Сумісність Жінка Рак Чоловік Козеріг в Любові

Чоловік–Козеріг і жінка–Рак, по суті, абсолютно різні типажі, у них мало спільного і навряд чи можуть спалахнути почуття з першого погляду. Якщо відносини набувають статусу серйозних і тривалих, то, швидше за все, пару утримує міцна, непорушна любов.

Улюбленим заняттям обох стане спроба перевиховати свого обранця, переробити його устрій, звички під свою точку зору. На цьому тлі неминучі конфлікти і розбіжності. Тільки бажання бути разом, терпіння і мудрість здатні створити диво і союз виявиться вдалим. Чоловік – Козеріг спочатку пред’являє до майбутньої обраниці занадто багато необгрунтованих вимог, претензій.

Він прагне зробити з жінки досконалість, яке зрозуміле лише йому. Козеріг чоловік вимогливий так само і до себе, змушуючи себе бути першою скрізь. Жінка – Рак тендітна і дуже вразлива. Спроби вивести її з її внутрішнього світу або прокрастися до неї в душу викличуть серйозний протест. Таким чином, конфліктуючі сторони можуть довго шукати шляхи примирення або зовсім їх не знаходити.

Чоловік Козеріг розважливий егоїст, норовливий кар’єрист. Для нього існує лише його думка, і воно єдино правильне, так він глибоко в цьому переконаний. Не варто йти йому грубо наперекір, якщо необхідно змінити його точку зору, то слід використовувати завуальовані маніпуляції. При всьому цьому, чоловік – Козеріг вірний, надійний, сімейна людина. У відносинах цінує ясність, прозорість, але сам здатний на непередбачуваність і загадковість у своїх діях.

Жінка – фантазерка, любить мріяти і будувати плани. Їй по душі зміни, різноманітна, повна відчуттів життя. Легко впадає в залежність від чоловіка, характер має свіжий, жіночний і наївний. У кар’єрі може досягти великої влади, якщо проявити себе витривалою і розважливою дівчиною. Коли вимагає ситуація, жінка – Рак проявляє самовідданість, ніколи не залишить в біді, завжди підтримає і допоможе.

Якщо жінка Рак піде на поводу своїх принципів і амбітності, тоді відносини можуть мати не райдужний фінал. Якщо в цій парі, жінка–Рак і могла б стати лояльними, м’якше і поступливий, то чоловік–Козеріг не змінить позицій лідера, людину якій всі зобов’язані підкорятися, ніколи.

Шанс на успішність союзу звичайно є. Кожен з знаків може контролювати свої емоції, вміти домовлятися, обидва можуть бути по-людськи добрими один до одного. Але основою сумісності і відносин повинна бути любов, тоді складеться прекрасний і щасливий шлюб.

І чоловіка-Козерога, і жінку-Раку можна тільки привітати з вдалим вибором супутника життя! Бути може, зі сторони цей союз не виглядає надто вже пристрасним, зате слова «вони так добре підходять один одному» вони почують у своєму житті не раз і не два. Почуття почуттями, але між цими знаками явно щось більше: це і цілі, і устремління, і погляди на життя, і та надійність і грунтовність, яку жінка-Рак і Козеріг здатні подарувати один одному.

По сумісності жінки-Рака і Козерога-чоловіки — це одна з найбільш природних і гармонійних пар. У ній є традиційний розподіл ролей. Як правило, в цьому союзі Козеріг забезпечує сім’ю і піднімається по службовим сходам, в той час як Рак чудово дбає про дім і про дітей. У них немає боротьби за лідерство, на чому ламаються багато пари. Жінка-Рак спокійно визнає за чоловіком-Козерогом роль глави сім’ї. Звичайно, від конфліктів не застрахований ніхто, однак у них вони не виливаються у бурхливі скандали. Іншими словами, чоловік-Козеріг і жінка-Рак мають всі шанси щасливо прожити в цьому шлюбі все життя.

Жінка-Рак для чоловіка-Козерога — справжня утешительница душі, часто впадає в глибоку депресію. А для Козерога це дуже важливо, навіть необхідно. І не секрет, якщо «ракіні» надійно забезпечені матеріальними благами, вони завжди намагаються догоджати, захистити своїх партнерів по шлюбу, віддячити теплими почуттями, щирістю і ніжністю, вірністю і відданістю. Це настільки зачіпає Козерогів, що вони навіть в найскладніших випадках йдуть на компроміс. А за таких умов шлюбного союзу є на чому триматися і навіть процвітати.

Незважаючи на те, що за характером Рак і Козеріг дуже різні, вони разом добре виконують кожен своє призначення, можуть реалізувати весь потенціал і засновують міцні сім’ї. В ідеальній парі жінка-Рак – Козеріг є чітке і беззаперечне розподіл ролей. За всі рішення, що приймаються бере відповідальність тільки чоловік-Козеріг. Жінку-Рак це цілком влаштовує. На відміну від інших знаків Зодіаку, вона не бореться за лідерство в сім’ї, і слухняно погоджується з усім, що каже їй чоловік-Козеріг.

Причому, у нього, поряд з такою ніжною і м’якою жінкою розвиваються його кращі риси: відповідальність та цілеспрямованість. Жінка-Рак довіряє йому, адже вона нічим не ризикує, він вміє знаходити правильні рішення в різних ситуаціях. Якщо в парі виникають розбіжності, жінка-Рак уміє пом’якшити конфлікт своєю душевністю і ніжністю. Вона не дозволяє собі втручається в «чоловічі» справи, а створює хорошу психологічну атмосферу і забезпечує Козерогові моральний відпочинок. Натомість, він надійно захищає її в складних ситуаціях.

не Можна сказати, що жінка-Рак повністю підпорядкована Козерогові. Все що стосується сім’ї, будинку, створення затишку, це тільки її сфера впливу. Вона реалізує себе в цьому союзі як дружина, мати, господиня дому, і Козеріг – один з тих знаків, які допомагають їй у цьому. Також, в парі Козеріг-Рак сумісності, чоловік-Козеріг завдяки своїй жінці-Раку стає впевненішою і сильніше, так як вона дає йому емоції, турботу і можливість поруч з нею не думати про справи. Жінка ж у відносинах з Козерогом зміцнює свою психіку, завдяки тієї стабільності і впевненості у завтрашньому дні, які дарує їй чоловік-Козеріг.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Козерога в тому, що в цій парі сварки можуть бути з-за різної чутливості ставлення до світу. Жінка-Рак часто викликає невдоволення чоловіка-Козерога за свою уразливість, капризи і дивне, нелогічна поведінка (Козерогові воно здається саме таким). Справа в тому, що жінка-Рак живе більше почуттями і емоціями, ніж розумом, а чоловік-Козеріг, навпаки, надміру раціональний і абсолютно бездушній.

Свої відносини з людьми жінка-Рак вибудовує, не дивлячись на вчинки оточуючих, а на їхні почуття. Таким ставленням до життя вона ставить чоловіка-Козерога в глухий кут: він не володіє емпатією і будує життя раціонально. Він зовсім не відчуває тих хвиль емоцій, які доступні жінки-Раку, і від цього її, переконливі й аргументовані для неї самої, вчинки здаються Козерогові примхами. У кращому випадку він списує їх на «жіночу інтуїцію». Насправді, світ почуттів, для Раку так же матеріальний, як для Козерога – світ речей.

За гороскопів сумісності Раку-Козерога — для того, щоб зберегти в сім’ї гармонійні стосунки, жінки-Раку треба навчитися контролювати свої емоції. Емоційність – це одна з її сильних сторін. Якщо розглядати її з позитивного боку, то це вміння відчувати людей і їх потреби, інтуїтивно знаходити правильні рішення. Але, з іншого боку, це постійні скачки настрою, капризи і образливість.

Якщо жінка-Рак навчиться контролювати свої негативні почуття, то її поведінка стане рівніше і гармонійніше, що найкращим чином позначиться на спілкуванні з людьми, і в першу чергу, на взаєминах з чоловіком-Козерогом. Розвивайте свої Місячні якості (а саме Місяць відповідає за емоції), навчитеся їх використовувати там і тоді, коли це потрібно. Якщо у вас це вийде, то ви полегшите життя не тільки своєму чоловікові-Козерогові, але й ступить далеко вперед на шляху самовдосконалення.

Також жінки-Раку варто перестати ображатися на сухість, холодність і байдужість чоловіка-Козерога. За його раціоналізмом приховані сильні емоції, почуття, сумніви і надії.


Залишити відгук