Сумісність Жінка Рак Чоловік Лев в Любові

Їх зв’язок промисел Божий, навряд чи комусь вдасться розгадати таємницю цих категорично не схожих людей. Чоловік — Лев втратив голову від кохання до жінки — Раку, обіцяє цікавий розвиток і непередбачуваний фінал відносин. Чоловік Лев і жінка Рак розумні, незалежні, логічно мислячі люди. Повинні чітко розуміти, що для спільного існування їм необхідно забути про ідеї, підпорядкувати, перевиховати або керувати волею партнера. Кожен чуйно визначає найменшу спробу обмежити свободу, і в люті руйнує любовний ореол своєї половини. Тому виконуйте, такту, вмінням дипломатично домовлятися, лояльно ставитися до особистого простору партнера.

Прив’язати чоловіка-Лева може проста лестощі, однак лестощі щира, він як ніхто цінує похвалу, оцінку своїм вчинкам, чекає поклоніння і покірності з боку жінки. Йому по душі загальне визнання, широка аудиторія, він любить бути в центрі уваги. Коли його помічають, захоплюються, він буквально світиться, його постава виражає владність, мужність, справжню левову натуру. В його дусі, частенько пропадати з дому, не вникати в домашній побут, йому потрібно лише його наявність.

Жінка-Рак господиня, чудова мати, турботлива, уважна. Їй властиві всі позитивні епітети, які можна зарахувати до жінки. Вона володіє залізною самовладанням, її влаштовує роль «в тіні», обожнює усамітнення, фантазії і мрії, які навряд чи перенесе в життя. Не схилу до яскравих вражень, не любить спонтанних вчинків і сюрпризів.

Чоловік-Лев відчуває себе з нею чудово, його влаштовує її певна відстороненість від світу, таємничість, незбагненність. Часом можуть, звичайно, дратувати її повільність, флегматичність, але все ж краще мати адекватну, спокійну і розсудливу жінку, ніж особу подібну йому.

Жінки — Раку потрібно постаратися не порушувати життя Льва поза домом. Спілкування, зустрічі, друзі, це його повітря, без цього він «задихнеться». Якщо все — таки домогтися від нього відмови від звичної суспільного життя, то він ризикує стати домашнім диктатором, розлюченим і незадоволеною людиною. Втративши авторитет, значимість він лише згасне і буде глибоко нещасний. На щастя, жінка-Рак благоразумна і навряд чи допустить подібне.

Чоловік Лев і жінка-Рак можуть стати щасливою сумісної парою, якщо займуть природні позиції. Наприклад, вона – дружина, господиня, мати, він – годувальник, покровитель, захисник.

По сумісності жінки-Раку і Лева-чоловіки — ці люди протилежні один одному, вони ніколи не зможуть змінити один одного або вплинути на партнера. Але між ними буде самий плідний і гармонійний союз, який тільки можна уявити. Адже вони – втілення енергії двох світил, Сонця і Місяця. Як і їхні космічні двійники, вони не перетинаються в характерах, але потрібні один одному для гармонії.

Навіть якщо на даний момент ні чоловік-Лев, ні жінка-Рак не замислюються про сімейні узи, тим не менш, вони обоє все життя, як правило, до них прагнуть. Хоча жінку-Раку і чоловіка-Лева важко назвати схожими, їх об’єднують не тільки погляди на шлюб, практичність і любов до грунтовності.

Жінка-Рак не прагне до лідерства в сім’ї, і для самозакоханого Лева вона в цьому плані справжня знахідка. Зазвичай в їхньому шлюбі чітко розподілені обов’язки: чоловік-Лев займається роботою і кар’єрою, в той час як жінка-Рак із задоволенням наводить будинку затишок. Правда, чоловік-Лев буває не дуже задоволений звичкою своєї дружини сидіти вдома, в той час як він сам обожнює ходити на вечірки і блищати в суспільстві. Однак в принципі в цьому союзі є все, що може стати для них запорукою вдалого шлюбу: і пристрасть, і повага до сімейних цінностей, і навіть бажання зрозуміти один одного. І хоча останнім для багатьох інших пар — з області фантастики, у пари Лева-Раку є реальний шанс стати щасливим винятком із правил.

Пара чоловік Лев і жінка-Рак з боку виглядають дуже романтично і щасливо, чим нерідко викликають заздрість у оточуючих. Навіть якщо їх характери, виховання і погляди не збігаються, вони легко пристосовуються один до одного, адже для цього їм просто потрібно бути самими собою.

В ідеальній парі сумісності Лев-Рак, обидва можуть реалізувати себе в повній мірі. Чоловік-Лев – сильний і впевнений в собі чоловік, до того ж щедрий і веселий. В парі з жінкою-Рак він розвиває свої позитивні риси характеру до максимуму. Це дозволяє йому домагатися великих успіхів, посад, влади і грошей, оскільки відбувся Лев – поза конкуренцією у всіх сферах. А турботлива господарність Раку допомагає зберегти нажиті багатства і створює затишний побут.

М’яка, ніжна жінка-Рак, поруч з таким сильним чоловіком, як Лев, відчуває себе спокійно і впевнено. Вона теж реалізує себе як справжня жінка, піклуючись про своє Львові. Вона стає відмінною господинею, у якої все добре в побуті і завжди охайні та улюблені діти. Дітей у жінки-Рак і чоловіки-Лев зазвичай небагато, один-два. Вони добре виховані і з дитинства вміють вибудовувати відносини з людьми.

Чоловік-Лев любить світське життя, вечірки та різні культурні заходи. І він буде з усіх сил намагатися зробити чутливу домоседку жінку-Рак схожою на себе. В цей же час, жінка-Рак дуже ревнує Лева до його суспільного життя. Тут треба зрозуміти обом, що зміною особистості щастя нікому не принесеш. Якщо Лев подасться і стане домосідом, то він буде незадоволеним буркуном і владним тираном. А якщо Лев «переможе» і жінка-Рак стане відвідувати культурно-масові заходи, то у неї істотно розхитається психіка, що навіть може призвести до нервового зриву.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Лева, яка заважає жити обом, це впертість. Причому жінка-рак вперта. Але вона нікого не прагне змінити, а чоловік-Лев буде щосили тиснути на партнерку. Жінка-Рак готова поступатися, співчувати і навіть жертвувати своїми інтересами, але змінювати свою особистість не буде ні за яких обставин, навіть, щоб догодити Леву. Але Лев не поступається і відносини в парі можуть нагадувати повільну війну, з періодичними загостреннями в ті моменти, коли у Раку різко змінюється настрій.

За гороскопів сумісності Раку-Лева — жінка-Рак м’яка і жіночна, тому їй цілком під силу уникати конфліктів. Якщо чоловік-Лев починає тиснути, то вам варто задуматися, що ж його не влаштовує? Відкриємо маленький секрет: по-перше Лев хоче, щоб його жінкою захоплювалися, але ще більше він любить, коли захоплюються ним і піклуються про нього. Тому, збільште свою турботу про чоловіка-Лева, зробіть його побут ще комфортніше, а психологічну атмосферу в домі ще приємніше. Відчувши все це, Леву не захочеться, щоб щось змінювалося. Він навчиться цінувати жінку-Рак такою, яка вона є – лагідну, турботливу, затишну і мрійливу.

Ще одна серйозна проблема, яка може підстерігати в сімейне життя – це ревнощі жінки-Рак. Над цим варто попрацювати. Можливо, допоможе яке-небудь хобі чи захоплення, відволікає від поганих думок. Також варто пам’ятати, що якщо Лев стане слухняним і домашнім, то з часом замість царя звірів він перетвориться на звичайну домашню кішку з жахливим характером.

Також чоловіка-Лева діє на нерви часто змінюється настрій жінки-Раку. І, одна з неодмінних умов мирного співіснування полягає в тому, щоб Рак, як тільки Лев заричить, тут же замовкла. І крім цього, жінки-Раку потрібно вічно і постійно його хвалити і їм захоплюватися, йому аплодувати. Перед цим не встоїть жоден Лев, навіть самий дикий, найгрізніший.

Ще задовго до одруження жінці-Рак слід ретельно перевірити себе, щоб визначити, чи вона здатна на такий спосіб життя, на такий «подвиг», який може тривати повсякденно роками і десятиліттями. Тільки при дотриманні цієї умови чоловік-Лев буде милостиво піклуватися про неї, буде її фінансувати і навіть любити. А якщо так не буде, то, зрозуміло, Раку не бачити ні любові, ні фінансів, взагалі нічого.


Залишити відгук