Граб — Гороскоп Друїдів

Дати Граба: 4 червня — 13 червня; 2 грудня — 11 грудня.

Риси народжених під знаком Граба: інтелектуальність, інтуїція, фантазія, схильність до артистизму.

Сумісність: з Буком, Дубом, Ялицею, Сосною, Ліщиною.

Несумісність: з Кедром, Кленом і Горіхом.

Це статні, стрункі, красиві люди, але такими вони є тільки в молоді роки, оскільки їх чарівність з часом випаровується. На все навколишнє Граби дивляться поблажливим поглядом. Вони — справжні естети і більше цікавляться формою, ніж за змістом. Честолюбство змушує їх марити про почесті, про захоплення людей, про нагороди. У той же час ініціатива виходить від представників цього знака дуже рідко, вони воліють усталений спосіб життя й порядок речей, зустрічають всі нові ідеї насторожено.

Граб відноситься до навколишнього його світу з поблажливістю. Це тип естета. Його увагу залучає скоріше форма, ніж зміст. Має виражену схильність до дисципліни і покори. Любить відмінності, мріє про нагороди і почесті, тужить за захоплення з боку інших. Більше всього йому подобається підкорятися встановленому порядку і тому рідко виявляє ініціативу. Ухвалення рішення супроводжується в нього страхом зробити помилку. При цьому має почуття відповідальності і справедливості. Не любить відступів від загальноприйнятих правил, неохоче сходить із прямої, перевіреної і протоптаної дороги. А до нових ідей відноситься з обережністю.

Чоловіки Граба

Це чудові працівники, оскільки підпорядкування всього — існуючим нормам, усталеному порядку речей і, врешті-решт, своєму начальнику — вони надають величезне значення. Граби надзвичайно дисципліновані, а взамін своєї відданості хочуть отримувати заслужені винагороди.

Жінки Граба

Строго дотримуючись усіх правил та норм, Граби не люблять нововведень і змін. У любовних стосунках схильні більше захищати власні інтереси.

Любов і шлюб

В особистих відносинах Граби милі, приємні, порядні, але і раціональні. Якщо того вимагатимуть обставини, вони можуть відмовитися від любові на користь боргу.


Залишити відгук