Сумісність Жінка Рак Чоловік Риби в Любові

Прикладом для багатьох є пара чоловік Риба і жінка знаку Рак, як зразок розуміння, щирих і ніжних стосунків. Союз заснований на чуттєвості, спорідненість душ, ідеального розуміння партнера, його думок, бажань, настрою. Причому пара здатна відчувати стан партнера навіть на відстані. Особливо чітко передаються тривожні і гложущие почуття небезпеки або передчуття.

Їх характери різні, але не суперечливі, об’єднує їх прагнення до самопізнання та самовдосконалення, духовного зростання. Чоловік Риба і жінка Рак можуть змінюватися характер, якщо знаходяться довгий час разом. Чоловік Риба серйозний, скромний, меланхолійний чоловік. Він недоверчів, важко йде на контакт з незнайомими людьми. При цьому він має чимало друзів, любить компанії з близькими людьми. У чоловікові Риби жінка – Рак знаходить твердість, впевненість, досвідченість. Їй цікавий його внутрішній світ, його душа, думки. Його спокій, холоднокровність, не прояв бурхливих почуттів любові викликає в ній напруга, так як вона думає, що причиною є байдужість до неї.

Чоловік Риба бачить в жінці Раку енергійну, оптимістичну, емоційну натуру. Вона підкорить його своєю турботою, увагою, м’якість, жіночність. Чоловікові Рибі бажано переступити і викорінити свою сором’язливість, боязкість, холодність, а стати ніжним, романтичним, сентиментальним. У такому випадку пара стане заслужено вважатися ідеальною і міцною. В інтимному житті у них обопільне розуміння і ідилія. Обидва чудово відчувають партнера, чують його бажання, отримуючи, таким чином, абсолютну гармонійність і єдність.

В парі обидва віддані один одному, не брешуть і не фальшивлять. Між ними є справедливість, немає таємних образ, всі претензії висловлюються відверто і делікатно, не ображаючи обранця і не викликаючи конфлікту. Обидва дуже дбайливо ставляться до своїх відносин, цінують свого обранця, бачать в ньому позитивні риси, недоліки викликають терпіння і лояльність. Невеликі проблеми можуть виникати тільки на рівні побуту, який навряд чи зможе зруйнувати їхні стосунки, але попсувати кров сварками цілком здатний.

На жаль, такі пари рідко досягають високого матеріального добробуту, тому час від часу можливі деякі прояви невдоволення. Парі необхідно будувати плани щодо комфортного існування, створення матеріальних накопичень, фінансової бази. Крок за кроком, продумуючи шляху отримання результату та забезпечення життя. Діючи разом, вони обов’язково знайдуть правильні рішення і розстановки акцентів для ефективного досягнення цілей.

По сумісності жінки-Раку і Риби-чоловіки — між цією парою може існувати не тільки гармонійна дружба або сприятливе співробітництво, але й глибока, взаємна любов, щасливий шлюб. А любов нерідко тут спалахує навіть «з першого погляду». І Раку, і Рибам добре в цьому союзі.

Жінка-Рак спочатку може думати, що вона була б щасливішою з більш сильним чоловіком. Але чим довше вона живе з чоловіком-Риби, тим ясніше розуміє, що навряд чи вжилася б з кимось, хто був би сильніше її, так само добре, як з м’якими мрійливими Рибами.

Чоловік-Риби і жінка-Рак дуже схожі і тому чудово розуміють один одного. В їх спільного життя зазвичай немає місця скандалів і сварок, хоча сухими їх відносини не назвеш: вони прекрасні коханці, разом їм легко і добре. Пара Рак-Риби — це союз двох мрійників і фантазерів з багатим внутрішнім світом.

Сам по собі чоловік-Риби непрактичний, але в житті з жінкою-Рак, він, як правило, починає приносити набагато більше грошей в будинок і взагалі стає більш відповідальною та раціональною. Жінка-Рак ж здатна старанно вести господарство і виховувати дітей, так що їх спокійне сімейне життя, сповнене ніжності і взаєморозуміння, можна назвати практично ідеальною.

Ця пара купається в любові. І жінка-Рак і чоловік-Риби ніколи не втомлюються говорити один одному ніжні слова, вони уважні і дбайливі до потреб один одного. Ці пари ніколи не створюються з розрахунку, в них багато щирої любові. І Рак, і Риби поруч із собі подібним, можуть не приховувати свою тонку, вразливу душу. Вони довіряють один одному і поділяються всіма мріями і переживаннями.

Те, що часом вони поринають у свій внутрішній світ, як правило, не заважає ні одному, ні іншому. Їх духовна сумісність і непорушне взаєморозуміння допомагають їм скрізь і всюди, особливо в тих випадках, коли в одного чи іншого висотні польоти чергуються жорсткими падіннями. Вони завжди знаходять сили допомагати один одному, втішати, не скупляться на підтримку — і в цьому основна сила і запорука міцності їх шлюбного союзу.

В сумісності Рак-Риби — в обох завжди мається безліч різних ідей і планів, які спільно розглядаються і обговорюються. Тільки, якщо Раки живуть і перебувають більше в світі ілюзій і фантазій, в світі уяви, Риби, все ж визнають і воліють реальний світ з усіма його земними радощами і матеріальними благами.

Риби надзвичайно потребують материнських почуттях і безмежної турботи, ніжності і м’якості жінок-Раків. А звиклі до цього, вони вже більше не можуть обходитися без своїх шлюбних партнероз-«ракинь». Природно, що в цих випадках їх союз може стати і довгим і щасливим. З іншого боку, ніжність Риб, їх сильні почуття обов’язку і обов’язки, почуття відповідальності створюють для «ракинь» виключно сприятливий мікроклімат і вдома, і в сім’ї.

Поряд з чоловіком-Риби жінка-Рак стає дуже сильною і перестає бути дитиною. Для свого супутника-Риби вона стає однодумцем і надійним другом. Чоловік-Риби часто страждає від того, що дійсність груба і жорстока з ним, а завдяки жінці-Раку, він відчуває вразливість своїх повітряних замків. Жінка-Рак не потрібні ділові успіхи Риб, і тому замість вельми середніх «загальноприйнятих» успіхів Риби розвивають свої найкращі риси: милосердя, доброту і фантазію. У підсумку вони обидва стають неординарними особистостями, і до того ж бувають щасливі.

Жінка-Рак і чоловік-Риби дуже добре розуміють один одного, тому серйозні сварки між ними бувають рідко. Зрозуміло, він може ображатися один на одного, але швидко прощають і миряться. Проблеми сумісності знаків Зодіаку Раку-Риб знаходяться не всередині цієї пари, а в зовнішньому світі. І чоловік-Риби, і жінка-Рак дуже погано пристосовуються до навколишнього дійсності. Обидва ці знаки дуже емоційні, дуже чутливі. Коли потрібно прийняти якесь зважене рішення, вони обидва виявляються безпорадними. І Риби, і Раки живуть серцем, а не розумом.

Жінка-Рак трохи сильніші чоловіки-Риби, вона може пересилити себе і взяти відповідальність. В плані відносин вона поступає мудро, а в плані грошей, їй допомагає вирішити питання її практична жилка і обережність. Але, в інших випадках, найчастіше її рішення виявляються неправильними. З віком і чоловік-Риби, і жінка-Рак дізнаються межі своїх сил і намагаються уникати подій, які їм не по зубах. А ось молода пара часто робить неправильні кроки.

Ще один мінус, який може бути присутнім у цій парі – це алкоголь. Коли все йде «як по маслу», обидва партнери насолоджуються життям, задоволені і щасливі. Але, якщо щось пішло не так, як вони хотіли, то нерідко обидва починають свої неприємності топити в алкоголі або глушити в тумані наркотиків. Це може тривати досить довго, так як обидва не мають сил впоратися з труднощами. Вони можуть плисти до тих пір, доки не підуть до дна разом з усіма своїми неприємностями, або станеться диво і погіршився соціальний стан або нестійкий матеріальний базис раптово і несподівано, через якийсь щасливий випадок, починає нормалізувалася. Тоді ця пара знову йде до чергового періоду підйому і щастя.

За гороскопів сумісності Раку-Риб — вони так схожі, що і недоліки у них однакові. Коли трапляється проблема, вони дуже добре підтримують один одного морально, але виходу зі сформованого знайти не можуть. В таких випадках, їм обов’язкова потрібна допомога зі сторони. Жінка-Рак і чоловік-Риби звикли жити відокремлено, і дуже рідко розкривають душу перед сторонніми і взагалі насилу зближуються з людьми. До них рідко приходять гості і в них повно знайомих, але мало близьких друзів.

Якщо жінці-Раку затишно в її власному будинку і з чоловіком-Рибою хороші відносини, то вона взагалі може замкнутися, так як нічого більше їй потрібно. Але для того, щоб у важку хвилину парі прийшли на допомогу, потрібно спілкуватися з людьми. Знайти собі друзів, бути дружелюбніше і навчитися довіряти нехай трохи, але надійним людям. Потрібно зрозуміти важливість друзів у своєму житті і не ізолювати себе і партнера в чотирьох стінах. Тоді, у випадку яких-небудь труднощів, ваші друзі допоможуть вам.


Залишити відгук