи розібратися в його душі, буквально читати його думки, розуміти на відстані. При цьому взаємна прихильність не стане їм нудна, в таких близьких стосунках вони обоє щасливі і задоволені. Неприємні моменти, які можуть засмучувати обох, це запальність, лютий гнів, чоловіка Скорпіона. В його дусі зопалу наговорити багато образливих, несправедливих слів на адресу вразливої жінки Раку.

Жінка Рак вразлива, чутлива, приймає слова несправедливості занадто близько до серця, це може призвести до довготривалої замкнутість, закритість і небажання йти на примирення. На щастя, жінка Рак цілком може зупинити і загасити конфлікт в самому його початку. Вміє дипломатично і делікатно закрити тему, обійти спалах злості чоловіки.

Жінка знаку Раку природжена господиня, мати, берегиня домашнього вогнища. Їй чудово вдається поєднувати домашню роботу, виховання дітей, і розвиватися в цікавій сфері, займатися реалізацією власних проектів. Жінка Рак терпляча, готова закрити очі на велелюбність Скорпіона, прощаючи йому швидкоплинні інтрижки і захоплення. Розсудлива жінка, здатна згорнути свої амбіції на користь збереження сім’ї, заради дітей. Для неї сімейні цінності, чоловік і діти важливі, вона рідко вирішується на розлучення.

Фактор, який здатний змусити Раку прийняти рішення про розрив, це принизливі дії, грубе звернення до неї. На щастя чоловік Скорпіон не з деспотичних людей. Зірки запевняють, що пара чоловік Скорпіон і жінка Рак можуть стати щасливими, але при певних умовах. Для того щоб досягти гармонії і щастя, чоловікові Скорпіону необхідно регулярно доводити свою відданість, надійність, міцну любов і прихильність. Жінка Рак здатна оцінити благородство, любов і вірність партнера, у свою чергу вона збереже спокій і ідилію в сімейних відносинах.

По сумісності жінки-Раку і Скорпіона-чоловіки — це гарне й цікаве поєднання. Чоловіка-Скорпіона і жінку-Раку, як правило, тягне один до одного, їм добре удвох, і відчуття новизни може не пройти навіть через рік близьких відносин. Їм цікаво перебувати разом, адже ніхто ніколи не зрозуміє їх так, як розуміє партнер. Чоловік-Скорпіон, зустрівшись з жінкою-Раком і відчувши в серці стрілу Амура, без зволікання спрямовується до законного шлюбу. А якщо партнер вже зайнятий, то він буде тихо і спокійно, смиренно чекати «свого часу».

В парі Рак-Скорпіон будь-які життєві проблеми відпадають самі собою. Єдино, з чим Рак завжди і постійно повинна зважати, так це з ревнощами Скорпіона, — з монолітністю непорушних поглядів, думок, переконань, яких не сдвинешь з місця, не зміниш, не зруйнуєш. Не дай Бог розгорітися вогню ревнощів, загасити його дуже і дуже важко, а в подальшому вже не допоможуть ні клятви, ні запевнення. А, результат виявиться сумним і гірким для обох сторін.

З боку пара жінка-Рак і чоловік-Скорпіон здається спокійною, стабільної та благополучної. Але, всередині самої пари вирує пристрасть. Вони чуттєві й чутливі, але вважають за краще не демонструвати свої емоції в присутності сторонніх. Жінка-Рак і чоловік-Скорпіон, ніби знайшли свою другу половинку. Вони — дві частини одного цілого. Їх об’єднують загальні інтереси, схожі темпераменти. Навіть недоліки у них однакові. Один для одного вони є друзями, коханцями і партнерами.

Для обох велику роль грають діти, їх виховання, а також сімейні цінності та традиції. Вони дбайливо зберігають старі альбоми, листи і вечорами разом люблять їх переглядати і віддаватися спогадам. У своїй сім’ї, вони знаходять розуміння і підтримку. Так як в парі Скорпіон-Рак сумісності, багато спільного, то вони завжди можуть домовитися. Обидва досить ревниві, однак розуміють почуття один одного, тому намагаються не давати партеру приводів для ревнощів.

Складностей у цій парі трохи і при бажанні вони легко переборні. В першу чергу, в цій парі жінка-Рак страждає від холодності чоловіка-Скорпіона. Жінки-Раку дуже важливо знати, що її люблять, Скорпіон прагне демонструвати їй свої почуття, але, на думку Раку, недостатньо часто. В результаті цього жінка-Рак може образитися і замкнутися в собі. Жінка-Рак звикла переживати образи мовчки, але цього краще не допускати.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Скорпіона в тому, що чоловік-Скорпіон — боєць, він уперто йде вперед і налаштований на битви вселенського масштабу, а для жінки-Раку на першому місці стоять проблеми вдома і комфорт. Своїми бурхливими спалахами емоцій і пекучої ревнощами Скорпіон може боляче ранити Раку, вона ж схильна заганяти свої образи всередину.

Чоловік-Скорпіон цінує в своїй обраниці таємницю, яку неможливо до кінця розгадати. Тому не демонструйте Скорпіону свою залежність від нього. І жінка-Рак і чоловік-Скорпіон – досить ощадливі й не люблять витрачати гроші на дурниці. Але, це вносить у їхнє життя нудьгу і рутину. Необхідно дозволити собі іноді розслаблятися, наприклад, влаштовувати романтичний вечерю, на який, зрозуміло, доведеться витратитися.

Крім того, обом партнерам, схильним засиджуватися вдома, слід зрідка виходити в «світло». За гороскопів сумісності Раку-Скорпіона — гармонія у цьому шлюбному союзі, в основному, створюється, підтримується і залежить від жінки-Раку, яка більше «думає» серцем, ніж головою. Вона з щирим майстерністю створює ту атмосферу будинку, той серцевий мікроклімат в сім’ї, який так необхідний її партнеру-Скорпіону.

Важливо, а може бути і головне тут у тому, що обидва партнера, крім гарячих сердець і палких почуттів, випробовують також і сильне бажання, щоб їх спільне життя зберігати як можна довше. Вірність і відданість спільним ідеалам, загальним цілям, як і загальне прагнення до цього є міцним фундаментом даного союзу.

Щоб в сім’ї завжди панувала гармонія не варто жертвувати своїми інтересами заради один одного. Як би вам було добре разом, іноді впускайте в «свій світ для двох» своїх друзів. Не обмежуйтеся товариством один одного, інакше рано чи пізно ви станете, один для одного прочитаною книгою і занудьгуєте. Також різні інтереси будуть підігрівати інтерес до Вас ревнивця-Скорпіона, проте одночасно з цим привчать його до думки, що Вам можна довіряти.

Чоловік-Скорпіон вірний своїй партнерці, тому жінки-Раку не варто влаштовувати йому бурхливих сцен ревнощів, або робити це так м’яко і тонко, щоб це лестило самолюбству чоловіка-Скорпіона і не викликало обурення. Також, жінки-Раку варто зрозуміти темперамент свого партнера і те, що якщо він вам не говорить про кохання кожен день, то це лише тому, що він вважає, що і так все зрозуміло, навіщо зайві слова. Так що його деяка холодність не ознака відчуження, а властивість характеру.


Залишити відгук