Сумісність Жінка Рак Чоловік Стрілець в Любові

Любовний зв’язок чоловіка Стрільця і жінки Раку схожа на гримучу суміш бурхливих пристрастей і взаємних протиріч, особистісних претензій і яскравого темпераменту обох. Що вийде в результаті цієї суміші, який їх чекає фінал, не можуть передбачити навіть зірки. Але прогноз очевидний, буде тяжко і нелегко пережити безліч сцен гніву і люті. Розставання, сльози, романтичні примирення і клятви у вічній любові, цей роман схожий на сценарій до любовної мелодрами. Швидше за все,така буря ніколи не закінчиться і до остаточного розриву справа навряд чи дійде.

Чоловік – Стрілець, в молодості дуже серйозний молодий чоловік, здатний на легковажність, обман, гру, нездійсненні обіцянки. Ввічливий льстец, може «запудрити мізки» кому завгодно. Жінки дуже ласі на веселого, з гострим почуттям гумору чоловіка – Стрільця. Він не буде зберігати вірність, обмежувати свою свободу. На щастя, у зрілому віці, чоловік стане абсолютно готовим до стабільних відносин і з нього може вийти надійний супутник життя.

Жінка – Рак, єдина хто здатний витримати легковажного чоловіка – Стрільця. Вона володіє величезним терпінням, природним самовладанням, не страждає від експресивності Стрільця, поблажлива до нього. Чоловікові – Стрільцеві не завадило б цінувати такі якості своєї обраниці. До розриву стосунків чоловік – Стрілець підходить легко, йому нічого не варто сказати про цьому прямо, уникаючи натяків і недомовок. Однак якщо він так чинить, то кохання дійсно кінець. В іншому випадку, закоханий Стрілець, може пошкодувати про скоєне і незабаром повернутися з покаянням.

Риси характеру кожного зі знаків, досить сильно спотворюються в парі. Чоловік – Стрілець, який ніколи не був ревнивим, раптом стане таким. Раніше він міг безперестанку говорити про серйозні речі і раптом починає глибоко філософствувати про життя. Теж саме відбувається і з жінкою на Рак. Нездатна раніше підкоряться, підкоряться, прощати, у відносинах зі Стрільцем вона стає більш м’якою, поблажливою і лояльною. З рішенням створити сім’ю, серйозні стосунки з майбутнім, зірки рекомендують перечекати до більш зрілого віку, коли пара чогось досягне в житті і знайде життєвий досвід. В такому разі, у пари є всі шанси бути щасливими разом.

Чоловік-Стрілець, як правило, до останнього уникає сімейних уз, жінка-Рак ж відноситься до вибору партнера дуже обережно, тому що випадки, коли доля зводить їх разом, рідкісні. По сумісності жінки-Раку і Стрільця-чоловіки — у цих людей може виникнути інтерес один до одному при першому знайомстві. Але у жінки-Раку і чоловіка-Стрільця занадто різні погляди на життя для того, щоб створити по справжньому міцну сім’ю. Тому для партнерства їм обом доведеться з чим змиритися, від чого відмовитись і неабияк попрацювати над собою. Кожен вирішує сам, чи впорається він з цим, чи доведеться розлучитися.

У спільному житті Раку нерідко ображає прагнення Стрільця якомога менше часу проводити вдома, Стрілець ж сприймає турботу і опіку Раку як обмеження своєї свободи, що може стати причиною скандалів. Якщо чоловік-Стрілець і жінка-Рак хочуть цього уникнути, потрібно навчитися краще розуміти один одного і йти на поступки. Легше утримуються в парі ті Раки і Стрільці, які отримують від цього союзу вигоди. Тому здорова, розумна меркантильність цій парі тільки на користь.

В ідеальній парі чоловік-Стрілець – жінка-Рак панує гармонія і взаєморозуміння. Жінка в цій парі просто розквітає. Чоловік-Стрілець наділений такою потужною енергією, що поруч з ним, жінка-Рак перестає бути замкнутою і обережною, вона мила, привітна й товариська. Причому її характер помітно поліпшується і вона частіше веселиться, ніж сумує. Також, у жінок-Рак поруч з чоловіком-Стрільцем з’являється впевненість у майбутньому. Вона бачить, що у нього вистачить удачі і сил, щоб він зміг захистити її від всяких життєвих труднощів. А щаслива, впевнена жінка-Рак – це жінка, яка робить щасливими і своїх близьких.

В парі Рак-Стрілець сумісності — жінка-Рак дуже дбайливо ставиться до самолюбству Стрільця. Робить все можливе, щоб в побуті все було його гідно. Чоловік-Стрілець любить пишатися і хвалитися, і вона дає йому цю можливість. Він ніколи не упустить випадку з гордістю представити всім люблячу розумницю-дружину, доглянутих дітей і налагоджений побут.

Якщо пара йде по шляху духовного зростання і мало цінує матеріальне, то Стрілець вчить і приносить нові ідеї, а Рак дбайливо їх зберігає і реалізує як щоденний спосіб життя. Крім того, Ракиня – це втілення жіночої інтуїції і чаклунський сутності. Поруч з нею філософські погляди Стрільця стають по-справжньому одухотвореними.

Чоловік-Стрілець володіє тією життєвою силою і енергією, які притягують жінку-Раку і фізично, і духовно, але все ж між ними можуть бути і явні конфлікти і непорозуміння. Їх розрізняють суперечливість і несхожість поглядів і думок, переконань і світоглядів.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Стрільця в тому, що жінка-Рак дуже прив’язаний до будинку, сім’ї та рідним, а чоловік-Стрілець волелюбний, любить подорожувати скрізь і всюди. І навіть, якщо він в даний момент не подорожує фізично, він все одно подорожує віртуально. Його цікавить усе, що відбувається навіть у найвіддаленіших куточках світу. Жінку-Рак це насторожує, а то й лякає. Їй здається, що чоловік-Стрілець раптом одного разу забуде повернутися додому і назавжди піде в пошуках пригод.

Навіть в період зав’язування стосунків, коли жінка-Рак хоче провести час вдома в спокійній романтичній обстановці, чоловікові-Стрільцеві потрібно спілкування і нові враження. Він намагається витягнути її «в світ», ображається на неуважність, критикує за замкнутість. Це додає чуйною і образливою Ракине переживань, адже чоловік-Стрілець, як і всі Вогненні знаки, грубий і прямолінійний. Рак – більш наполегливий знак, ніж Стрілець, і жінка може спробувати «виправити», «перевиховати» Стрільця. Є ризик того, що у неї це вийде. Правда, результат не порадує обох.

За гороскопів сумісності Раку-Стрільця, щоб у родині панувала гармонія, жінки-Раку треба зрозуміти, що широка натура Стрільця вимагає простору. Він не може обмежитися будинком і маленьким колом рідні. Не варто переживати з приводу того, що Стрілець не повернеться зі своїх подорожей. Навпаки, наситившись пригодами його тягне додому, в «тиху гавань». Природно, його більше приваблює гавань із затишком, комфортом і турботливою дружиною, а не туди, де конфлікти, істерики і ревнощі. Щоб Ракиня не ревнувала, їй потрібно розуміти, що саме широкий кругозір Стрільця, його вміння спілкуватися з різними людьми і його інтерес до життя суспільства робить його таким, який він є щедрим, успішним і розумним. Їй же не хочеться бачити поруч скупого і дурного невдахи?

Крім того, чоловік-Стрілець любить бути успішним. А неодмінні атрибути успішної людини – це турботлива і ніжна дружина, розкішний будинок, доглянуті діти. Так що чоловік-Стрілець не тільки не забуде жінку-Рак у своїх мандрах, але і робитиме все, щоб сім’я процвітала, і ні в чому не потребувала.


Залишити відгук