Сумісність Жінка Рак Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік-Близнюки і жінка-Рак дві абсолютно різні, вільні особистості. Кожен з них вибирає дорогу життя тільки з урахуванням власного комфорту і задоволення. Загальні якості, які здатні згуртувати пар, це лояльність до труднощів, рішення виниклих проблем спокійно, не панікуючи.

Чи чоловік-Близнюк з іншою жінкою, навряд чи вдалося зберігати рівновагу і приймати негаразди долі. Жінка-Рак надійна опора, вміє правильно розставити пріоритети, з її допомогою будь-яка проблема вирішитися. З боку люди могли б сказати про них «живуть кожен сам по собі». Мінливий, імпульсивний чоловік — Близнюк, йому не властива відповідальність, не доводить справу до кінця. Призначаючи зустрічі, цілком може забути, спізнитися, перенести. Як працівника, начальство не особливо жалує. Чоловік-Близнюк потребує постійного «пинке», щоб від нього домогтися виконання справи.

Жінка-Рак вразлива, ніжна, довірлива душа. Фантазерка, любить самотність, їй цікавий власний світ. В її мріях завжди є місце чогось несбыточному, неймовірного, всі земні бажання їй нудні. У союзі чоловік-Близнюки і жінка-Рак цілком гарно уживаються, вона може «закривати очі» на надмірну свободу, він не стане їй докучати, не обтяжує своєю присутністю.

Відносини будуть тривалими, ймовірно, приведуть до шлюбу, якщо будуть спілкуватися лише в домашній обстановці і разом відпочивати. Не варто цій парі організовувати бізнес, працювати на одному підприємстві, спільне перебування почне обтяжувати обох. Сумісність чоловіка Близнюка і жінки Раку виявиться краще всього, якщо у них буде можливість трохи відпочивати один від одного. Вона — найкращий варіант коханої і люблячої дружини, зустрічає прийшов з роботи втомленого Близнюка.

Чоловік-Близнюк бачить в ній стабільну, благополучну, передбачувану жінку. Деяка холодність і ненав’язливість йому більше до душі, ніж нескінченна балаканина, і відкрита закоханість. Жінці — Рак подобатися все, що їй не імпонує. Він такий вигадник, активний оптиміст, реально мисляча людина.

У відносинах ідилія може порушитися внаслідок спалаху неконтрольованого гніву жінки — Рак, в ній є потаємне бажання трохи «перевиховати» Близнюка, вколоти словом, дорікнути, або нахабно висміяти, підпорядкувати контролю. Чоловік-Близнюк, відчувши, що хтось зазіхає на її свободу, може спішно ретируватися.

В інтимному житті жінці — Рак подобатися неприборканість, якась грубість партнера. Для неї чоловік — Близнюки свого роду «вчитель», вона його слухняна «учениця». Близнюк втілює свої нескромні бажання, йому подобатися поступливість і готовність жінки. Зірки радять остерігатися напору і жорсткого тиску один на одного, слід обмежити спільне проведення часу, тоді можливий вдалий і довгий союз.

У цих знаків погана сумісність, але такі пари зустрічаються часто. По сумісності жінки-Раку і Близнюка-чоловіки – їх відносини тримаються або на великій любові, або на вигодах, які кожен отримує від іншого партнера. У першому випадку пара здатна організувати свій маленький світ для двох, у другому вони живуть паралельно один з одним, ніде не перетинаючись, крім побуту.

У невгамовного чоловіка-Близнюків і ґрунтовної жінки-Раку не надто багато спільного, проте вони можуть доповнювати один одного. Як правило, жінка-Рак за двох дбає про дім і про сімейний бюджет, чоловік-Близнюки ж, теж за двох, живе насиченим, досить вільним життям.

у такій ситуації У жінки-Раку виникає чимало образ, однак вона, на відміну від представниць багатьох інших знаків, зазвичай уникає скандалів, вважаючи за краще справлятися з образами мовчки. Незалежного чоловіка-Близнюків влаштовує такий стан справ. Найбільше він ненавидить, коли його пиляють або заганяють у кут, так що терпляча жінка-Рак для нього в цьому сенсі — справжня знахідка. Шлюб Рак-Близнюки може тривати досить довго (поки у жінки-Раку не закінчиться терпіння або поки чоловік-Близнюки не знайде собі нову любов), однак, як би добре вони доповнювали один одного, справжньої близькості між ними, швидше за все, так і не буде.

У пари чоловік-Близнюки – жінка-Рак все різне, і практично немає спільних інтересів. Але з боку визначити, ідеальна пара, можна тільки за однією ознакою – ці люди щасливі і задоволені життям. Найчастіше відносини в сумісності Рак-Близнюки будуються на тому, що экстравертированный чоловік-Близнюки живе своїм життям, а интровертированная жінка-Рак створює йому тил.

Рак цінується свого чоловіка-Близнюка за те, що він дає їй можливість реалізуватися як жінці. Вона може про когось піклуватися, займатися будинком, надавати емоційну підтримку. Чоловік-Близнюки задоволений і захоплений своєю господарською і ніжною жінкою, але не розуміють її, та й не особливо і не намагається. Справи Близнюків у зовнішньому світі та їх характер, не викликають інтересу у жінок-Рак. Такі пари ідеальні своєю міцністю.

Коли перші чари закоханості вщухають, чоловік-Близнюки і жінка-Рак бачать, що зовсім не розуміють один одного. Близнюкам важко з примхами і мовчазними образами Раку, вони або не можуть зрозуміти, що сталося, або взагалі не помічають проблеми. У цьому випадку жінка-Рак намагається донести до Близнюків проблему, але говорить вона своєю мовою – мовою емоцій, і, Близнюкам здається, що вона починає вередувати ще дужче і істерити.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Близнюків у тому, що жінка-Рак сильна своїми почуттями, а чоловік-Близнюки — своїм інтелектом. А в результаті — істотна різниця не тільки в поглядах і думках, переконаннях, але навіть різна реакція на одні й ті ж подразники ззовні, з боку. Звідси й повна неузгодженість дій.

Такий союз з чоловіком-Близнюками приносить жінці-Раку багато безсонних ночей і море сліз. Одні тільки очікування і хвилювання, головні болі і нервові напади, вічні ворожіння і невідомість: прийде чоловік додому або не прийде, поїде у відрядження чи не поїде, а якщо поїде — повернеться з даної відрядження, надовго їде. Тут, жінкам-Ракам можливо дати лише одну пораду — жити своїм розумом, не плакати, не ставити ніяких ультиматумів, бо все це просто марно. Не треба чекати його кожен вечір зі сльозами і хвилюванням, з готовою вечерею і приготованої постіллю. Прийде день — і він сам повернеться.

Жінку-Раку ображає активне громадське життя Близнюків. Їй хочеться, щоб він як можна частіше був поруч з нею і приділяв більше уваги. Вона відчуває потребу ділитися зі своїм чоловіком мріями, розповідати йому про переживання, хоче, щоб він приймав всю ніжність і турботу, яку вона здатна дати – а замість цього Близнюки постійно чимось зайняті і занадто легковажні. Причому, коли все ж вони намагаються пояснити один одному свої потреби, вони знаходять мови, який був би зрозумілий партнеру. Близнюки дуже раціональні, а Раки дуже чутливі.

За гороскопів сумісності Раку-Близнюка – їм дійсно складно зрозуміти один одного. На створення «власної мови» і на пошук взаєморозуміння може піти все життя. І на жінці-Рак лежить відповідальність за те, щоб цей процес був захоплюючим і цікавим заняттям, а не тягарем.

Чоловік-Близнюки — товариська і допитливий. Як і більшість чоловіків, він проводить своє життя не тільки в стосунках з дружиною, але і в безлічі інших занять. Жінки-Раку необхідно навчитися не ображатися на свого чоловіка за те, що він часто був відсутній вдома, а навпаки, пишається ним. Потрібно навчитися проводити час на самоті, радіти зустрічам із Близнюками, але ніколи не вимагати їх.

Для чоловіка-Близнюка – жінка-Рак є символом дому, сімейної турботи і тепла. Тому дайте все це своєму чоловікові, і він постарається бути вдома частіше. Крім того, необхідно, щоб жінка-Рак в спілкуванні з чоловіком-Близнюками була б чутливою, але не сумною, емоційно рухомий, але не примхливої, цікавим співрозмовником і хорошою господинею.

Жінки-Рак не потрібна незалежність і вона підсвідомо тягнеться до сильним чоловікам. Якщо вона вибрала Близнюків, їй потрібно змиритися з тим, що у нього завжди багато справ і інтересів. Адже це показник того, що він – сильний чоловік, активно взаємодіє з світом, адже вона і мріяла про сильному чоловікові! Якщо він буде прив’язаний до будинку, стане розуміючим і ніжним, то навряд чи він стане надійною опорою для ніжною та жіночною жінки-Раку.


Залишити відгук